Сертифікат бакалавра - Управління людськими ресурсами

Загальні відомості

Опис програми

Зробіть наступний крок у вашій кар'єрі людських ресурсів

Людські ресурси - це динамічна та надихаюча професія, яка використовує стратегічне встановлення цілей, управління та розвиток ресурсів та методи навчання для підтримки як окремих працівників, так і культури організації. Професіонали в галузі людських ресурсів можуть очікувати деяких з наступних обов'язків:

 • Провідний працівник та організаційний розвиток.
 • Усвідомлення зайнятості та трудового законодавства.
 • Вибір та набір працівників.
 • Ведіть переговори про трудові відносини та конфлікти.

Що я дізнаюся в цій програмі сертифікатів?

Якщо ви хочете розширити свої навички управління людськими ресурсами та продемонструвати свої знання та досвід вашій нинішній (чи іншій) організації, Сертифікат бакалавра з управління людськими ресурсами може допомогти вам потрапити туди.

Ви навчитесь застосовувати принципи лідерства для ефективного управління працівниками та організаційного розвитку. Конкретні сфери навчання включають зайнятість та трудове законодавство, підбір персоналу та добір, трудові відносини та управління конфліктами. Ця програма узгоджується з посібником та шаблонами з навчальних програм Товариства з управління персоналом «Товариства управління людськими ресурсами».

Курси в цьому сертифікаті

Ця автономна програма з 18 кредитних годин складається з шести трикредитних курсів:

 • HRM300 Принципи управління людськими ресурсами
 • HRM435 Створення різноманітної та етичної робочої сили
 • HRM445 Трудові відносини та Закон про зайнятість
 • HRM440 Набір, підбір та розвиток співробітників
 • HRM350 Компенсація та управління продуктивністю
 • ORG470, що веде через вирішення конфліктів

Чому ви повинні заробляти свій онлайн-сертифікат для студентів

У сучасній економіці, що розвивається та непередбачувана, складні облікові дані - це важливий інструмент, який можна негайно використовувати, а також будувати кредити на повну міру. Маючи сертифікат для бакалаврату від CSU Global, ви підтверджуєте знання конкретного предмету, використовуючи свої автономні, доступні для передачі дані, що мають національний статус. Заохочуйте, перемикайте галузі чи працюйте на повну ступінь. І з нашою гарантією навчання, ваша доступна вартість навчання з часом не збільшуватиметься. Тепер саме час завоювати кар'єрну повагу, яку ви заслуговуєте, підвищуючи конкурентоспроможність на ринку.

 • Акредитовані в Інтернеті ступені
 • Немає встановленого часу чи місця
 • Щомісячний початок занять
 • Прискорені курси

Вивчіть ціннісні навички

Як студент, який отримує сертифікат з управління людськими ресурсами, ви навчитеся використовувати стратегічне встановлення цілей, управління та розвиток ресурсів та методи навчання для підтримки як окремих працівників, так і культури організації. Додатковими результатами навчання є:

 • Підвищення ефективності діяльності організацій та створення ефективних традиційних та віртуальних команд через мотивацію, організаційну культуру та управління змінами.
 • Вирішити юридичні та етичні наслідки роботи людських ресурсів та адміністрації в організаційних умовах.
 • Вирішуйте конфлікт, використовуючи різні стилі управління та кращі практики.

Закінчіть швидше і менше, використовуючи альтернативні варіанти кредитування

Кредит на іспит

 • Ви можете отримати кредит, склавши іспити на те, що ви вже навчилися.

Оцінки самонавчання (SSA)

 • CSU Global допоможе вам підготуватися до отримання кредитних курсів за складання залікового іспиту для конкретних областей змісту.

Глобальна оцінка попереднього навчання в ЦСУ (PLA)

 • Заробіть кредит за те, що ви вже навчились у своїй кар’єрі чи іншому навчальному досвіді.

Бакалаврський прийом

CSU Global може надати пропозицію про вступ випускникам середніх шкіл (або еквівалент GED), які відповідають наведеним нижче вимогам для вступу. Додаткові вимоги та обмеження для студентів першого курсу та перехідних курсів перераховані у розділі Студенти першого курсу та Загальні вимоги до прийому.

