Магістр наук у галузі інформаційних систем - кібербезпека та аналітика даних

Загальні відомості

Опис програми

Концентрація безпеки та аналітики

Санті Купер магістр наук в області інформаційних систем (MSIST) програми з концентрацією в галузі безпеки та аналітики готує майбутніх лідерів в області інформаційної безпеки та аналітики даних шляхом критичного вивчення як академічних, так і практичних застосувань різних сегментів інформаційної безпеки та галузева аналітика даних. Факультет прагне кинути виклик, культивувати та залучати студентів до того, щоб стати знаючими та кваліфікованими фахівцями з інформаційної безпеки та аналізу даних.

Вимоги до прийому

Вступні передумови:
Для студентів, які не є членами CS / IS / IT (UG), потрібні кредитні курси, або еквівалент CCU, у таких випадках:

 1. Комп'ютерні мережі або інформаційна безпека
 2. Програмування або веб-розробка
 3. Дизайн бази даних або розробка SQL
 4. Елементарна або бізнес-статистика

Студенти можуть приїжджати з інших спеціальностей науки / математики / бізнесу, можливо, з неповнолітніми в CS / IS / IT, або вони можуть мати відповідний досвід роботи. Якщо потенційний студент не має зазначених вище кредитів UG, але всі інші критерії прийому є задовільними, тоді студент може бути прийнятий на випробувальному етапі, що студент повинен отримати кредити UG з оцінками "B" або краще в вищезазначених курсах до прийняття будь-якої дипломної курсової роботи для програми.

Вимоги до застосування (на додаток до стандартних вимог до прийому):

 1. Заповнення анкети та оплата плати за подання заявки.
 2. Ступінь бакалавра з акредитованої установи або еквівалент в іноземній установі, що базується на чотирирічному ступені з 3,0 ГПД або вище.
 3. Офіційні стенограми з кожної школи або коледжу, які раніше відвідувалися.
 4. Іноземні студенти, чия рідна мова не є англійською, повинні подавати оцінки на тест з англійської як іноземної мови (TOEFL) або міжнародної системи тестування англійської мови (IELTS) з оцінкою не менше 575 (паперовий тест) або 89 (інтернет- тестування на базі TOEFL або 6.5 на IELTS, без субкора нижче 5.0 на IELTS, або студенти можуть пройти програму навчання англійської мови на рівні 112 ELS. Повинна відповідати застосуванню та міжнародним стандартам, а також вимогам SACS.
 5. Представлення двох рекомендаційних листів від осіб, які знайомі з академічними здібностями, рівнем відповідальності та трудової етики заявника.
 6. Резюме / Vitae.
 7. Письмова заява про освітні та кар'єрні цілі, як цей ступінь виконає ці цілі, а також сфера інтересів під час завершення цього ступеня.

Тимчасовий прийом

Кандидати можуть отримати попередній допуск до програми MSIST, якщо вони не відповідають заявленим вимогам до вступу і вступають до університету вперше або повертаються до університету після тривалої відсутності. Студенти, які тимчасово приймаються, обмежені до 12 кредитних годин після закінчення курсової роботи на здобуття освітньої програми.

Видалення тимчасового статусу

Щоб усунути попередній статус, студент повинен протягом перших двох навчальних семестрів (осінь, весна або весна, осінь):

 1. Заробити B або краще в двох основних курсах;
 2. Підтримувати 3,0 ГПД у всіх випускних курсах;
 3. Отримати B або краще в усіх передумов студент, необхідних, як зазначено у попередньому листі прийняття.

Навчання за семестр *

У стані: $ 593 / годину кредиту

Вихід за межі штату: 1 072 дол. / Год

* Вартість навчання включає необхідну плату за технологію: $ 90 для студентів денної форми навчання, $ 5 за годину кредитування для неповних і аспірантів.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Coastal Carolina University is a dynamic public institution located in Conway, just minutes from the resort area of Myrtle Beach, South Carolina.

Coastal Carolina University is a dynamic public institution located in Conway, just minutes from the resort area of Myrtle Beach, South Carolina. Згорнути