Персональний покупець

Загальні відомості

Опис програми

Станьте сертифікованим консультантом з зображень або персональним покупцем і отримайте зарплату, щоб робити те, що ви любите

Personal Shopper & Image Consultant- Accredited Certificate Course (Online)

Цей професійний сертифікат у сфері консультування з питань іміджу надасть вам практичні навички, знання та впевненість у роботі в якості консультанта з зображення або особистого покупця. Ця кваліфікація спеціаліста допоможе вам виділитися з конкурсу, і ви також матимете дивовижний портфель дизайну, щоб ви могли показати клієнтам і роботодавцям, що ви можете зробити для них. Це допоможе вам отримати роботу і збільшити свій потенціал заробітку.

З більшим вибором, ніж коли-небудь, багато людей не знають, з чого почати купувати одяг і аксесуари. Помилки коштують дорого; Ось чому більше людей користуються послугами персонального покупця або консультанта з іміджу.

Так яка ж різниця між цими двома ролями роботи?

Дуже мало. Персональний покупець і консультант з іміджу потребують однакових фундаментальних навичок і знань, але вони застосовуються трохи інакше. Це насправді має більше спільного з тим, як ви працюєте, а не те, що ви робите. Наприклад…

Персональний покупець, швидше за все, буде працювати в універмазі або в модному бутику; багато хто зараз наймають особистого покупця, щоб надати їм додаткову цінність. Є багато особистих можливостей працевлаштування покупців, і ви можете зробити хороший дохід.

Консультант із зображень робить те ж саме, але прагне працювати позаштатним професіоналом; надання послуг консультантів з іміджу безпосередньо клієнтам. Це дозволить вам працювати у власні години, бути власним босом і визначати власну зарплату. Хороший консультант із зображень допомагає своїм клієнтам вибирати одяг, аксесуари та волосся та стилі макіяжу, які краще підходять для них. Це головна відмінність цих ролей. Консультант з іміджу також буде надавати послуги клієнтам, і це може бути постійним джерелом доходу, як зміна сезонів моди, і ваші клієнти хочуть залишатися на тенденції.

Коротше кажучи, чи вирішите ви працювати як персональний покупець або консультант з іміджу, цей курс покаже вам, як допомогти кожному клієнтові розвивати свій власний унікальний стиль, щоб вони виглядали і відчували себе дивовижно. Нова кар'єра в цій галузі може змінити життя для вас і ваших клієнтів.

Подивіться, що ви дізнаєтеся

Перегляньте наше відео, щоб дізнатися більше про наші курси з модного дизайну і як вони працюють

Цей курс на університетському рівні представляє інформацію в мові, яка легко зрозуміла, приємна і надихає. Ви виконаєте ряд динамічних і практичних завдань, які допоможуть вам досягти свого найкращого потенціалу як консультант з іміджу / персональний покупець. Це обов'язково потрібно зробити, якщо ви хотіли б стати сертифікованим Image Consultant і його ідеальним для тих, хто любить допомагати іншим людям виглядати і відчувати себе дивовижно. Image Consultancy і Personal Shopping - це швидкозростаючий нішевий ринок, і цей курс може дати вам перевагу над конкурентами.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Design Ecademy is the brainchild of Maria Flynn, an innovative interior architect/design consultant who specialises in colour & design psychology. Maria’s designs have been showcased in severa ... Детальніше

The Design Ecademy is the brainchild of Maria Flynn, an innovative interior architect/design consultant who specialises in colour & design psychology. Maria’s designs have been showcased in several of Europe’s leading magazines and newspapers, she is the author of “Colour Your World” [Rotovision 2001] and she has been featured on TV and radio in the UK and Ireland, where she was the resident “Design Expert” for 6 months (TV3). Maria has also been involved in training and education for over 20 years and she is particularly passionate about Adult Education and E-Learning. Згорнути