Стандартний прийом

Заявки на вступ можуть надаватися претендентам, які:

 • Відповідати вимогам першого курсу, мати офіційні стенограми середньої школи або GED у файлі та мати резюме з викладом 2-річного досвіду.
  • Кандидати, які не мають повних 2-річного досвіду роботи, можуть бути тимчасово прийняті Приймальною комісією для тимчасового вступу, якщо вони мають принаймні один рік досвіду роботи до моменту початкового зарахування до CSU Global. Очікується, що такі кандидати матимуть принаймні два роки досвіду роботи до початку другого року навчання. Вимога трудового стажу може бути виконана зайнятості на повний робочий день, зайнятістю на неповний робочий день, оплачуваним чи неоплаченим стажуванням / учнем чи іншою волонтерською роботою.
 • Вікові 23 роки та / або закінчили школу протягом п'яти і більше років і відповідають Глобальному мінімуму вимогам прийому та мають офіційне підтвердження записів середньої школи або GED. Ці претенденти не зобов'язані відповідати вимогам прийому студентів на перший курс або переводити студентів, як визначено штатом Колорадо.
 • Абітурієнтам, які мають середню середню школу 2,8 або вище та досвід роботи у 2 роки, може бути надано автоматичне вступ
 • Має офіційні стенограми середньої школи або GED на файл та закінчила 24 або більше семестрових кредитних годин на рівні коледжу або 36 або більше чверть кредитних годин на рівні коледжу з регіонально акредитованого коледжу чи університету. Ці кандидати вважаються студентами-перекладачами та не повинні відповідати вимогам прийому на перший курс.
 • Кандидати на трансфер повинні мати хороший стан у останній навчальний заклад та / або мати принаймні середню оцінку балів у 2,30. Якщо ні, студент повинен буде подати заявку в рамках тимчасового процесу прийому, і Рекомендація щодо вступу прийме приймальну комісію.
 • Подають заявку на отримання статусу, який не шукає ступеня, і мають офіційне підтвердження записів середньої школи або GED.

Кандидати, які не відповідають вимогам штату Колорадо вперше для першокурсників або переводу, можуть подати заявку на попередній прийом та перегляд приймальним комітетом. Заявники, кредити на передачу яких є лише з національно акредитованих шкіл (-ів) або військовий стенограф, затверджені АСЕ кредитні провайдери або інші нетрадиційні джерела трансфертного кредиту, що не призвели до отримання ГПД, будуть передані до приймальної комісії на розгляд у тимчасовий процес прийому.

Додаткові загальні вимоги до прийому

 • Усі студенти, які вступають до аспірантури, зобов’язані скласти або ORG100, або ORG300 на першому курсі.
 • Абітурієнти, які зараховані до іншої установи під час подання заявки на вступ до CSU Global, повинні домовитись надсилати офіційну стенограму під час подання заявки, а також остаточну стенограму, яка надсилається, коли завершальний курс у поточній установі завершено або повинен надіслати форму відмови від стенограми.
 • Після надходження та отримання офіційних стенограм оцінювання передаваного кредиту буде завершено. Кожен абітурієнт повинен розкрити весь попередній досвід коледжу щодо своєї заявки або зазнати затримки прийому, втрати кредиту, відхилення заявки та / або скасування зарахування.
 • Усі матеріали для заявників, які вирішили не записатись на термін, який вони подали, зберігатимуться протягом одного року. Офіційні стенограми ні за яких обставин не передаватимуться заявникам чи студентам.

Умовний прийом до бакалаврату

 • Заявники, які надіслали копії неофіційної стенограми від усіх попередніх установ, можуть бути прийняті умовно за рекомендацією Приймальної комісії або її уповноваженого. Неофіційні стенограми повинні свідчити про те, що заявник має право на вступ (до отримання офіційних стенограм).
 • Кандидати, прийняті умовно, не можуть розпочати курси на першому терміні, поки всі офіційні стенограми та / або Прийнять менше кредитних форм не будуть подані до університету. Якщо всі офіційні стенограми не будуть подані до початку курсу, студент буде перенесений на більш пізню дату початку.
 • Студенти будуть повідомлені, що вони отримали статус повного прийому, коли всі офіційні стенограми будуть отримані.
 • Абітурієнти, які мають лише стенограми середньої школи або еквівалент, не мають права на умовний прийом.

Тимчасовий вступ на бакалаврат

Якщо заявник не претендує на стандартний прийом або його відсторонили, вислали або посадили на академічне попередження / умовно-пробаційний термін у їхньому останньому закладі, CSU Global може допустити заявника під тимчасовий статус, якщо заявник відповідає мінімальним вимогам до Тимчасової вступної статті та / або рекомендується для прийому приймальною комісією або Provost. CSU Global залишає за собою право запитувати, отримувати доступ та переглядати академічну історію як визнано відповідною. Кожна попередня заявка буде розглянута в Рубриці попереднього прийому. Настійно рекомендується заявникам витратити свій час на підготовку всіх матеріалів до розгляду. Окрім інших матеріалів заявки, заявники, які хочуть вступити під тимчасовий статус, також повинні подати:

