Сертифікат зі стратегічного лідерства

Загальні відомості

Опис програми

Ви не зобов'язані подавати результат іспиту TOEFL для того, щоб подати заяву і бути прийнятим до університету.

Огляд

Забезпечення конкретних знань і практичних навичок, необхідних для сучасних бізнес-лідерів

Незважаючи на те, що для прийняття принципово обґрунтованих бізнес-рішень потрібна чіткість, ефективне впровадження цих рішень потребує окремого набору лідерських навичок. Ви повинні бути в змозі сформулювати своє бачення, досягти бай-ін у вашій команді, а потім мотивувати та направляти організацію до дій.

Сертифікат CalSouthern у сфері стратегічного лідерства покликаний надати вам знання та практичні навички для ефективного ведення бізнес-організацій 21-го століття. Інноваційна навчальна програма охоплює декілька тематичних областей, включаючи стратегії лідерства, комунікації з управління, людські ресурси та управління конфліктами.

Всі шість курсів (ви будете брати чотири основних курси лідерства і вибрати два з чотирьох доступних виборів) знаходяться на рівні магістра, тому ступінь бакалавра є обов'язковою умовою.

Сертифікат є фантастичним вибором для нинішніх і прагнуть бізнес лідерів, навіть тих, хто вже має MBA, але які не були піддані концентрованої навчальної програми в просунутому керівництві. Це також чудовий варіант для тих, хто вивчає аспірантуру, але хто не готовий взяти на себе ступінь програми, якщо ви виберете, ви можете застосувати зароблені вами кредити до MBA.

Результати

Після успішного завершення сертифікату зі стратегічного лідерства, студенти отримають:

 • Офіційне свідоцтво про завершення, видане в канцелярії CalSouthern і підписане деканом Школи бізнесу
 • 21 кредит на курси випускників - як це задокументовано в офіційному записі, які можуть бути застосовані до магістерської програми CalSouthern або передані до іншої установи *
 • Всі вигоди, послуги та ресурси, доступні для випускників CalSouthern
 • Комплексне, магістерське розуміння теорії стратегічного лідерства та його практичне застосування

* Хоча кредити з регіонально акредитованих установ, таких як CalSouthern, легко приймаються іншими університетами, прийняття приймається на розсуд приймаючої установи.

Курси

Сертифікат CalSouthern про стратегічне лідерство - це програма з 21 кредитами, що складається з наступних шести обов'язкових курсів:

 • Основні концепції для стратегічного управління та лідерства - 3 кредити
 • SLDR 86001 Роль лідерства у стратегічному управлінні комунікаціями - 3 кредити
 • SLDR 86002 Ефективні навички людських відносин для лідерів - 3 кредити
 • SLDR 86003 Керівництво для сприяння стратегічній корпоративній соціальній відповідальності - 3 кредити
 • Стратегії управління конфліктами та їх розв'язання - 3 кредити
 • Стратегії лідерства SLDR 86005 для розробки високопродуктивних команд - 3 кредити
 • SLDR 86006 Керівництво з обслуговування клієнтів - 3 кредити

Починаємо

Початок роботи з сертифікатом CalSouthern у стратегічному лідерстві є швидким і простим процесом. Немає вступних іспитів і курси починаються щомісяця протягом року; Ви можете почати свою програму, як тільки ваш графік дозволить. Просто виконайте ці чотири кроки:

 • Заповніть заявку на реєстрацію
 • Надішліть Ваші офіційні академічні стенограми Вашої програми Бакалаврату
 • Сплачуйте плату за внесення $ 75
 • Після прийняття підпишіть свою Угоду про вступ

Після отримання підписаного договору про вступ до вас буде зв'язана Ваша академічна група підтримки, включаючи Вашого наукового керівника та консультанта з успішності студентів. Вони підтвердять дату початку вашого першого курсу і пройдуть через швидкий, але ретельний процес орієнтації, який дасть вам всю необхідну інформацію для початку роботи. І вони будуть там для вас на кожному кроці, щоб забезпечити успішне завершення програми сертифікації.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

California Southern University is a regionally accredited, online university offering degrees in psychology, business, criminal justice and nursing at the associate, bachelor’s, master’s and doctoral ... Детальніше

California Southern University is a regionally accredited, online university offering degrees in psychology, business, criminal justice and nursing at the associate, bachelor’s, master’s and doctoral levels. Згорнути