Професійний сертифікат з прикладного підприємництва: масштабування бізнесу для успіху (UMUC, Університетська система Меріленда)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Набір курсів, який веде вас через ідеї, експерименти та прийнятне планування. Включає в себе змагання з призовими коштами за виграшний крок ділової моделі.

У цій програмі професійних сертифікатів ви навчитеся навичкам оцінювати свою бізнес-модель та планувати зростання та стійкість. Найбільший прорив у масштабі масштабування бізнесу відбувся завдяки нововведенням бізнес-моделей.

Чи готовий ваш бізнес до наступного рівня? Досвідчені підприємці запропонують вам відгуки про ваш план вдосконалення бізнес-моделі, яка могла б перетворити вашу компанію!

На цих курсах ви навчитесь закріплювати основи та готуватися до масштабування існуючого бізнесу.

Ви відповісте на деякі наступні питання:

 • Чи можете ви змінити свою пропозицію, щоб покращити ціннісну пропозицію для свого клієнта?
 • Чи маєте ви правильну придатність до ринку?
 • Які канали забезпечать найбільшу рентабельність інвестицій?
 • Ви готові додати ресурси чи нові процеси для масштабування?
 • Які інновації ви можете створити чи існувати для розвитку вашої бізнес-моделі та бізнесу?
 • Чи є ключова область, яку можна модифікувати, масштабувати або автоматизувати, щоб покращити ефективність та розробити бізнес?
 • Ви добре використовуєте соціальні медіа?
 • Чи варто аутсорсингу будь-яких функцій / процесів у бізнесі?
 • Чи маєте ви правильну думку, щоб масштабувати свій бізнес?

Наша модель курсу створена для вашого успіху. Вам буде запропоновано подумати про те, куди ви хочете поїхати, які поворотні моменти вас чекають та як використовувати ресурси для прискорення своїх планів.

Розпочати бізнес - це не завжди важка частина - це підтримувати бізнес із мисленням на ріст та бачити можливості для прискорення зростання.

Ця програма надасть вам інструменти для оцінки вашої бізнес-моделі, визначить можливості для інновацій та еволюції, створить план та втілює його в дію.

Заробивши професійний сертифікат прикладного підприємництва, ви створили життєздатний план перетворити свій бізнес у процвітаюче підприємство.

Навчіться у двох найкращих професорів у цій галузі:

Марк Грович, JD, BA
Старший радник університету Мерілендського університету, професор та венчурний капіталіст із резиденції в Школі бізнесу бізнесу RH Smith в Університеті Меріленда, співзасновник New Markets Venture Partners, бакалавр мистецтв (BA), Каліфорнійський університет, Берклі; Juris Doctor (JD), юридичний центр університету Джорджтаун; Виконавча програма приватного капіталу та венчурного капіталу, Гарвардська школа бізнесу

Мішель К. Мастерфано, DBA
Асистент-доцент кафедри університету Мерілендського університету, ступінь бакалавра маркетингу в університеті Аргосі Сарасота, магістр наук з управління наук з університету Lehigh, бакалавр з гуманітарних наук з державного університету Пенсільванії. Семінар з питань підприємницької освіти, коледж Бабсона.

Робота Outlook

 • Перетворіть свою пристрасть на неповний робочий день у роботу на повний робочий день, створіть план, який дозволяє найняти своїх перших чи наступних працівників, і переведіть свій бізнес на новий рівень.
 • Тільки в США є 23 мільйони приватних підприємців. Малий бізнес складає 64 відсотки валового внутрішнього продукту в США, генерує 62 відсотки зайнятості в країні і становить 78 відсотків усіх нових робочих місць.
 • Право власності на малий бізнес - це шлях до зростання мобільності. Високі показники власності малого бізнесу становлять меншини (29,3% малого бізнесу), іммігранти (14,4%) та жінки (36,3%). Також ветерани складають велику кількість - 9,3%.

Реальний вплив на кар'єру

"Ніщо не має більшого значення для економічного успіху підприємства, ніж чітке бачення того, як виграти. Професійний сертифікат UMUC у галузі прикладного підприємництва - це унікальна реальна програма, заснована на проектах, яка може справді допомогти підприємцям прискорити свій бізнес. З 25 мільйони людей, які ведуть власний бізнес лише в США, ця програма має потенційний вплив на екосистему малого бізнесу ".
- Робб Дуб, Генеральний партнер, Нові ринки венчурних партнерів

"Ми надаємо кредити для підприємств по всьому США, починаючи від стартапів до багатомільйонних доходів компаній. Серед ключових критеріїв, які ми враховуємо для кожного потенційного кредиту, є плани компанії щодо зростання бізнесу, чи то через нові продукти, нові клієнти, нові ринки або все вищезазначене. В нашому десятирічному досвіді як позикодавця ми бачили, що здатність компанії виконувати плани на ріст безпосередньо пов'язана з рівнем аналітичної суворості, що використовується при розробці і тестуванні стрес-тестувань до запуску. Цей курс UMUC у галузі прикладної програми Підприємництво допоможе бізнес-лідерам покращити якість та глибину власного процесу планування, а в подальшому допоможе збільшити шанси їхнього "успіху в бізнесі".
- Кей Паррі, старший віце-президент Тихоокеанського Західного банку

Що Ви дізнаєтеся:

 • Щоб покращити вашу бізнес-модель, вкажіть конкретний процес «дизайнерського мислення»
 • Провести аналіз ринку та конкурентів
 • Оцініть фінансові та штатні моделі
 • Розробіть план розвитку бізнесу
 • Застосовуйте ідеї та інновації для сталого розвитку
 • Проведіть еволюцію свого бізнесу та змагайтеся за призові гроші

Більше інформації

 • Середня тривалість: 6 тижнів за курс
 • Зусилля: 3-5 годин на тиждень, за курс
 • Кількість курсів: 2 курсу в програмі
 • Тема: Бізнес
 • Установи: UMUC, Університетська система Меріленда
 • Мова: англійська
 • Відео стенограми: англійською мовою
 • Ціна (USD): Спочатку 298 доларів США, зараз 268,20 доларів США для всієї програми. Ви економите $ 29,80.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners ev ... Детальніше

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners everywhere. With more than 90 global partners, we are proud to count the world’s leading universities, nonprofits, and institutions as our members. EdX university members top the QS World University Rankings® with our founders receiving the top honors, and edX partner institutions ranking highly on the full list. Згорнути