Сертифікат бакалавра в галузі цивільного будівництва

Загальні відомості

Опис програми

Цивільна та будівельна інженерія - одна з найдавніших форм техніки, яка включає проектування, будівництво та підтримку забудованого середовища. Інженери-розробники проектують для прогресу, щоб забезпечити майбутнє стійкої та стійкої інфраструктури, яка відповідатиме вимогам нашого зростаючого населення. Після закінчення цього сертифіката бакалавра ви набудете фундаментальних знань, навичок та розуміння ключових основних підрозділів цивільної інженерної дисципліни. Ви також продемонструєте наукові, математичні, контекстуальні фактори та знання практичної практики в контексті інженерних застосувань, таких як "геодезія".

141974_pexels-photo-3862135.jpeg

Структура курсу

 • BSC101C - Інженерна математика 1
 • BSC203C - Інженерне проектування та креслення
 • BCS108S - Будівельна техніка
 • BCS205S - Інженерна зйомка

Результати навчального курсу

Після закінчення цього сертифіката бакалавра випускники набувають фундаментальних знань, навичок та розуміння ключових основних підрозділів цивільної інженерної дисципліни. Випускники також продемонструють наукові, математичні, контекстуальні фактори та знання практичної практики в контексті інженерних застосувань, таких як "геодезія".

Випускники цього курсу зможуть виявляти та вирішувати інтелектуально складні, спеціалізовані інженерні проблеми, індивідуально або в групах, підкріплені критичним аналізом, саморефлексією, дослідженням та синтезом інженерних систем та рішень, що стосуються галузі інженерних технологій. Випускники також критично застосовуватимуть, аналізуватимуть та синтезуватимуть рішення фундаментальних концепцій, необхідних для цивільної інженерної дисципліни.

Випускники матимуть комунікативні навички для професійного та організованого дослідження, аналізу та представлення технічних ідей, інформації та вирішення інженерних проблем у всій галузі інженерних технологій.

Онлайн-доставка та оцінка

EIT використовує інноваційний підхід в Інтернеті, щоб гарантувати, що у вас є підтримка, інтерактивний та практичний досвід навчання. Наша модель доставки включає в себе інтерактивні онлайн-підручники, віддалені лабораторії, імітаційне програмне забезпечення та завдання за підтримки спеціалізованих співробітників служби підтримки та академічного персоналу.

Підручники проводяться за допомогою власної спеціалізованої, інтерактивної інтерактивної програмної системи. Ви отримаєте матеріали курсу та оцінки через Інтернет-систему управління навчанням, яка працює цілодобово. Результати навчання в курсі будуть оцінюватися за допомогою формуючих та підсумкових оцінок. Ці формальні та неформальні методи оцінки включають вікторини, контрольовані тести, письмові звіти, практичні роботи у віддаленій лабораторії, тематичні дослідження та інвалідні заключні іспити.

Результати зайнятості та Pathways

Студенти, які мають базовий сертифікат бакалавра в галузі цивільного будівництва, можуть підвищити свої здібності та знання в галузі цивільного будівництва, що дозволить їм отримати та влаштуватися на роботу.

Випускники зможуть працювати в широкому діапазоні будівельних робіт, конструктивного планування, проектування, управління ділянками, управління водою та відходами, транспортного обслуговування та експлуатації, містобудування та управління цивільним будівництвом від молодших до ролей технічних помічників.

Подальшим вивченням Pathway з EIT буде бакалавр наук (цивільна та будівельна інженерія) -> магістр інженерії (цивільна: структурна).

Вимоги щодо вступу

Вступ доступний для заявників, які мають:

1. 12-річний австралійський сертифікат про освіту старших курсів (або еквівалент для іноземних студентів), закінчений протягом останніх 2 років, із наступним рівнем успішності в математиці:

 • WA - оцінка за шкалою WACE 50,0 або більше.
 • ACT - масштабована позначка 125 або більше
 • NSW - Діапазон продуктивності 2 або вище
 • QLD - рівень досягнення звуку (S) або вище
 • SA / NT - оцінка C- або вище або оцінка досягнення предмета 10 або більше
 • TAS - нагорода "Задовільні досягнення" або вище
 • VIC - оцінка дослідження 25 і вище

