Стати сертифікованими картами та платіжними фахівцями

Карти і платежі я спеціалізована програма, яка забезпечує широкий огляд та охоплення всього життєвого циклу всіх видів платіжних карт, в тому числі кредитні та дебетові карти, передплачені картки, корпоративні карти і мобільні платежі.

Цей курс ідеально підходить для карт і платежів професіоналів, які прагнуть розширити сферу їх застосування і знання в індустрії карт. Як функціональний фахівця ви отримаєте відмінне розуміння інших областей поряд зі стратегічним розумінням галузі, яка охоплює міжнародні тенденції та кращі практики.

Програма пропонує гнучкі навчання, з самонавідними дослідженнями доступні виключно з нашого coursebook

Скільки це коштує рівень?

Плата за цей рівень становить $ 899 (оплата в повному обсязі). Ми також пропонуємо розстрочку оплати: - 3 щомісячних платежів: $ 325 / місяць

2
  • 6 щомісячних платежів: $ 167 / місяць
1

Що я буду вчитися?

Карти і платежі I включає шість модулів:

dt7k

Які переваги я отримаю з програми?

Після успішного завершення цього рівня, ви будете отримувати ваші карти і сертифікати Платежів I і матимеш право подати заявку на асоційоване членство RBA членства. Ставши асоційованого члена АРБ членства дасть вам можливість використовувати позначення ACPP I після Вашого імені.

Скільки часу потрібно, щоб стати дипломованим карти і платежів Professional?

Для того, щоб отримати сертифіковані карти і платежі Професійні (ПГУ) кваліфікації вам потрібно буде пройти три іспити. В середньому, це займає три роки, щоб отримати кваліфікацію парогазової, якщо ви сидите один іспит на рік. Проте, можна завершити всі 3 рівня протягом 18 місяців, якщо ви сидите один іспит кожні шість місяців.

Яка структура програми?

Сертифікація Академії досягається при успішному завершенні трьох окремих програм, кожен з яких кульмінаційних на іспиті. Для того, щоб описати себе в якості сертифікованих карт і платежів Professional і використовувати парогазових позначення, ви повинні приєднатися RBA членства. На кожному рівні RBA членство дає право використовувати відповідні листи після Вашого імені.

  • Карти і платежі I: Ті , хто пройшов карти і платежі I експертизи eligble приєднатися RBA Членство і буде присвоєно статус Associate карти і оплати Professional , яка дає їм право на використання букв ACPP I.
  • Карти і платежі II: Ті , хто пройшли карти і платежі II експертизи eligble приєднатися RBA Членство і буде присвоєно статус Associate карти і оплати Professional , яка дає їм право на використання букв ACPP II.
  • Карти і платежі III: Ті , хто пройшли карти і платежі III експертизи eligble приєднатися RBA Членство і буде присвоєно статус Associate карти і оплати Professional , яка дає їм право на використання букв ACPP III. Проте, ті, хто склав іспити на всі трьох рівнях: картах і платежах I, карти і платежі II, і карти і платежі III має право стати сертифікованими членами і має права використовувати позначення Сертифікованих карт і платежі Professional і листи парогазового.
Доступні навчальні програми:
англійська

Переглянути 2 інших курсів в Retail Banking Academy »

Цей курс Онлайн
Start Date
Сер 2019
Duration
6 - 13 Місяця
Заочне навчання
Денне навчання
Price
899 USD
За розташуванням
За датою
Start Date
Сер 2019
Кінець терміну надання заяв

Сер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date