Програма MicroMasters в Управлінні охорони здоров'я (Doane University)

Загальні відомості

Опис програми

Розвивайте навички лідера, щоб орієнтуватися і привести вашу організацію до успіху, освоївши складні проблеми в сьогоднішньому медичному обслуговуванні.

Програма MicroMasters адміністрування охорони здоров'я складається з 7 курсів і випускного іспиту. Після завершення навчання ви також можете звернутися до університету Doane, щоб завершити навчання в мережі Інтернет приблизно за $ 10 500 (детальніше нижче).

Прогнозується, що попит на кваліфікованих медичних адміністраторів зросте на 17 відсотків між 2016 і 2026 роками,

Програма з адміністрування охорони здоров'я MicroMasters ознайомить учнів з управлінськими та лідерськими структурами, теоріями та тематичними дослідженнями, специфічними для організацій охорони здоров'я. Вона також підготує студентів до навичок управління складними проблемами, які притаманні системам охорони здоров'я та лідерству у сфері охорони здоров'я.

Учні вивчатимуть різноманітні методи, засновані на доказах, для адвокації пацієнтів, сімей та громад, а також у медичних організаціях. Вони також досліджуватимуть методи управління фінансами, що використовуються для підготовки бюджетів, розробляти фінансові прогнози, оцінювати інвестиційні альтернативи та використовувати капітальні структури в контексті організацій охорони здоров'я та досліджувати економічне середовище системи охорони здоров'я, приймаючи на себе керівні посади.

Робота Outlook

 • Адміністрація охорони здоров'я дозволить учням орієнтуватися та розвиватися в різних установах охорони здоров'я.
 • Потреба в охороні здоров'я для медичних адміністраторів має середній річний приріст у 17%, а кар'єрні можливості для висококваліфікованих адміністраторів охорони здоров'я продовжують зростати. (джерело: www.bls.gov)
 • Успішний адміністратор охорони здоров’я володіє аналітичними, комунікаційними, міжособистісними, лідерськими та технічними навичками та орієнтований на деталі.
 • Можливості кар'єри в охороні здоров'я для просування в якості директорів, менеджерів, лідерів галузі охорони здоров'я та охорони здоров'я.
 • Середня зарплата керівників медичних та медичних послуг у 2016 році становила 96 540 доларів США на рік. (джерело: www.bls.gov)

Що ти дізнаєшся

 • Як використовувати рамки, теорії та тематичні дослідження для управління та керівництва для вирішення складних питань в організаціях охорони здоров'я.
 • Методи, засновані на доказах, для планування, організації, проведення та адвокації для пацієнтів, сімей та громад у секторі охорони здоров'я.
 • Як керувати економічним середовищем у сфері охорони здоров’я.
 • Методи управління фінансами для підготовки бюджетів, фінансових прогнозів, оцінки альтернатив інвестицій та залучення структур капіталу в організаціях охорони здоров’я.
 • Оцінювати цінність нових систем надання медичних послуг та втручань на основі якості, безпеки, ефективності та економічної ефективності з використанням накопичених даних.
 • Оцінювати політику охорони здоров'я, як це застосовується до економіки галузі, потребує вимог та якості медичної допомоги.
 • Застосовуйте навички адвокації, включаючи якість догляду, права пацієнтів, культурну компетентність та профілактичну допомогу.
 • Продемонструйте розуміння провайдерів системи охорони здоров'я, фінансування, споживчих тенденцій, минулих і майбутніх тенденцій, а також нормативно-правову базу.
 • Застосовувати механізми лідерства, навички та функції управління у плануванні, організації керівництва та контролю систем.

Що таке програма MicroMasters?

Розроблений для просування кар'єри та народження майстерних програм провідних університетів, програми MicroMasters - це серія курсів вищого рівня, визнаних компаніями для реальної релевантності роботи та може прискорити ступінь магістра.

Детальна інформація про програму MicroMasters

Як заробити сертифікат програми MicroMasters

Завершити та успішно заробити сертифікований сертифікат у всіх 7 курсах з адміністрування охорони здоров'я, а також пройти повне випробування.

Візьміть свою довіру до наступного рівня

Ті, хто успішно завершив перевірку сертифіката в програмі MicroMasters в Управлінні охорони здоров'я, можуть потім подати заяву на навчання в магістр програми Business Management (MBA) Університету Доане. Якщо буде прийнято, сертифікат програми MicroMaster припадає на 9 кредитів із 30 кредитів на повну ступінь МВА.

Програма МВА може бути завершена повністю онлайн і за дуже доступною ціною приблизно $ 10,500. (Це не включає вартість сертифікованої програми MicroMasters).

Додаткова інформація

 • Середня тривалість: 1-5 тижнів на курс
 • Зусилля: 5-10 годин на тиждень, за курс
 • Кількість курсів: 8 курсів у програмі
 • Тема: Бізнес
 • Установа: Університет Доана
 • Кредитування закладу: Doane University
 • Мова: англійська
 • Відеоролики: англійська
 • Ціна (USD): Спочатку $ 1393 USD, зараз $ 1253.70 USD для всієї програми. Ви економите $ 139.30 USD.
Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners ev ... Детальніше

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners everywhere. With more than 90 global partners, we are proud to count the world’s leading universities, nonprofits, and institutions as our members. EdX university members top the QS World University Rankings® with our founders receiving the top honors, and edX partner institutions ranking highly on the full list. Згорнути