Кандидати, які закінчили Yr 12 (або еквівалент для іноземних студентів) більше 2 років тому, повинні пройти онлайн-діагностичний тест з математики та набрати мінімум 50% за вступ; або

2. Інженерний диплом AQF (або вище) з успішним проходженням усіх модулів / модулів з математики; або

3. Міжнародний бакалаврат (IB) з мінімальним балом 24, включаючи англійську та математику; або

4. Дослідження в фундаменті або завершення мостового курсу в галузі техніки або науки із закінченням математики та англійської мови, наприклад, інженерний курс;

і

5. Задовільне володіння англійською мовою на рівні здачі англійської мови в австралійському сертифікаті про освіту старших курсів (або еквівалент для іноземних студентів); або

6. Зазначений рівень досягнень у визнаному тесті з англійської мови, такому як IELTS, з оцінкою щонайменше 6,0 (без оцінки окремих груп менше 5,5); або (або еквівалент), як зазначено в Політиці прийому до ЗНО.

Примітка: Усі заявки будуть оцінюватися в кожному конкретному випадку.

Усі документи, подані як частина вашої заявки, повинні бути засвідчені.

141975_pexels-photo-4560060.jpeg

Як застосовувати

Переглянувши вимоги до вступу на цей курс, ви можете розпочати процедуру подання заявки, заповнивши цю форму. Потім ви отримаєте електронне повідомлення з детальною інформацією про курс та доступ до нашого порталу заявок.

Зверніть увагу: Усі заявники повинні будуть надати засвідчені / нотаріально посвідчені посвідчення особи з фотографією та завірені / нотаріально завірені кваліфікаційні стенограми *

Завірені / нотаріально посвідчені посвідчення особи та кваліфікаційні стенограми

Вимогою до навчання в ЗНО є надання нам завіреної / нотаріально завіреної копії офіційного посвідчувального документа, який включає ваше ім’я (воно повинно відповідати імені, що використовується у вашій заявці) та фотографію. Прийнятний офіційний документ, що посвідчує особу, включає або копію поточного паспорта, посвідчення водія, посвідчення особи або іншу офіційну посвідчення, що включає фотографію вашого особи. Вам також потрібно буде надати засвідчені / нотаріально засвідчені кваліфікаційні стенограми. Завірені / нотаріально засвідчені стенограми повинні показувати всі програми та офіційну заяву, яка підтверджує, що всі вимоги до кваліфікації виконані. Якщо стенограма ще не доступна, додайте засвідчений письмовий запис, який включає всі оцінки. Завірені / нотаріально завірені копії відповідних документів мають бути англійською мовою. Повний список осіб, які мають право засвідчувати документи, доступний тут. Ці засвідчувальні документи повинні писати: "Це справжня копія оригіналу документа, який я бачив", а потім їх підпис, а потім надруковане ім'я, адреса, контактний телефон, професія та дата.

Акредитація

Сертифікат бакалавра - це нова офіційно визнана кваліфікація, яка була додана до Австралійської системи кваліфікацій. Він акредитований австралійським Агентством з якості та стандартів вищої освіти (TEQSA), яке є незалежним державним органом, який регулює та забезпечує сектор вищої освіти в Австралії.

Збори

Плата за цю програму покриває щотижневі підручники, усі матеріали курсу, а також постійну підтримку наших співробітників та викладачів служби підтримки навчання. Ми раді повідомити вам, що EIT є постачальником ПОДАРОК для цієї програми. Ви повинні відповідати вимогам австралійського громадянства та місця проживання, щоб мати право на FEE-HELP.

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

The key objective of the Engineering Institute of Technology (EIT) is to provide an outstanding practical engineering and technology education; from Diplomas through to Masters Degrees. The finest eng ... Детальніше

The key objective of the Engineering Institute of Technology (EIT) is to provide an outstanding practical engineering and technology education; from Diplomas through to Masters Degrees. The finest engineering lecturers and instructors, with extensive real engineering experience in the industry, are drawn from around the world. The learning is gained through face-to-face classes as well as synchronous, online (eLearning) technologies. Згорнути