Сертифіковані картки та професійна програма оплати

Загальні відомості

Опис програми

Стати сертифікованими картами та платіжними фахівцями

Карти і платежі я спеціалізована програма, яка забезпечує широкий огляд та охоплення всього життєвого циклу всіх видів платіжних карт, в тому числі кредитні та дебетові карти, передплачені картки, корпоративні карти і мобільні платежі.

Цей курс ідеально підходить для карт і платежів професіоналів, які прагнуть розширити сферу їх застосування і знання в індустрії карт. Як функціональний фахівця ви отримаєте відмінне розуміння інших областей поряд зі стратегічним розумінням галузі, яка охоплює міжнародні тенденції та кращі практики.

Програма пропонує гнучкі навчання, з самонавідними дослідженнями доступні виключно з нашого coursebook

Скільки це коштує рівень?

Плата за цей рівень становить $ 899 (оплата в повному обсязі). Ми також пропонуємо розстрочку оплати: - 3 щомісячних платежів: $ 325 / місяць

2
  • 6 щомісячних платежів: $ 167 / місяць
1

Що я буду вчитися?

Карти і платежі I включає шість модулів:

dt7k

Які переваги я отримаю з програми?

Після успішного завершення цього рівня, ви будете отримувати ваші карти і сертифікати Платежів I і матимеш право подати заявку на асоційоване членство RBA членства. Ставши асоційованого члена АРБ членства дасть вам можливість використовувати позначення ACPP I після Вашого імені.

Скільки часу потрібно, щоб стати дипломованим карти і платежів Professional?

Для того, щоб отримати сертифіковані карти і платежі Професійні (ПГУ) кваліфікації вам потрібно буде пройти три іспити. В середньому, це займає три роки, щоб отримати кваліфікацію парогазової, якщо ви сидите один іспит на рік. Проте, можна завершити всі 3 рівня протягом 18 місяців, якщо ви сидите один іспит кожні шість місяців.

Яка структура програми?

Сертифікація Академії досягається при успішному завершенні трьох окремих програм, кожен з яких кульмінаційних на іспиті. Для того, щоб описати себе в якості сертифікованих карт і платежів Professional і використовувати парогазових позначення, ви повинні приєднатися RBA членства. На кожному рівні RBA членство дає право використовувати відповідні листи після Вашого імені.

  • Карти і платежі I: Ті , хто пройшов карти і платежі I експертизи eligble приєднатися RBA Членство і буде присвоєно статус Associate карти і оплати Professional , яка дає їм право на використання букв ACPP I.
  • Карти і платежі II: Ті , хто пройшли карти і платежі II експертизи eligble приєднатися RBA Членство і буде присвоєно статус Associate карти і оплати Professional , яка дає їм право на використання букв ACPP II.
  • Карти і платежі III: Ті , хто пройшли карти і платежі III експертизи eligble приєднатися RBA Членство і буде присвоєно статус Associate карти і оплати Professional , яка дає їм право на використання букв ACPP III. Проте, ті, хто склав іспити на всі трьох рівнях: картах і платежах I, карти і платежі II, і карти і платежі III має право стати сертифікованими членами і має права використовувати позначення Сертифікованих карт і платежі Professional і листи парогазового.
Останнє оновлення Вересень 2017

Про навчальний заклад

The Retail Banking Academy is the only international training academy that offers qualifications exclusively dedicated to best practice principles in retail banking from the practitioner’s point of vi ... Детальніше

The Retail Banking Academy is the only international training academy that offers qualifications exclusively dedicated to best practice principles in retail banking from the practitioner’s point of view. Founded by Michael Lafferty, Chairman Lafferty Group, Dick Harryvan, former CEO ING Direct and Dr Abdul Rahman, the mission of the Academy is to promote retail banking as an internationally recognised profession. Згорнути