Спеціаліст зі скаутингу та аналізу ігор в Інтернеті

Загальні відомості

Опис програми

145604_ESP-EspecialistaenScoutingyAnalisisdeljuego-ONLINE.jpegMBP School of Coaches","author_url":"","source":""}" alt="145604_ESP-EspecialistaenScoutingyAnalisisdeljuego-ONLINE.jpeg" />

Навіщо вибрати цю програму?

Цей онлайн-курс дозволить вам глибоко заглибитися в модель MBP скаутингу та функціонування та використання професійного скаутингу. Ви зробите це через виклики та ігрову механіку (гейміфікацію) та історію, яка поставить вас на місце молодшого скаута, який нещодавно прибув до професійної команди. Коротше кажучи, ви матимете доступ до всього змісту особистої програми комфортно, привабливо та спонукально: ви дізнаєтесь, як пізнати існуючі типи скаутингу та визначити як елементи аналізу гравця окремо, так і команди, а також усі ключі до створення загального звіту суперника.

Зокрема, ви будете знати передові технологічні інструменти аналізу та навчитесь використовувати один із них для збору, упорядкування та інтерпретації інформації відповідно до методологічних схем та протистояння конкуренції як у вашій команді, так і в аналізі вашого суперника. Все це автономно, але також ділиться вивченим із спільнотою та викладачами MBP .

Зрештою, на цьому курсі ви будете знати основи аналізу гри та збору інформації зі змагань, щоб пізніше приймати послідовні та ефективні рішення.

 • Посвята: 45 годин (9 тижнів)
 • Наступне видання: 27 листопада 2020 р
 • Сертифікація: скаутський фахівець зі школи тренерів MBP
 • Навчайтеся у своєму власному темпі та в той час, який вам більше підходить

Що ти дізнаєшся?

 1. Знати, описувати та оцінювати індивідуальну та колективну поведінку.
 2. Проаналізувати та оптимізувати здібності та навички футболістів на високоефективній стадії.
 3. Розуміти та консультувати щодо індивідуальної та групової динаміки змагальних футбольних команд.
 4. Спостерігати за структурними та динамічними аспектами футболу.
 5. Глибоко проаналізувати всі ігрові фази та моменти команди.
 6. Вибрати та застосувати найбільш адекватні стратегії, методи, прийоми та технології для аналізу гри.
 7. Набути знань щодо створення панелей аналізу та використання проектів у програмному забезпеченні для аналізу.
 8. Обмінюватися даними через звіти та пропозиції щодо дій або методологічні моделі.

Як ти вчишся?

 • Аналізуючи Live. Аналізуючи в прямому ефірі одну з команд Ла Ліги, яка базується в Барселоні: ФК Барселона або РКП Еспаньол.
 • Інформація. Пошук, управління, аналіз, узагальнення та підключення інформації, прямо чи опосередковано пов’язаної з змагальним футболом.
 • Створення звітів. Дізнайтеся, як створювати звіти для тренерів, гравців або команди та установ, включаючи використання технологічних інструментів.
 • Впізнаючи. Визнаючи ключові аспекти аналізу спортивних результатів.
 • Поглиблення. Поглиблення загальних та специфічних аспектів футболу.
 • Команда. Автономно і працює в команді.

Структура курсу

¡Вітаємо! Ви щойно підписалися як молодший скаут в MBP . До фіналу нам ще вісім матчів, і нам потрібна ваша допомога для досягнення нашої мети. Ми знаємо, що це буде не просто, і нам потрібно докласти зусиль, щоб зробити це, але, доклавши зусиль усіх, ми досягнемо успіху!

Протягом цих восьми матчів ви навчитесь функціонуванню та використанню професійного скаутингу. Для цього вам доведеться пройти різні етапи, що формують цей навчальний процес: вивчення теорії в роздягальні, втілення її на практиці під час тренувань, проведення вивченого під час матчу та, кінець, поділившись цим на прес-конференції.

 • Матчі 1 та 2. Модель розвідки MBP . Ми будемо знати скаутинг та його функції, зокрема побачимо підхід MBP та визначимо різні типи аналізу.
 • Матч 3. Структура команди та аналіз динаміки. Ми вивчимо такі поняття, як офіційний дзвінок та ігрова система, вивчимо гравців відповідно до їхньої позиції та зробимо перший крок у динамічному аналізі команди.
 • Матч 4. Образний фазовий аналіз. У цьому модулі ми проаналізуємо фазу атаки у трьох підфазах: початок, нарощування та закінчення.
 • Матч 5. Аналіз захисної фази. Тут ми глибоко знатимемо фазу захисту: аналіз трьох типів захисних блоків та захист прямої гри.
 • Матч 6. Аналіз перехідних фаз. Ми розглянемо обидва переходи від атаки до оборони та від оборони до атаки.
 • Матч 7. Аналіз стратегії. Ми проаналізуємо стратегію різних фішок: кутові, штрафні, вкидання та штрафні удари.
 • Матч 8. Методологічні закономірності.
 • Міжпредметний проект. Щоб закінчити курс, вам доведеться зробити, індивідуально, аналіз двох матчів, проведених професійними командами. Вам доведеться проаналізувати структуру та динаміку, різні етапи гри та, нарешті, стратегію. Для цього ви скористаєтесь програмою відеоаналізу, одним з найважливіших інструментів для професійних розвідників.

Думки

"Рекомендований курс на 100%, я міг би визначити його як курс, де ви будете насолоджуватися навчанням. Методологія MBP та її презентація є дуже високими стандартами, дуже корисними для виявлення всіх деталей аналізу команди та матчу. " Хесус Галілея

"Я рекомендую курс скаутингу та аналізу гри в Школі тренерів MBP , щоб покращити знання про те, що таке гра. Крім того, велике спасибі за лікування всіх людей MBP , які мені завжди допомагали . " Луїс Омар Тапія

"Курс був для мене дуже корисним для упорядкування та наголошення на багатьох речах, які я іноді бачив, але я не зупинявся на аналізі, що заважало мені надавати реальне значення кожній концепції. Крім того, мати можливість організувати свій аналіз та структуру це поетапно, що допомогло мені зробити свою роботу більш професійною та зрозумілою ". Мануель Майо

Останнє оновлення Лис 2020

Про навчальний заклад

MBP School of Coaches’ mission is to “optimize the tactical level of the coaches to their maximum exponent” thanks to the patented MBP Method that is being used by professional coaches and players in ... Детальніше

MBP School of Coaches’ mission is to “optimize the tactical level of the coaches to their maximum exponent” thanks to the patented MBP Method that is being used by professional coaches and players in more than 15 countries already. Згорнути