Сертифікат з міжнародного бізнесу

Загальні відомості

Опис програми

Ви не зобов'язані подавати результат іспиту TOEFL для того, щоб подати заяву і бути прийнятим до університету.

Огляд

Сертифікат з міжнародного бізнесу для задоволення викликів все більш глобального ринку

Міжнародний бізнес-сертифікат CalSouthern є фантастичною освітньою можливістю для професіоналів міжнародного бізнесу, які прагнуть розширити свої навички у швидкозмінному діловому ландшафті або виконавчому керівнику, який хоче розширити свою ділову хватку для того, щоб включити оцінку та знання актуальних питань глобальної торгівлі.

Курси, які складаються з міжнародного бізнес-сертифіката CalSouthern, знаходяться на рівні MBA. Студенти, які беруть участь у програмі, повинні мати ступінь бакалавра. Однак, це не обов'язково, що ступінь в галузі бізнесу. Фактично, програма сертифікатів ідеально підходить для тих, хто має ступінь бакалавра, не пов'язаного з бізнесом, але які прагнуть доповнити своє розуміння принципів ведення бізнесу в цілому, а також міжнародних бізнес-концепцій і практик зокрема.

Інтернет міжнародний бізнес сертифікат програма включає в себе шість, три-кредитних курсів, починаючи від міжнародного бізнесу та маркетингу до комерційного права, фінансів і багатокультурного бізнесу питань, серед інших. Кожен курс викладається членом факультету CalSouthern School of Business, який має або докторську ступінь, або відповідні спеціалізовані повноваження у конкретній темі.

Будь ласка, знайдіть час для ознайомлення з курсами та ознайомтеся з програмою. Програма сертифікатів не тільки ідеальна для керівників бізнесу, які хочуть застосовувати знання для підвищення своєї кар'єри, але також є відмінним вибором для тих, хто вивчає аспірантуру, але хто ще не готовий взяти участь у програмі, - якщо ви так вибрати, ви можете застосувати ці курси до вашого MBA.

Результати

Після успішного завершення сертифікату з міжнародного бізнесу, студенти отримають:

 • Офіційне свідоцтво про завершення, видане в канцелярії CalSouthern і підписане деканом Школи бізнесу
 • 18 кредитів на курсах випускників - як це задокументовано в офіційному записі, які можуть бути застосовані до вашої магістерської програми CalSouthern або передані до іншої установи *
 • Всі вигоди, послуги та ресурси, доступні для випускників CalSouthern
 • Комплексне, магістерське розуміння сучасної міжнародної теорії бізнесу та його практичне застосування

* Хоча кредити з регіонально акредитованих установ, таких як CalSouthern, легко приймаються іншими університетами, прийняття приймається на розсуд приймаючої установи.

Курси

Сертифікат CalSouthern в галузі міжнародного бізнесу - це програма з 18 кредитами, що складається з наступних шести обов'язкових курсів:

 • MGT 86519 Етика в бізнесі - 3 кредити
 • IB 87512 Міжнародна економіка - 3 кредити
 • IB 87513 Міжнародний маркетинг - 3 кредити
 • IB 87514 Культурне середовище міжнародного бізнесу - 3 кредити
 • IB 87517 Міжнародне господарське право - 3 кредити
 • IB 87518 Міжнародний фінансовий менеджмент - 3 кредити

Починаємо

Початок роботи з сертифікатом CalSouthern у міжнародному бізнесі - це швидкий і простий процес. Немає вступних іспитів і курси починаються щомісяця протягом року; Ви можете почати свою програму, як тільки ваш графік дозволить. Просто виконайте ці чотири кроки:

 • Заповніть заявку на реєстрацію
 • Надішліть Ваші офіційні академічні стенограми Вашої програми Бакалаврату
 • Сплачуйте плату за внесення $ 75
 • Після прийняття підпишіть свою Угоду про вступ

Після отримання підписаного договору про вступ до вас буде зв'язана Ваша академічна група підтримки, включаючи Вашого наукового керівника та консультанта з успішності студентів. Вони підтвердять дату початку вашого першого курсу і пройдуть через швидкий, але ретельний процес орієнтації, який дасть вам всю необхідну інформацію для початку роботи. І вони будуть там для вас на кожному кроці, щоб забезпечити успішне завершення програми сертифікації.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

California Southern University is a regionally accredited, online university offering degrees in psychology, business, criminal justice and nursing at the associate, bachelor’s, master’s and doctoral ... Детальніше

California Southern University is a regionally accredited, online university offering degrees in psychology, business, criminal justice and nursing at the associate, bachelor’s, master’s and doctoral levels. Згорнути