Ступінь магістра в міській регенерації, реабілітації та дизайну (онлайн)

Загальні відомості

Опис програми

 • URBAN ВІДНОВЛЕННЯ, ВІДНОВЛЕННЯ ТА ДИЗАЙН.
 • ДАТИ: Вільні і призначені для користувача. Рекомендація: 9 місяців (жовтень-червень)
 • РЕЖИМ: ONLINE
 • КРЕДИТИ: 60

ОПИС

Master виникає з необхідності підготовки фахівців з інноваційним профілем, що спеціалізується в галузі управління та розвитку аспектів, які характеризували громадянин відповіді і місто в останні роки.

Ми вважаємо, що ми можемо створити новий професіоналізм, здатний планувати і управляти міського й сільського середовища за допомогою нових технологій, нових систем стійкого і інтелектуального управління і особливо з безпечної, здорової і стійкою середовища проживання.

ЦІЛЬОВА

Випускники, які зацікавлені у формуванні їх професіоналізму в регенерації і системи управління міським і громадянина, з особливим акцентом на співпрацю громадян, стійкого відновлення і дизайну в якості двигунів регенерації.

МЕТА

Майстер спрямований на сприяння практичного застосування викладаються. З цієї причини в даний час працює на два різних міських умовах. Міранда дель Castañar (Саламанка) у співпраці з міською радою цього міста в тому, що що стосується захищених сільських параметрів.

Крім того, і що впливає на одне можливе застосування концепції інтелектуальних міст з міста Уест-Саламанка і околиці асоціації Zoes. Barrio Захід має всі характеристики для реалізації державної політики в області оновлення міст. висока щільність міського середовища, зі старінням населення, застарілими відповідно до потреб скорочення викидів і доступності і низької якості громадських просторів на основі дорожньо-транспортних споруд.

Ми розуміємо, що це місце великого інтересу досліджувати цей новий спосіб розуміння втручання в місті, а також застосовувати нові технології. Цікавим є інтегрувати інтенсивне соціальне бачення і ідентичність, засновану на культурі за допомогою таких ініціатив, як «Urban Gallery», «Ми і Пунто», «Zoes Green» ... має високу підтримку околиці і позитивну оцінку місто.

Ми вважаємо, що ми можемо підняти деякі спільні дії в цьому середовищі квапити можливість практичного застосування концепції «розумних міст» в таких умовах.

END ПРОЕКТ МАЙСТРА І ПРАКТИКА

Кінцевий Masters проект включає в себе 15 кредитів і буде проходити через персоналізовані підручники онлайн або особисто, як Студентська можливість. Проект буде, нарешті, піддається громадськості в усній формі в суді, або особисто, або в режимі відеоконференції.

Співпрацював УСТАНОВ І ПІДПРИЄМСТВ

Zoes асоціація сусідства, місто Міранда-дель-Кастаньяр.

РОЗВИТОК

МОДУЛЬ 1

Перший модуль присвячений міської регенерації розглядається феномен розумних міст або SMART МІСТ нового кордону, яка включає в себе більше дисципліни, ми можемо собі уявити. Архітектура, містобудування, Інженерні громадські науки і всі форми поведінки, які взаємодіють з сучасного безпекового середовища проживання.

Тема розумних міст є інноваційною темою, яка приховує всі плюси і мінуси, що студенти вчаться аналізувати і розрізняти.

 • 1. Принципи міської регенерації.
 • 2. Міський Середовища I. Регенерація
 • 3. Регенерація градоустройству II.
 • 4. Відновлення історичних середовищ.
 • 5. Відновлення сільській місцевості.

МОДУЛЬ 2

У цьому другому модулі будуть розроблені конкретні питання реабілітації, студент буде вивчати відповідну технічну термінологію, проте, будучи дуже індивідуалізованого навчання кожного студента відзначають свій власний рівень.

Ми вважаємо, що конкретний модуль по реабілітації, необхідні для розуміння міської регенерації повністю застосовуючи нові технології для поліпшення населеності, доступності для безпечної, здорової і доступного середовища.

 • 6.Conocimientos Архітектура S.XX.
 • 7. Процедури в архітектурної реабілітації.
 • 8. Відновлення будівельних S.XX.
 • 9. Енергія реабілітації в будівлях.
 • 10. Відновлення Процедури Architectural

модуль 3

Модуль дизайн інтер'єру історичний погляд на використання дизайну в якості інструменту для відновлення навколишнього середовища житлової та економічного двигун, враховуючи, однак, кондиціювання матеріалу, соціально-культурні та історичні предсуществования (що розуміються як історичне, конкретно не спадщина і аналіз здійсненності проект під різними кутами зору,

 • 11. Urban Design.
 • 12. Інтер'єр для готельного бізнесу і туризму. Дизайн і відпочинку.
 • 13. Виставки, Стенди і сценографія. Дизайн і культура.
 • 14. Дизайн інтер'єру охорону здоров'я, освіту і офіс. Дизайн і суспільство.
 • 15. Дизайн інтер'єру житлових і комерційних. Проектування, адаптація та кондиціонування.

TITLE СЕРТИФІКАЦІЇ

Майстер в міській регенерації, реабілітації та Diseño.Habilita техніка в міській регенерації, реабілітації та дизайні.

WORKLOAD

60 ECTS.

ціна

4500 євро

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Nuestra metodología académica presencial y online se basa sobre 3 puntos fundamentales: formación personalizada, enseñanza práctica y cercanía del profesorado.

Nuestra metodología académica presencial y online se basa sobre 3 puntos fundamentales: formación personalizada, enseñanza práctica y cercanía del profesorado. Згорнути