Ви не зобов'язані подавати результат іспиту TOEFL для того, щоб подати заяву і бути прийнятим до університету.

Огляд

Сертифікат з міжнародного бізнесу для задоволення викликів все більш глобального ринку

Міжнародний бізнес-сертифікат CalSouthern є фантастичною освітньою можливістю для професіоналів міжнародного бізнесу, які прагнуть розширити свої навички у швидкозмінному діловому ландшафті або виконавчому керівнику, який хоче розширити свою ділову хватку для того, щоб включити оцінку та знання актуальних питань глобальної торгівлі.

Курси, які складаються з міжнародного бізнес-сертифіката CalSouthern, знаходяться на рівні MBA. Студенти, які беруть участь у програмі, повинні мати ступінь бакалавра. Однак, це не обов'язково, що ступінь в галузі бізнесу. Фактично, програма сертифікатів ідеально підходить для тих, хто має ступінь бакалавра, не пов'язаного з бізнесом, але які прагнуть доповнити своє розуміння принципів ведення бізнесу в цілому, а також міжнародних бізнес-концепцій і практик зокрема.

Інтернет міжнародний бізнес сертифікат програма включає в себе шість, три-кредитних курсів, починаючи від міжнародного бізнесу та маркетингу до комерційного права, фінансів і багатокультурного бізнесу питань, серед інших. Кожен курс викладається членом факультету CalSouthern School of Business, який має або докторську ступінь, або відповідні спеціалізовані повноваження у конкретній темі.

Будь ласка, знайдіть час для ознайомлення з курсами та ознайомтеся з програмою. Програма сертифікатів не тільки ідеальна для керівників бізнесу, які хочуть застосовувати знання для підвищення своєї кар'єри, але також є відмінним вибором для тих, хто вивчає аспірантуру, але хто ще не готовий взяти участь у програмі, - якщо ви так вибрати, ви можете застосувати ці курси до вашого MBA.

Результати

Після успішного завершення сертифікату з міжнародного бізнесу, студенти отримають:

 • Офіційне свідоцтво про завершення, видане в канцелярії CalSouthern і підписане деканом Школи бізнесу
 • 18 кредитів на курсах випускників - як це задокументовано в офіційному записі, які можуть бути застосовані до вашої магістерської програми CalSouthern або передані до іншої установи *
 • Всі вигоди, послуги та ресурси, доступні для випускників CalSouthern
 • Комплексне, магістерське розуміння сучасної міжнародної теорії бізнесу та його практичне застосування

* Хоча кредити з регіонально акредитованих установ, таких як CalSouthern, легко приймаються іншими університетами, прийняття приймається на розсуд приймаючої установи.

Курси

Сертифікат CalSouthern в галузі міжнародного бізнесу - це програма з 18 кредитами, що складається з наступних шести обов'язкових курсів:

 • MGT 86519 Етика в бізнесі - 3 кредити
 • IB 87512 Міжнародна економіка - 3 кредити
 • IB 87513 Міжнародний маркетинг - 3 кредити
 • IB 87514 Культурне середовище міжнародного бізнесу - 3 кредити
 • IB 87517 Міжнародне господарське право - 3 кредити
 • IB 87518 Міжнародний фінансовий менеджмент - 3 кредити

Починаємо

Початок роботи з сертифікатом CalSouthern у міжнародному бізнесі - це швидкий і простий процес. Немає вступних іспитів і курси починаються щомісяця протягом року; Ви можете почати свою програму, як тільки ваш графік дозволить. Просто виконайте ці чотири кроки:

 • Заповніть заявку на реєстрацію
 • Надішліть Ваші офіційні академічні стенограми Вашої програми Бакалаврату
 • Сплачуйте плату за внесення $ 75
 • Після прийняття підпишіть свою Угоду про вступ

Після отримання підписаного договору про вступ до вас буде зв'язана Ваша академічна група підтримки, включаючи Вашого наукового керівника та консультанта з успішності студентів. Вони підтвердять дату початку вашого першого курсу і пройдуть через швидкий, але ретельний процес орієнтації, який дасть вам всю необхідну інформацію для початку роботи. І вони будуть там для вас на кожному кроці, щоб забезпечити успішне завершення програми сертифікації.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 17 інших курсів в California Southern University »

Останнє оновлення Травень 14, 2019
Цей курс Онлайн
Start Date
Відкритий конкурс
Duration
1 Рік
Денне навчання
Price
545 USD
Навчання за кредит на семестр.
За розташуванням
За датою
Start Date
Відкритий конкурс
Кінець терміну надання заяв

Відкритий конкурс

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date