Подвійний магістр наук в області сестринської справи / Майстер ділового адміністрування (MSN / MBA)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Як медсестра, ви вже втілюєте бенедиктинську традицію самовідданого служіння і чутливості для хворих. Отримання вашого Dual MSN / MBA від бенедиктинського університету допоможе вам стати лідером-службовцем, який може майстерно керувати медичним персоналом і всіма організаціями через неминучі, але непередбачувані зміни.

У програмі Dual MSN / MBA ви навчитеся:

  • Продемонструйте компетентність у інтеграції медсестринства та суміжних наук, необхідних для аналізу, розробки, впровадження та оцінки результатів сестринського догляду у різних групах населення.
  • Використовуйте навички лідерства та прийняття рішень, щоб забезпечити якісну та безпечну доставку допомоги особам, населенню або громадам у різних системах надання медичної допомоги.
  • Застосовуйте результати досліджень у практичній практиці, впроваджуйте найкращі практики в охороні здоров'я та повідомляйте про результати, спрямовані на поліпшення клінічної практики.
  • Виступати за політику, що поліпшує як наслідки для здоров'я пацієнтів, так і якість загальної системи охорони здоров'я.
  • Визначити та проаналізувати елементи фінансової звітності системи охорони здоров'я.
  • Продемонструвати розуміння макроекономічних та мікроекономічних концепцій та аналітичних інструментів, що використовуються в бізнесі.
  • Продемонструвати використання концепцій обліку витрат.
  • Визначення моделей оцінки для вимірювання та підвищення продуктивності та ефективності роботи.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded in 1887, Benedictine University is dedicated to the education of undergraduate and graduate students. Benedictine is regionally accredited by the Higher Learning Commission of the North Centra ... Детальніше

Founded in 1887, Benedictine University is dedicated to the education of undergraduate and graduate students. Benedictine is regionally accredited by the Higher Learning Commission of the North Central Association of Colleges and Schools (NCA). Згорнути