Паспорт до HNC Travel and Tourism

Загальні відомості

Доступних місць: 5

Опис програми

Екіпаж екіпажу, представник курортного готелю, асистент бронювання авіакомпаній - це лише декілька маршрутів, якими може пройти кваліфікація з подорожей та туризму. Ми можемо допомогти вам зробити ваш бізнес дозвіллям та відпочинком інших людей курсами, що переходять від NQ до рівня HND. Серед висвітлених тем - шотландська туристична індустрія, міжнародні туристичні напрямки, авіаперевезення та аеропорти, сталий розвиток, туристичні операції, обслуговування клієнтів, процедури туристичних агентств та основна іспанська мова.

Паспорт на HNC Travel and Tourism призначений для підготовки вас до вступу на HNC Travel and Tourism у серпні 2021 року. Цей курс допоможе вам розвинути необхідні навички та знання, необхідні для наступного рівня навчання.

Для вступу ви повинні мати кваліфікацію на рівні SCQF (Шотландська система кредитування та кваліфікації) рівня 4/5, наголошуючи на англійській мові / комунікації, ІКТ та грамотності. Ми також вимагатимемо позитивного академічного або роботодавчого довідки. Під час співбесіди ми очікуємо, що ви продемонструєте ентузіазм та відданість кар’єрі туристичної та туристичної галузі.

Усі заявники повинні подати особисту заяву та включити в свою заявку всі деталі кваліфікації.

Ви вивчите наступне:

Туристичні товари та послуги; Навички обслуговування клієнтів; Туристичні напрямки для відпочинку та ділових поїздок; Подорожі та туризм у Великобританії; Представництво курорту; Працюючи екіпажем повітряної кабіни; Подорожі та туризм: Шотландія; Формування навичок працевлаштування; Індустрія подій: огляд; Спілкування; Числовість та ІКТ.

Ви можете подати заявку на HNC Travel and Tourism у кампусі Motherwell після проходження цього курсу.

Останнє оновлення Січ 2021

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

New College Lanarkshire offers more than 800 courses across six faculties. Dedicated to continuous improvement, the College has made investments in the latest technology and facilities across its camp ... Детальніше

New College Lanarkshire offers more than 800 courses across six faculties. Dedicated to continuous improvement, the College has made investments in the latest technology and facilities across its campuses to ensure students have the highest calibre of resources. Згорнути
Wishaw , Coatbridge , Cumbernauld , Cumbernauld , Cumbernauld + 4 Більше Менше