Зміст 3-го рівня сертифіката в кваліфікації бізнес-досліджень зосереджена на управлінні зв'язку, організації бізнесу в глобальному контексті, управління людьми та фінансами, а також розуміння дослідницьких навичок та особистісного розвитку, очікуваних від менеджера. Вона включає в себе широкий спектр висококваліфікованих відповідних бізнесу та управління районах, схильних, що робить його ідеальним для тих, хто почав або планує переїхати в, кар'єрі в приватний державного сектора бізнесу. Програма дозволяє учням здобувати знання і розуміння в колі питань і розробити ключові навички, які вони вимагають для роботи в ролі управління бізнесом.

GSBF забезпечує високу якість і акредитовані програми, які є поточними і актуальними. Ми пропонуємо більше 20 програм, в тому числі фінансових, рахунків, маркетинг, людські ресурси та загального управління, які є відображенням нового бізнес-ландшафту.

Основні переваги

  • Легкий план Вартість оплати. Зверніть ціною GBP £ 140 в місяць.
  • Той же диплом, як студенти на кампусі.
  • Диплом визнається в усьому світі.
  • Оцінка за допомогою подання про призначення.

Критерій входу

Для в'їзду, учень повинен володіти одним з наступних дій. На 3 рівня кваліфікації можуть бути запропоновані учням з 16 років він не встановлює вимоги для цих кваліфікацій.

сертифікати

Ви нагороджені Рівень 3 сертифікати в бізнес-досліджень в кінці програми.

Зміст курсу

Рівень 3 Сертифікат в області бізнес-дослідженнях складається з 2-х обов'язкових одиниць плюс 1 додаткового блоку, які забезпечують в цілому 30 кредитів: Обов'язкові Units: - особисті, професійні та Academic розвиток - Введення в бізнес-середовище додаткових пристрої: - Customer переваги Service - введення в маркетинг - Використання ІТ для бізнесу

Оцінки

Оцінка здійснюється через завдання. Там немає Немає іспитів.

Кар'єра

HR директор, старший співробітник відділу кадрів, адміністративний керівник, розміщення співробітник, координатор рекрутинг, Рекрутер, HR-консультант, менеджер по персоналу, навчання і розвиток співробітника, навчання і директор з розвитку і т.д.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 14 інших курсів в Greenwich School Of Business And Finance (GSBF) »

Цей курс Онлайн
Start Date
Сер 2020
Duration
9 Місяця
Price
950 GBP
За розташуванням
За датою
Start Date
Сер 2020
Кінець терміну надання заяв

Сер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date