Сертифікат: прогнозування тенденцій та аналітика

Загальні відомості

Опис програми

Ми є британським постачальником Інтернет-освіти, доступними по всьому світу на 3 різних мовах.

Огляд курсу

Нові ідеї та майбутні тенденції вигідні компаніям, які шукають напрямок та підтвердження своєї продукції та маркетингових стратегій. Ці тенденції не можна розглядати ізольовано від поточного ринкового середовища, а як частину більшої картини, застосовної до інших областей дизайну та маркетингу. Цей курс вивчить нові тенденції, які будуть формувати наш світ та їх вплив на світовий світовий ринок.

Від вас буде очікувано критикувати та розробляти методи прогнозування та механізми дослідження, щоб створити власні прогнози та повідомити про стратегічне розуміння маркетингу. Ви застосуєте свої теоретичні та контекстуальні знання, щоб визначити та визначити відповідну концепцію, а також продемонструвати, як візуальні маркетингові технології можуть використовуватися для спілкування з цільовою аудиторією.

Деталі програми

 • Мегатренд
 • Інструменти дослідження для прогнозування
 • Аналіз макросередовища
 • Тектонічні зрушення
 • Маркетингові тенденції
 • Тенденції роздрібної торгівлі
 • Ігри-зміни
 • Чорні лебеді
 • Альтернативні сценарії

Ведучий курсу

Мануель Гувейя, керівник курсу: доктор наук, професор коледжу, маркетинговий дослідник та професійний консультант з маркетингу.

113849_1_Easy-Resize.com.jpg

Курс цілей

Цілями цього курсу є:

 1. Надати вам знання та критичну обізнаність щодо прогнозування тенденцій та процесів, що використовуються для виявлення та використання тенденцій на сучасному світовому ринку.
 2. Щоб ви могли проаналізувати та оцінити різницю між бізнес-мегатрендами, тектонічними змінами та змінами ігор та застосувати їх у своєму маркетинговому плані.
 3. Щоб ви могли далі вивчати, розробляти та формулювати нові ідеї альтернативних сценаріїв та обговорювати їх вплив.

Метод оцінки

Звіт про тенденції та презентація відео

Результати навчання

Після задовільного завершення курсу ви зможете:

 1. Аналізувати та критично оцінювати тенденції розвитку та розробляти усвідомлену інформацію через застосування та оцінку нових альтернативних сценаріїв.
 2. Визначте, проаналізуйте та узагальнюйте свою обізнаність та знання про мегатренди, тектонічні зрушення та зміни змін.
 3. Демонструйте за допомогою трендів та аналітичних досліджень, як аналіз сценаріїв впливає на маркетингові стратегії, створивши оригінальну маркетингову пропозицію з теоретичними методами та інструментами дослідження прогнозування та прогнозування тенденцій.

Курс призначений для студентів, професіоналів, підприємців та менеджерів з амбіцією мати налагоджену кар’єру в галузі маркетингу. Курс готує вас для зайнятості та підприємництва через розробку проектів із реальною застосовністю, рефлексією та аналізом реальних кейсів із маркетингової галузі, що пропонуються протягом курсу.

113823_2_Easy-Resize.com.jpg

Сертифікація

London School Of Design And Marketing сертифіката London School Of Design And Marketing

Дати та збори

 • Липень 2020 / жовтень 2020
 • Плата за £ 1.250,00 (один внесок)

Вимоги щодо вступу

Рівень бакалавра у відповідному дизайні / предметі бізнесу або визнання попереднього навчання / професійного досвіду.

Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

London School of Design and Marketing - LSDM - is a specialised school in Design and Marketing which aims to change the teaching paradigm with an innovative and creative education, 100% online and mad ... Детальніше

London School of Design and Marketing - LSDM - is a specialised school in Design and Marketing which aims to change the teaching paradigm with an innovative and creative education, 100% online and made available in English, Spanish and Portuguese. We offer a learning experience with practical results through systematic orientation, combining the students' vocational features with the advanced design of technical skills. We are committed to offering exclusive online courses, accredited by the University for the Creative Arts, through the acquisition of new knowledge suited to the challenges of an increasingly demanding job market. Згорнути