Розширений сертифікат у візуалізації даних

Загальні відомості

Опис програми

Ідеальне поєднання технологій, наукових даних та бізнес-справ та поглядів, ця програма виділяється як одна з кращих у світі.

Основні моменти курсу

Стажування в реальному часі

Стажування дозволяє застосовувати знання в класі в реальних життєвих ситуаціях. Ми допоможемо вам знайти відповідні можливості роботи в організаціях, які беруть участь у Аналізі великих даних.

Підтримка місць розташування

Наш відділ працевлаштування допомагає нашим студентам зустрітися з компаніями, які практикують аналіз Big Data. Наш відділ працевлаштування позиціонує студентів у деяких провідних компаніях, таких як Siemens, American Megatrends, Dell та HCL.

Методологія навчання

Цей курс включає в себе декілька годин сесії Live Faculty і записав живий сеанс. У ньому також є декілька привітних лекцій щомісяця. Поряд з живими заняттями курс має галузеві каталізатори, опитування громадської думки, спостерігачів та самооцінки.

Проекти Capstone

Під час курсу студенти проводять автономні дослідження з питання чи проблеми на їхній вибір, залучають до академічного навчання в суміжних дисциплінах, а також - під керівництвом факультету та керівника галузі - виробляють важливий документ.

Промисловий зв'язок

Ми з'єднуємо вас з лідерами галузі, які відіграють важливу роль у домені даних та Analytics. З'єднання з такими людьми може допомогти вам у пошуку роботи, кар'єрних мережах та професійному прогресі.

Дізнайтесь у прикладах

Приклади досліджень допомагають підкреслити детальний контекстний аналіз обмеженого числа подій або обставин та їх відносин. Це допомагає отримувати поглиблену інформацію про особу, групу або події.

Основні характеристики програми

Ефективний

Ми пропонуємо унікальну комбінацію футуристичної педагогіки, що ведеться дослідженнями, та вмісту з урахуванням світового рівня. Наші модулі підтримуються великими дослідженнями, які зробили нашу систему освіти належним і захоплюючим для наших учнів.

Високопрофесійний факультет для великих даних

У 361 DM, у нас є група висококваліфікованих факультетів від IIT Kanpur і IIT Kharagpur. Наші факультети працюють з PwC та IBM, і вони мають багаторічний досвід роботи над проектами Big Data і Analytics в глобальному масштабі.

Сертифікація з бізнес-школи Praxis

Бізнес-школа Praxis, Колката, є провідною середньою школою, курси якої оцінюються серед перших двох Індії у домені Big Data і Analytics. Це один з найбільш надійних і впливових навчальних закладів управління в Індії.

Освіта Кредит

Гарна освіта забезпечує гарне майбутнє. Ми гарантуємо, що ваші фінансові потреби подбають про те, як ви рухаєтесь у майбутньому, отримуючи освіту, щоб побудувати чудову кар'єру. Ви завжди можете подати заявку на отримання кредиту на навчання, щоб приєднатися до вибраних курсів.

Стажування

Стажування дозволяє застосовувати знання в класі в реальних життєвих ситуаціях. Ми допомагаємо знайти відповідні можливості для роботи в компаніях, які шукають професіоналів, які мають досвід роботи в Big Data Analytics.

Підтримка місць розташування

Наша компанія підтримки місць розташування допомагає нашим студентам зустрітися з компаніями, які працюють із великими даними та Analytics. Наші студенти були розміщені в деяких провідних компаніях, таких як Siemens, American Megatrends, Dell та HCL, щоб забезпечити суттєву підтримку розміщення.

New Age Learning Platform

Платформа i-meta з 361 DM, увімкнута унікальними класами підвищеної та віртуальної реальності, дає можливість мобільного навчання, тобто ви можете дізнатися в будь-який час і в будь-якому місці. Ви також можете вчитися, завантаживши додаток 361DM на своєму смартфоні. Наша платформа полегшує групові обговорення, навчальні ресурси, записи про ефективність, оцінки після класу, електронну бібліотеку та опитування громадської думки під час навчання.

Виділена команда підтримки

У нас є спеціальна команда, яка підтримує вас протягом усього курсу - від заявки до сертифікації! Ви можете зв'язатися з нами кожного разу, коли виникає потреба у допомозі, просто натиснувши кнопку.

Модулі

  • Візуалізація даних з таблицею
  • Візуалізація даних з D3

Висновок Програми

Розширений бізнес-аналітика є однією з ключових реквізитів у будь-якій великій організації. Найкраще час для когось зайняти кар'єру в цій галузі. Величезні можливості та надзвичайні недоліки в тому, щоб претендувати на кандидатів, великі організації йдуть на допомогу. Цілком необхідним, щоб шукачі роботи шукали цю можливість.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

361 Degree Minds is a research and technology-oriented learning and education company, Head quartered in Chennai , TN - India. Our competence is a deep and insightful understanding of adult and remote ... Детальніше

361 Degree Minds is a research and technology-oriented learning and education company, Head quartered in Chennai , TN - India. Our competence is a deep and insightful understanding of adult and remote learning principles. We understand what makes adults learn, what can make them learn better. We have deep insights into the aspirations of the youth in our target ecosystem and we employ proven and tested scientific principles into adult and remote learning to help them learn better in order to meet each of these disparate aspirations. Згорнути