Онлайн MBA в галузі сталого гостинності

Загальні відомості

Опис програми

116209_BBASHMdistinctions.jpg

Орієнтована на одну з найшвидше зростаючих галузей у світі, ця програма надає практичний підхід до стійкої гостинності та зміни вимог сумлінних мандрівників!

Інноваційна, практична та адаптована до реального світу, онлайн MBA в галузі сталого управління гостинністю спрямована на те, щоб вплинути на вашу майбутню кар'єру в цій енергійній галузі. Вона проводиться видатними викладачами, які приїжджають з області зі значним досвідом у стабільних проектах та бізнес-стратегії, орієнтованих на гостинність.

Студенти SUMAS постійно займаються практично орієнтованими проектами, які керуються науковцями, консультантами та професіоналами. Ці проекти є частиною інноваційної методики викладання SUMAS, яка включає відеоконференції з провідними спікерами в організаціях та презентації в класі компаній. Ці заходи не тільки стимулюють обмін знаннями, але й надають цінні можливості для налагодження зв'язків для розвитку Вашої кар'єри. Студенти SUMAS можуть вибрати другий необов'язковий рік і пройти стажування в корпорації або міжнародній організації.

116207_49.jpg

Організація програми

Довжина: від 18 місяців до 3 років, залежно від обраного плану оплати.

Зміст: 9 основних модулів і 5 основних курсів. Заключний Capstone.

Початкові дати: січень, квітень, липень і жовтень.

Гнучкість: відвідуйте заняття з дому, на роботі або де б ви не були.

Вимоги до програм МВА:

Наш університет приймає заявки від студентів, які успішно закінчили ступінь бакалавра. Після того, як ви подали заявку, наша приймальна команда зв'яжеться з вами для подальших вимог.

  • Оплата за подання 200CHF.
  • Ксерокопія дійсного паспорта або посвідчення особи.
  • Офіційні завірені стенограми та дипломи бакалаврських студій із засвідченим перекладом (якщо це не англійською мовою).
  • Резюме / резюме, що показує повну освіту та досвід роботи в зворотному хронологічному порядку.
  • Мотивація Лист із зазначенням того, чому ви хочете навчатися у Швейцарії в Sustainability Management School .
  • Якщо ви не є носієм англійської мови або ви не провели останні 3 роки в англійській школі або в англійській середовищі.
  • Дві паспортні фотографії.116217_OnlineMBAtestimonials01.jpg

Вища програма витрат

  • Невідшкодована комісія - 200 швейцарських франків.
  • Для гнучких варіантів оплати звертайтесь на наш веб-сайт.

СУМАС на даний момент не пропонує стипендіальних програм чи грантів.

Емпіричні табори

Наші експериментальні табори, розташовані по всьому світу, допоможуть підвищити вашу обізнаність щодо сталого життя і дозволить вам розробити практичні рішення екологічних проблем.

GNH (Валовий національний щастя)

Бутан

Дізнайтеся про унікальний погляд Бутану на сталий розвиток і цілісне щастя, насолоджуючись мальовничим краєвидом цієї унікальної країни.

Еко-туризм

Ісландія

Лекції про розвиток екологічного туризму в країні і візити до провідних туроператорів, щоб дізнатися, як сьогодні Ісландія веде сталий туризм.

Охорона природи

Коста-Ріка

Відкрийте для себе збереження природи з перших рук в Коста-Ріці і дізнайтеся, як ця пишна центральноамериканська країна щодня бореться з проблемами збереження.

116206_40.jpg

Останнє оновлення Чер 2019

Про навчальний заклад

The aim of the SUMAS is to educate socially responsible global decision makers of the future who will make a real difference in the world. Its purpose is to deliver an innovative mix of sound business ... Детальніше

The aim of the SUMAS is to educate socially responsible global decision makers of the future who will make a real difference in the world. Its purpose is to deliver an innovative mix of sound business knowledge and a deep understanding of sustainable development. Згорнути
Залози , Швейцарія Інтернет + 1 Більше Менше