Програма XSeries у дизайні відеоігор (Рочестерський технологічний інститут)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Дізнайтеся, що робить успішний дизайнер ігор та як вони думають.

Уявіть, що було б як перетворити свою любов до гри у відеоігри кар’єрою. Які навички вам знадобляться, щоб стати успішним дизайнером відеоігор, і які можливості роботи ви могли б отримати у галузі?

У цьому XSeries на ці запитання відповідатимуть факультет дизайну та розвитку ігор Рочестерського інституту технологій та директор Міжнародного центру історії електронних ігор в The Strong National Museum of Play. Ви дізнаєтесь, як різні ролі в рамках дисципліни дизайну відеоігор працюють разом, допомагаючи зануритися глибше у вашу область інтересів та доступні кар’єрні шляхи.

Програма проектування та розробки ігор RIT займає третє місце в «Кращих школах для дизайну відеоігор за 2016 рік» Прінстонської рецензії та вже в останні 10 років. Студенти програми є частиною яскравої та активної нової медіа-спільноти, будуючи, обмінюючись та вивчаючи всі форми та форми ігор та нових медіа. Студенти, які успішно виконали програму RIT, були прийняті на роботу у деяких найвищих роботодавців галузі, включаючи Amazon Games, Apple, Bungie Studios, Blizzard Entertainment, EA Games, Epic Games, Google, Konami Gaming Inc., Microsoft, Rockstar Games , Sony Interactive Entertainment, корпорація Valve та Walt Disney Interactive.

Що Ви дізнаєтеся:

 • Походження та еволюція ігрової механіки та її ефективна інтеграція у відеоігри
 • Процес проектування та метод збалансування дизайну та механіки гри для досягнення оптимального ефекту
 • Як співпрацюють різні галузі, щоб виробляти, продавати та відправляти відеоігри
 • Як створюються та об'єднуються двигуни та різні активи для створення відеоігри
 • Як створити кілька простих елементів запущеного ігрового коду

Деталі програми

Це серія з 5 курсів, які можна пройти в будь-якому порядку, проте ми рекомендуємо, щоб елементи програмування ігрових програм для дизайнерів відеоігор були прийняті останніми в послідовності, коли це можливо.

XSeries

Створені всесвітньо відомими експертами та провідними університетами, програми XSeries забезпечують глибоке розуміння захоплюючих та затребуваних сфер. Заробіть сертифікат про досягнення, щоб продемонструвати свої знання.

Більше інформації

 • Середня тривалість: 5 тижнів на курс
 • Зусилля: 3 години на тиждень, за курс
 • Кількість курсів: 5 курсів у програмі
 • Тема: Інформатика, дизайн
 • Установа: Рочестерський технологічний інститут
 • Мова: англійська
 • Відео стенограми: англійською мовою
 • Ціна (USD): 49 доларів за курс

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners ev ... Детальніше

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners everywhere. With more than 90 global partners, we are proud to count the world’s leading universities, nonprofits, and institutions as our members. EdX university members top the QS World University Rankings® with our founders receiving the top honors, and edX partner institutions ranking highly on the full list. Згорнути