Огляд програми

Програма Rutgers Online Professional в галузі управління людськими ресурсами (MHRM) призначена для фахівців з людських ресурсів і менеджерів / керівників з 4-річним досвідом роботи, які прагнуть просунути свою кар'єру на високі кадрові або керівні посади.

Програма пропонує поглиблені знання та навички управління людськими ресурсами, які дозволять відрізнити учасників від своїх однолітків та дати їм можливість ефективно спілкуватися з іншими керівниками в регіональному, національному та глобальному масштабах. Випускники програми Rutgers MHRM є експертами з питань HR з високою здатністю підключати і застосовувати функцію HR та її практику до організаційної стратегії в рамках своїх організацій.

Основні характеристики нашої програми онлайн-випускників

Факультет світового класу

100% онлайн програма

Не потрібно GRE / GMAT

Гнучкий графік

Якісні курси

Вищий рейтинг університету

Заслужений факультет

Наш факультет вважається одним з найуспішніших у світі для наукових досліджень у сфері кадрової дисципліни. Їхній досвід є різноманітним і всеосяжним у всіх функціях управління персоналом, що поєднує видатні дослідницькі навички та практичний досвід. Курси, які складають програму онлайн MHRM, розроблені та надані нашим факультетом кафедри управління людськими ресурсами Rutgers, надаючи студентам у програмі сучасний високоякісний зміст курсів та можливість спілкуватися з вищим факультетом у цій галузі.

Повністю онлайн

Програма доставляється на 100% в Інтернеті і підходить для працюючих фахівців, які навчаються за програмою за сумісництвом, а також для тих, хто бажає здобути ступінь як студент денної форми навчання. Програма надає зручний доступ для досягнення високо оціненої вищої освіти з гнучкістю в розташуванні та термінах.

Не потрібно GRE / GMAT

Програма розрахована на досвідчених фахівців з 4-річним досвідом у сфері управління персоналом або керівних посад. Оцінки GRE / GMAT відхиляються як вимога через рівень досвіду студентів програми.

Час гнучкого завершення

Rutgers онлайн Професійна програма MHRM може бути завершена повний робочий день студента в якості всього лише 18 місяців. Для семестрових студентів не існує мінімального навантаження на курси. Програма пропонує участь в осені, навесні і влітку, пропонуючи гнучкість у розкладі курсів для всіх студентів.

Комплексні, якісні курси

Онлайн-курси MHRM розроблені Rutgers School of Management and Labor Relations які є фахівцями в темі курсу, яку вони викладають. Комплексна програма навчальної програми була розроблена для забезпечення передового досвіду в навчальному проекті і складається з 8 необхідних основних курсів HR, проектів з головного каменю та 3 факультативних курсів.

Вищий рейтинговий університет і відділ кадрів

Університет Рутгерс-Нью-Брансвік займає перше місце в національному університеті штату Нью-Джерсі, 17-е місце в державних національних університетах, а 56-е місце серед усіх національних університетів у США

Мережа з іншими професіоналами HR та академіками

Студенти мають можливість взаємодіяти з досвідченими колегами у своїй когорті програми на додаток до академічних фахівців, які ведуть навчання, зміцнюючи свою професійну мережу та обмінюючись глибоким досвідом роботи в галузі.

Видатні випускники

Випускники програми Rutgers Professional MHRM приєднуються до нашої мережі видатних випускників, багато з яких є керівниками HR в топ-організаціях.

Наш власний центр кар'єри та служби підтримки

Rutgers School of Management and Labor Relations має свій власний центр кар'єри з фахівцями, які спеціалізуються на пошуку роботи та надають послуги з пошуку роботи. Наша команда служб кар'єри підтримує міцну мережу галузевих зв'язків, а провідні організації часто звертаються до нас, щоб передати наших випускників. Як студент в Інтернеті, ви матимете доступ до того ж рівня комплексних послуг з підтримки, які надаються нашому традиційному студенту.

Навчальний план

Онлайн ступінь професійного магістра з управління людськими ресурсами є всеосяжною та розроблена з урахуванням потреб HR-професіоналів для просування своєї кар'єри до найвищих кадрових та управлінських посад. Навчальний план охоплює 8 основних курсів, курсовий курс і 3 факультативних. Загалом для отримання ступеня потрібні 36 кредитів.

Основні курси (8 курсів, 24 кредити)

 • Зв'язування HR з бізнес-стратегією
 • Управління глобальною робочою силою
 • Керування системами винагород
 • Керування потоком робочої сили
 • Аналітика робочої сили
 • Розвиток людського капіталу
 • Вирішення кадрових рішень: фінансові рішення
 • Трудовий закон

Проект Capstone (1 курс, 3 кредити)

 • Проект Capstone

Курси за вибором (виберіть 3 курси, 9 кредитів)

 • Економіка та демографія ринку праці
 • Організаційне лідерство та управління змінами
 • Організаційна поведінка
 • Інклюзивне робоче місце
Доступні навчальні програми:
 • англійська
Останнє оновлення Червень 29, 2019
Цей курс Онлайн
Duration
18 Місяця
Заочне навчання
Денне навчання
Price
17,244 USD
Мешканці Нью-Джерсі (12 кредитів або більше): $ 10 248,00 | Мешканці поза межами штату (12 кредитів або більше): $ 17 244,00
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date