 1. Офіційна, письмова, 500-слівна заява про мету
 2. Детальне професійне резюме, яке включає всю колегіальну роботу, професійну зайнятість, спеціальні навички та компетенції, публікації, виставки, призи, нагороди та службову діяльність.
 3. Розумніша оцінка заходів

Студенти, які приймаються на попередній термін, не можуть розпочати курси на своєму першому курсі, поки всі офіційні стенограми після закінчення вторинного навчання та / або Прийнять менше кредитних форм не будуть затверджені та подані до університету. Заявника буде повідомлено про будь-які додаткові умови чи курсові роботи, що перевищують стандартні вимоги до закінчення терміну випадання / додавання першого терміну. Студентам, які не відповідають умовам свого статусу тимчасового вступу, може бути відмовлено у вступі та адміністративно відкликано. Студенти, яким відмовлено у вступі, можуть оскаржити це рішення, заповнивши форму "Апеляція на повторне вступ". Усі залишки на рахунках студентських рахунків повинні бути сплачені повністю, і всі офіційні стенограми повинні бути подані до розгляду апеляційного комітету. Якщо схвалення повторного вступу схвалено, право на отримання фінансової допомоги переглядається в кожному конкретному випадку, щоб визначити, чи може студент отримувати федеральні студентські позики. Студентам, які не виконали свої попередні вимоги та прагнуть до повторного вступу, рекомендується перед повторною подачею заявки взяти відповідну кількість часу у школі.

Кандидати на бакалаврат можуть бути розглянуті для тимчасового вступу, якщо є позитивні показники успіху за допомогою перегляду додаткової документації (наприклад, незавершені курси, що не були акредитовані, відповідний професійний досвід чи неабиякий професійний досвід). Примітка. Курсові роботи, що не мають акредитації, можуть не прийматися до передачі.

Тимчасово прийняті студенти в аспірантуру повинні відповідати задовільним вимогам академічного прогресу. Після тимчасового допуску, студенти мають один рік, щоб скласти шість (6) кредитних годин та отримують накопичувальну бальну оцінку 2,00 або вище та рівень закінчення курсу 66,67% або вище, щоб мати право на повний вступ. Коли умови будуть виконані, студент буде повідомлений, що досяг повного статусу прийому.

Студенти-початківці будуть розглянуті для попереднього прийому, якщо вони не відповідають Глобальним стандартам мінімального прийому CSU:

 • Середня середня школа 2,80 або вище за шкалою 4,0 АБО Середня шкільна еквівалентність / GED (50-й відсотковий рейтинг): версія 1988 року: 50, 2002 версія: 500, версія 2014: 628
 • ACT бал 18 або вище або показник SAT 980 або вище
 • Середня школа Ригор, як рекомендовано через HEAR
 • Два роки досвіду роботи

Примітка: Студенти-першокурсники, які мають 2-річний стаж роботи та відповідають мінімальним вимогам продуктивності середньої школи з оцінкою С або вище та мінімальними балами оцінювання, можуть бути повністю допущені до CSU Global замість тимчасового вступу.

Міжнародний вступ студентів

Міжнародні абітурієнти визначаються як особи, які або закінчили попередню освіту в закордонному (за межами Сполучених Штатів) установі, або не є носієм англійської мови. Зауважте, що CSU Global не є сертифікованою школою для студентів та обміну відвідувачами (SEVP) та не бере участі у видачі чи переоформленні студентських віз.

На додаток до стандартних вимог прийому, міжнародні абітурієнти, зацікавлені в зарахуванні на курси в CSU Global, повинні подати документацію про знання англійської мови. Хоча для попереднього вступу можуть розглядатися альтернативні показники володіння англійською мовою, переважними є іспити з англійської мови як іноземної (TOEFL) або Міжнародної системи тестування англійської мови (IELTS). Кандидати повинні домовитись, щоб офіційні звіти про результати надсилання безпосередньо від тестувального агентства до CSU Global. Код відновлення балів TOEFL CSU- Global складає 8824. Неофіційні фотокопії та тестові бали старше двох (2) років не приймаються.

Абітурієнти, які не закінчили середню школу, розташовану в США або в одній з англомовних країн, перелічених на веб-сайті CIA World Factbook, повинні продемонструвати відповідний рівень володіння англійською мовою, щоб мати право на вступ, подавши один із наступне:

 • Інтернет-версія або на папері версія Тесту на англійську мову як іноземну (TOEFL). Для вступу необхідний мінімальний бал 60 на іспиті в Інтернеті, 173 - на іспиті з комп’ютера або 500 - на паперовому іспиті.
 • Міжнародна система тестування англійської мови (IELTS), включаючи модулі академічного письма та академічного читання. Для вступу потрібен мінімальний бал 5,0.
 • Офіційна стенограма, що свідчить про закінчення асоціації мистецтв або доцента науки в американському коледжі чи університеті, який має акредитацію в регіоні.
 • Офіційна стенограма із зазначенням класу С або вище (2,00 за шкалою 4,00) на курсі англійської мови з регіонального акредитованого американського коледжу чи університету. Курс повинен бути еквівалентний складу коледжу в США, а клас повинен бути закінчений протягом останніх двох (2) років.
 • Офіційний стенограф із зазначенням заявника пройшов тест на загальну освіту США (GED) протягом останніх п'яти (5) років.

