Розширена трансформація конфліктів

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Цей курс розглядає міжособистісні конфлікти, причини, стратегії подолання та вирішення конфліктів з соціально-психологічної точки зору.

Цілі

Цілями цього курсу є:

1. Отримання розуміння потенційних причин міжособистісних конфліктів.

2. Отримання розуміння конфліктів в організаціях та оцінка факторів, що сприяють цьому.

3. Аналіз конфліктів та можливість представлення можливих рішень.

Зміст частина перша

Перша частина курсу стосуватиметься потенційних причин міжособистісних конфліктів, потягу та стосунків, розвитку соціальних прихильностей. Формування ставлення та поведінка будуть вивчені для того, щоб краще зрозуміти вплив членства в групі, а також процеси соціального впливу: відповідність, відповідність та слухняність. Крім того, ворожа поведінка між групами, така як упередження, стереотипи, дискримінація та агресія, буде обговорюватися разом із спільною ниткою людства, як альтруїзм та інші форми просоціальної поведінки. Також будуть розроблені концепції моралі та конкуренції, справедливості та співпраці.

Зміст частина друга

Друга частина курсу буде приділяти увагу міжособистісним конфліктам безпосередньо, розглядаючи потенційні причини, стратегії подолання та перспективи вирішення конфліктів в організаціях. Відносини та конфлікти на роботі та організаційна влада будуть обговорюватися з огляду на політику та гендерні фактори. Культурні конфлікти в міжкультурній перспективі також будуть обговорюватися поряд із концепціями справедливості та примирення.

Останнє оновлення Січ 2021

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The Transcend Peace University, TPU is an all-online university, currently headed by Prof. Dr. Johan Galtung, widely recognized as the core founding-figure of the academic discipline of peace studies. ... Детальніше

The Transcend Peace University, TPU is an all-online university, currently headed by Prof. Dr. Johan Galtung, widely recognized as the core founding-figure of the academic discipline of peace studies. Our inter-disciplinary courses are designed to cover issues pertaining to peace and development studies. Згорнути