ЯК ЦЕЙ КУРС ПІДТРИМУЄ ВАШУ КАР'ЄРУ

Що ти навчишся

 • Вступ до основних областей роботи з користувальницьким досвідом і чому це важливо
 • Різні UX ролі в організації
 • Як створити вихідні матеріали UX - з завантаженими шаблонами для створення особистостей, картки подорожей клієнтів, прототипів та багато іншого.
 • Як пройти через п'ять етапів процесу проектування мислення: співпереживати, визначити, думати, прототип і тестування
 • Як побудувати портфоліо UX, а також надати вам статус UX
 • Впевненість у роботі з клієнтами як консультанта UX

Якщо ви хочете приєднатися до однієї з найбільш швидкозростаючих напрямків дизайну, то не дивіться далі - це для вас курс. Завдяки покриттю входів і виходу з ролі, і кидаючи двері широко відкриті в захоплюючий світ дизайну UX, "Стати дизайнером UX від нуля" буде приймати речі назад до початку; він запропонує "жорсткий скидання", щоб показати вам, як розпочати нову кар'єру в дизайні UX.

Усі продукти, як цифрові, так і інше, повинні забезпечувати високоякісну взаємодію з користувачем (UX) або ризикувати втратити користувачів конкурентам, адже продукт без зайвих користувачів! Продукти з хорошим UX продаються краще; Фактично, дизайн-орієнтовані підприємства послідовно перевершили галузь в середньому більш ніж вдвічі [1]. Таким чином, попит на дизайнерів UX вище, ніж будь-коли раніше; вони вже поширені в технічних компаніях, і в них зростає потреба в інших галузях. UX впливає на дизайн інтерфейсу, веб-дизайн та графічний дизайн, а розуміння поля UX покращить ваші зусилля у всіх цих областях.

Завдяки цьому курсу ви дізнаєтеся всі навички, необхідні для надання допомоги компаніям у наданні правильного UX для своїх продуктів. Всі методи, включені в навчальні заклади, є пробними та перевіреними галузевими стандартами, які забезпечать вас найвибагливішими знаннями, щоб розпочати вас на вашому новому професійному шляху. Ви дізнаєтеся, як створювати різні UX-матеріали від початку проекту UX до кінця, починаючи від карток подорожей клієнтів до паперових прототипів і навіть евристичних оцінок. Ви також зробите перші кроки щодо створення портфоліо UX - це те, що дійсно вплине на ваші програми роботи UX. Насправді, розглядаючи як портфоліо UX настільки важливо для розміщення вашої першої роботи UX, ми присвятили весь модуль, щоб створити такий, який допоможе вам виділитися з натовпу.

Ви також знайдете ряд додаткових навчань і домашніх завдань, які будуються один на одного та йдуть за процесом проектування - від першої ідеї до місця, де можна почати тестування свого прототипу. Ми настійно рекомендуємо вам взяти виклик і завершити всі вправи, що беруть участь, оскільки не тільки ви отримаєте практичний досвід з дизайном UX, але, врешті-решт, ви також матимете приклади дизайну, які ви можете включити до вищезгаданого портфель

У розділі "Стати дизайнером UX від нуля" ви отримаєте доступ до інтерв'ю з вищими викладачами UX та експертами з таких компаній, як SAP та Google. Через ці інтерв'ю ви зможете зрозуміти, що наймають працівників та старших дизайнерів при найму нового члена команди, щоб ви могли отримати перевагу перед іншими кандидатами. Ми також знімали серію інтерв'ю з членами IDF, які успішно вирушили на роботу UX. Це забезпечить вас натхненням для вашої власної кар'єри, а також безцінну пораду про те, як перейти в кар'єру в UX, і те, що дійсно виглядає як професійний професор UX.

Зачекайте більше, щоб не почати свою професійну кар'єру UX!

Отримати сертифікований сертифікат курсу UX в галузі

Після завершення курсу ви отримаєте сертифікований сертифікований сертифікат на предмет перевірки, який можна перевірити в галузі. Ви можете виділити їх на своє резюме, резюме, профіль LinkedIn або ваш веб-сайт.

Хто повинен взяти цей курс?

Це курс для початківців підходить для тих, хто хоче розпочати кар'єру в дизайні UX:

 • Дизайнерів UX, дизайнерів взаємодії та дизайнерів інтерфейсу, які прагнуть побудувати ефективні портфоліо та виділяти свою наступну роботу UX
 • Студенти захочуть стати дизайнерами UX або UX консультантами
 • Підприємці та власники бізнесу зацікавлені у проведенні роботи над продуктами та послугами
 • Будь хто прагне перейти в кар'єру в області UX

Навчитися та працювати з глобальною командою дизайнерів

Коли ви берете участь у цьому курсі, ви приєднаєтесь до глобальної багатопрофільної команди, яка працює над нею, і вправ, які вона містить у той же час, що і ви. Ви будете працювати разом, щоб поліпшити свої навички та розуміння. Ваша група курсів буде складатися з неймовірно різноманітної групи професіоналів, усіх з яких однакова - стати успішними дизайнерами. Це ваш шанс навчатися, рости та співпрацювати з колегами по всій планеті. Перш ніж зрозуміти це, ви можете знайти зв'язок з деякими дуже корисними людьми та друзями з однодумцями, все, як ви поглиблюєте глибину в захоплюючий світ, наповнений можливостями та потужними можливостями для майбутнього.

Випробуйте себе, щоб досягти успіху!

Знання того, як ви робите, коли ви прогресуєте, настільки важливе для вашого успіху, як спонукаєш вас максимально використати те, що ми пропонуємо в IDF. Ось чому ми даємо вам шанс досягти вершини класу кожен тиждень на нашій таблиці лідерів, отримавши найбільш правильні запитання та отримавши очки для кожного. Імена найкращих бомбардирів з'являються на таблиці лідерів, і здорова конкуренція обертається навколо конкурувати з собою; так, продовжуй і приймаєш виклик! Однак, не знеохочуйтеся, якщо ви не знайдете своє ім'я на дошці - ваші співгромадяни відповідають на питання в різний час по всій планеті. З огляду на це, приверніть увагу, що ваше ім'я може з'явитися наступного тижня, якщо ви відповісте на всі наявні питання.

УРОКИ У ЦЬОМУ КУРСІ

 • Уроки стають доступними за розкладом одного заняття на тиждень.
 • Уроки залишаються відкритими для вас назавжди і не мають термінів.
 • Нема часу для закінчення курсу.
 • Ви маєте постійний доступ до матеріалів курсу, відповідей та однокласників протягом усього терміну вашого членства.
 • Орієнтовний час завершення: 11 годин 18 хв. Розповсюдження протягом 7 тижнів.
Доступні навчальні програми:
 • англійська
Interaction Design Foundation
Цей курс Онлайн
Start Date
Contact school
Duration
інформація
Заочне навчання
Денне навчання
Price
- Вартість членства можна знайти тут
Deadline
Contact school