Усі оцінки або стенограми повинні бути надіслані безпосередньо до CSU Global безпосередньо від організації-видавця. Фотокопійовані, факсимільні, електронні листи чи неофіційні документи не приймаються.

Шукаю статусні вимоги

Статус, що не шукає ступеня (NDS), призначений для студентів, які не мають наміру ставати здобувачами ступеня, та тих, хто в даний час не відповідає вимогам, які шукають ступінь. Студенти, які не шукають ступеня, не мають права на отримання фінансової допомоги і підлягають тим же інституційним вимогам, що і студенти, які шукають ступінь.

Для отримання дозволу заявники повинні подати заяву на отримання статусу без вищої кваліфікації. Студенти, які проходять курси зі статусом NDS, можуть пізніше подати заявку на здобуття наукового ступеня, якщо вони відповідають мінімальним вимогам для вступу. Заявки на отримання статусу бажаючих отримати ступінь прийматимуться лише на наступний доступний термін після виконання критеріїв прийому.

Студенти, які не шукають ступеня, які не відповідають задовільним стандартам академічного прогресу або не сплачують залишки на рахунках студентських рахунків у міру необхідності, можуть бути зняті адміністративно.

Студенти

Студенти магістратури можуть скласти до 15 кредитних годин, але намагаються не більше 22 кредитних годин у CSU Global у статусі, що не шукає ступеня. До закінчення 15-ти кредитних годин студенти НДД повинні подати заявку на вступ до програми ступеня або надіслати форму "Підтвердження учня протягом усього життя", якщо вони хочуть продовжувати відвідувати курси в статусі, що не шукає ступеня.

Щоб мати право на вступ до програми бакалаврату, студенти НДС повинні:

 • Відповідайте всім чинним критеріям прийому на отримання статусу вищої кваліфікації, включаючи мінімальний середній бал, вимоги до кредитування та доказ закінчення середньої школи.
 • Всі офіційні стенограми зберігаються в університеті.
 • Відповідати задовільним стандартам академічного прогресу, накопичувальний середній бал 2,0 та 66,66% завершеності.
 • Виплатити всі залишки на рахунку в повному обсязі.
 • Студенти, які не здобувають ступеня, які отримують сертифікат про закінчення, не можуть виконати всі вимоги через програму CSU Global "Кредит за іспит".

Навчання протягом усього життя

Студенти можуть попросити записатись на CSU Global як навчаються протягом усього життя, щоб пройти курси для особистого або професійного збагачення, а не для цілей, що шукають ступінь. Студенти, які хочуть вступити на курси випускників, повинні надіслати офіційні стенограми, що підтверджують закінчення регіонального акредитованого ступеня бакалавра. Учні, які навчаються протягом усього життя, не мають права на отримання фінансової допомоги і до них пред'являються ті самі інституційні вимоги, що і студенти, які шукають ступінь.

Студенти, які навчаються впродовж життя, можуть подати заявку на здобуття наукових ступенів, якщо будуть дотримані всі вимоги щодо вступу та ступеня програми, що їх цікавить. Не більше 15 бакалавратів або 12 випускників, отриманих у статусі без отримання ступеня, можуть бути застосовані до вимог про здобуття вищої кваліфікації та ступеня. Усі курси, що проходять у CSU Global, будуть підраховувати накопичувальний бал. Дублікатний кредит не буде прийнятий при передачі CSU Global.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Online education isn't just something we do, it's the only thing we do. CSU Global is committed to student success and helping modern learners achieve their academic and workplace goals through high-q ... Детальніше

Online education isn't just something we do, it's the only thing we do. CSU Global is committed to student success and helping modern learners achieve their academic and workplace goals through high-quality, career-relevant, low-cost education. CSU Global is committed to advancing student success in a global society, investing in human capital, expanding the state economy, and enhancing the quality of life for citizens in the state of Colorado and beyond by providing access to dynamic degree programs characterized by academic excellence, innovative delivery technologies, and strong stakeholder engagement. Customize your learning experience to get what you want with in-course learning options and a specialized career approach. With certifications, specializations, and other stackable credentials, you can showcase your knowledge before earning your full Bachelor’s or Master’s degree. Or design your degree from scratch in our Interdisciplinary Professional Studies program. Згорнути