Ступінь дизайну

Загальні відомості

Опис програми

Ми є онлайн-навчальним закладом, доступним на 3 мовах (англійською, іспанською та португальською мовами), що базується в Лондоні, але доступні онлайн-курси по всьому світу

Чому бакалавр дизайну?

Дизайн ніколи не був таким важливим, як зараз. Це частина нашого повсякденного життя, тому що ми можемо знайти дизайн у кожному продукті, який ми використовуємо, на веб-сайтах, які ми відвідуємо, або у всіх програмах, які ми встановлюємо на смартфонах.

Ступінь лондонської школи дизайну та маркетингу допоможе вам створити кар'єру в творчому світі і може стати стимулом для досягнення нових цілей, розкрити свою творчу сторону та створити потужні проекти, які надихають та впливають на людей. Ступінь дизайну спирається на три основні моменти:

Знання: сучасне та всебічне розуміння концепцій, інструментів, історії та методів проектування в цілому, а також зв'язок між основними сферами діяльності;

Компетенції: вміння створювати, планувати, впроваджувати та управляти проектами, успішно використовуючи придбані знання;

Ставлення: розвивайте особисті характеристики, такі як гнучкість, співпереживання, реалізм та підприємництво.

Ступінь дизайну LSDM виключно онлайн та доступна англійською, іспанською та португальською мовами.

Лондонська школа дизайну та маркетингу

Дестрація стає професією

ОГЛЯД КУРСУ

Вступ

Ступінь дизайну призначена для всіх тих, хто бажає придбати нові навички, знання та знаходити нові рішення при розробці нових пропозицій з глобальних питань в дизайні. План курсу був викладений із стратегічного рішення через багатопрофільне ставлення на світових ринках.

Компетенції навчання

Бакалавр дизайну готує фахівців для різних напрямків дизайну, забезпечуючи передові, всебічні, узгоджені та підтримувані вищі навчальні заклади у новітніх науково-технічних розробках. План курсу Студія дизайну LSDM був розроблений та поділений на 3 окремі етапи:

Крок 1

Перший етап, що відповідає першому курсу, спрямований на підготовку студентів LSDM до різних напрямків дизайну шляхом сучасного та всебічного розуміння концепцій, інструментів, історії та методів проектування в цілому. Вона також спрямована на охоплення зв'язків між основними сферами діяльності (такими як комунікація, взаємодія та дизайн продукту) шляхом розробки комплексного уявлення про теми, пов'язані з проектною місією, її взаємодією з ринками та її ролі в суспільстві.

Крок 2

Другий етап, який відповідає другому курсу курсу, спрямований на закріплення міцних компетентностей у розробці та реалізації проектів, що висвітлюються в основних напрямках комунікаційного дизайну, інтерактивного дизайну та дизайну продукту. Студенти зможуть:

Визначення та аналіз: аналіз навколишнього середовища, в якому виникає вирішення проблем, мислити творчо, визначити умови та завдання, пов'язані з вирішенням проблем, а також визначити необхідні ресурси та навички;

Зробити вибір: приймати рішення, розуміти невизначеність та пов'язані з ним ризики, передбачати майбутні наслідки рішень та розвивати спроможність до аргументації;

Інтеграція: процеси та різноманітність інтересів одночасно з підвищенням гнучкості та інновацій;

Реалізація: планування та організація, створення відповідних середовищ, впровадження та контроль, розвиток творчих навичок на етапах розробки та виконання проекту.

Крок 3

Третій етап, що відповідає третьому курсу, спрямований на закріплення знань, отриманих у попередніх навчальних закладах, та прогрес упевненості у собі, реалістичності та підприємництва. На цьому етапі студенти LSDM будуть розробляти свій кінцевий курсовий проект за такими компетенціями:

Гнучкість: вміння працювати з різноманітними дизайнерськими проектами та пристосуванням до змінних обставин як багатопрофесійного та відкритого фахівця в багатопрофільній команді;

Емпатія: вміти розуміти різні точки зору та сперечатися;

Реалізм: провести дійсну оцінку своїх можливостей та діючих здібностей у будь-який час, спираючись на вашу власну компетентність та продуктивність;

Підприємництво: здатність створювати, розвивати та продавати ідею, візуальну роботу, продукт або послугу.

Факультет

Факультет складається з кваліфікованих, досвідчених і авторитетних вчителів. Окрім академічної підготовки на докторантурі, вони представляють консолідовану професійну кар'єру, пов'язуючи академічну складову з ринком праці.

Навчально-методичний центр

Студенти LSDM проводяться щотижня через Центр Tutor, що складається з команди репетиторів, що спеціалізуються на дизайні, з підготовкою магістрів та багаторічним досвідом роботи. Центр Tutor також доступний англійською, іспанською та португальською мовами.

Професійні отримувачі та виходи

Ступінь дизайну призначена для студентів, професіоналів, художників та фрілансерів з амбіціями або консолідованою кар'єрою в області реклами (арт-директорів, виробників або дизайнерів), візуального дизайну, комунікації, графічного та інтерактивного дизайну (дизайнерів, виробників, лідерів члени команди, арт-директори чи творчі директори). Студенти дипломної програми матимуть можливість працювати в візуальних установах (реклама, дизайн) або компаніях з дизайну продукту, дизайну комунікацій, інтерактивного дизайну та ін.

СТРУКТУРА

Ступінь дизайну - це 100% онлайн, призначена для навчання відповідно до наявності у студентів, без фіксованого графіку. Тобто, студент LSDM визначає, коли і де потрібно отримувати доступ до вмісту та виконувати оціночну роботу. Лише остаточні роботи та презентації "один на один" будуть заплановані в певний час і будуть повідомлені студентам LSDM своєчасно.

Через 36 місяців студенти LSDM пройдуть ступінь бакалавра з дизайну, акредитовану Університетом творчих мистецтв (UCA), одним із провідних спеціалізованих університетів у Великобританії.

Методи викладання та навчання, прийняті в курсі:

  • Викладав англійську, іспанську та португальську мови.
  • Максимум 3 одиниці одночасно та один остаточний проект;
  • Зміст блоків асинхронний і організовується щотижневими темами;
  • Центр Tutor служить інструментом підтримки та взаємодії для студента;
  • Інтернет-ресурси (наприклад, лекції, семінари та дискусії, навчальні посібники та сесії зворотного зв'язку, форуми та онлайн-дискусійні групи, практичні вправи).
Останнє оновлення Жов 2019

Про навчальний заклад

Desenvolvida em 2016, a London School of Design and Marketing propõe alterar o paradigma do ensino, proporcionando aos estudantes novos desafios com base nas suas vocações.

Desenvolvida em 2016, a London School of Design and Marketing propõe alterar o paradigma do ensino, proporcionando aos estudantes novos desafios com base nas suas vocações. Згорнути