Щоб забезпечити вашу позицію - і, можливо, підвищити плату - у бурхливому полі ERP, Університет Скрантона пропонує он-лайн сертифікат на рівні вищого навчального закладу з планування ресурсів підприємства без необхідності вступати до офіційної програми MBA.

Ця програма з чотирьох курсів пропонується спільно з компанією SAP, найбільшою в світі компанією з програмного забезпечення ERP.

Від гнучкості вашого будинку, без будь-яких перешкод у вашій кар'єрі, ви можете заробити сертифікат ERP вищого рівня з високо оціненого, акредитованого університету. Ось як наш онлайновий сертифікат у програмі планування ресурсів підприємства приведе вашу кар'єру на наступний рівень:

  • Отримати знання в конфігурації, використанні та стратегічному застосуванні програмного забезпечення ERP в широкому спектрі бізнес-функцій.
  • Ознайомтеся з програмним забезпеченням ERP компанії SAP, провідного світового постачальника ERP та пов'язаних з ними програм.
  • Використовуйте свої знання систем ERP у будь-якому програмному середовищі.
  • Підвищіть свої управлінські та технічні навички.

Навчальний план з сертифікації зосереджується на ключових бізнес-одиницях, таких як операції, фінанси та закупівлі в системі планування ресурсів підприємства. Ніякого досвіду програмного забезпечення SAP не потрібно.

Вимоги до відповідності

Студенти повинні мати ступінь бакалавра з акредитованим мінімумом 2.75 GPA, а також 3 або більше років професійного досвіду роботи.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 13 інших курсів в The University of Scranton Online »

Останнє оновлення Квітень 16, 2019
Цей курс Онлайн
Start Date
Вер 2020
Duration
2 Років
Заочне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2020
Кінець терміну надання заяв

Вер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date