Постачання в цифровому форматі: успішно реалізується курс проектів цифрової трансформації (DOD.5)

Загальні відомості

Опис програми

Оскільки організація прагне скористатися можливостями цифрових технологій і стати так званим цифровим підприємством, перемога визначається не стільки завдяки успішному впровадженню технології, скільки щодо внесення фундаментальних змін в організацію. Це буде включати в себе процеси переосмислення, впровадження нових способів роботи, перетворення даних на основі прийняття рішень, акцентування уваги на досвіді співробітників, переозброєння підзвітності, зміна моделей фінансування та введення більш відповідних показників. Він також може вимагати розібратися з технічним боргом, який накопичився внаслідок застарілих систем. Мабуть, найскладнішим із усіх змін, які можна внести, буде зміна мислення та корпоративна культура.

Мета цієї програми - допомогти вам спланувати, налаштувати та запустити вашу ініціативу цифрової трансформації способами, що підвищують ймовірність досягнення очікуваних результатів бізнесу.

Хто повинен відвідувати програму?

Програма розроблена для тих керівників, які ведуть ініціативи цифрової трансформації. Він також звернеться до будь-кого, хто є спонсором або відповідальним за впровадження технологічних проектів.

Основні переваги

 • Досягнення чіткого розуміння того, що потрібно для успішної цифрової трансформації.
 • Інструменти та методи навчання, що дозволяють реалізувати очікувані результати.
 • Застосування цих інструментів та методів до фактичних проектів.

135438_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpg

Ключові теми

 • Визначення будівельних блоків цифрового підприємства.
 • Вибір правильної операційної моделі.
 • Розуміння того, як цифрові інвестиції створюють реальну цінність для бізнесу.
 • Визначення найкращого Pathway для досягнення Ваших цифрових амбіцій.
 • Справа зі застарілими системами та технічним боргом.
 • Картування подорожі цифровою трансформацією.
 • Виявлення та подолання перешкод.
 • Аналіз зацікавлених сторін та побудова стратегій.
 • Визначення показників та повторне призначення обов'язків.
 • Побудова надійних та реалістичних справ для бізнесу.
 • Розробка проектів ініціатив, що забезпечують різні типи цифрових інвестицій.
 • Переосмислення ролі ІТ-відділу.

Факультет

Джо Пеппард (керівник програми) - запрошений професор в ESMT Берлін та головний науковий співробітник Центру досліджень інформаційних систем при Школі управління менеджменту MIT Sloan. Крім того, він є доцентом університету Південної Австралії.

Своєю опорною дисципліною в інформаційних системах Джо досліджує, викладає та консультується в галузі ІТ-лідерства, цифрової стратегії та інновацій, виконання програм цифрової трансформації, а також щодо ролі, структури та можливостей ІТ-підрозділу в сучасному періоді організацій. У галузі, що споживається страху, невпевненості та сумнівів, і де галас є надто звичним, він прагне допомогти лідерам бізнесу та ІТ осмислити все це та пройти відповідний шлях через все складніший ландшафт. Його дослідження зосереджено на сучасних проблемах та викликах, з якими стикаються менеджери в умовах прискорення технологічних змін.

Результати його досліджень були опубліковані у провідних журналах, таких як Європейський журнал інформаційних систем, MIS Quarterly Executive, MIT Sloan Management Review та Harvard Business Review. Він є асоційованим редактором Міжнародного журналу з питань ІТ / Вирівнювання бізнесу та управління, а також член редакційної колегії Європейського журналу управління, Журналу стратегічних інформаційних систем та квартального виконавчого органу MIS.

У своєму консультуванні Джо тісно співпрацював із вищими керівниками та членами правління великих, складних організацій як в державному, так і в приватному секторах, консультуючи їх з питань ІТ та питань, пов'язаних зі стратегією, використовуючи інформацію та про те, як розблокувати цінність бізнесу від їх ІТ інвестиції. Він також співпрацює з низкою технологічних компаній, допомагаючи їм у їх стратегіях, позиціонуванні на ринку та зростанні.

Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

ESMT Berlin was founded by 25 leading global companies and institutions. The international business school offers a full-time MBA, an executive MBA, a part-time blended MBA, an executive MBA/MPA, a ma ... Детальніше

ESMT Berlin was founded by 25 leading global companies and institutions. The international business school offers a full-time MBA, an executive MBA, a part-time blended MBA, an executive MBA/MPA, a master’s in management, as well as open programs for individuals and customized executive education programs. Згорнути