Ступінь магістра в спортивних організаціях МВА

Загальні відомості

Опис програми

Цей майстер спеціально розроблений для професіоналів, які потребують поєднання роботи та навчання .

Міжнародний характер цієї програми дозволить студентам та спортивним лідерам отримати максимально широку перспективу у всіх існуючих моделях спортивного менеджменту не тільки в Іспанії, а й за межами наших кордонів завдяки участі вищих міжнародних професорів .

В останні роки спорт став дисципліною, яка вийшла за рамки визначених раніше меж, що збільшує потребу спеціалізованих фахівців у різних сферах, пов'язаних із світом спортивних організацій та спорту. Ступінь магістра в галузі менеджменту спортивних об'єктів на 100% викладається іспанською мовою та пропонує спеціальні тренінги в області спортивного менеджменту.

Цей MBA складається переважно з десяти модулів з управління бізнесом, а потім трансверсальний модуль з управлінських навичок.

Програма містить сегмент, що спеціалізується на спорті та зосереджений на маркетингу, управлінні та експлуатації спортивних об'єктів.

Ця магістерська програма включає три додаткові поїздки:

 • Перший за перший тиждень програми, щоб зустріти вчителів та інших студентів.
 • Другий, як правило, у лютому (на "Білій тижні"), завжди підлягає підтвердженню, зустрінеться з директорами клубу в Мадриді.
 • Третій зазвичай до Пасхи. Це поїздка в Нью-Йорк, яка включає візити та зустрічі з американськими елітними спортсменами.

У всіх випадках витрати на проїзд та проживання супроводжуються студентом. Поїздка в Нью-Йорк становить додаткові витрати в 1 050 євро.

ОБ'ЄКТ

Мета університетського магістра в області менеджменту спортивних об'єктів - це підготовка фахівців у світі спорту

Хто спрямовується?

Особливо називають, що вони хочуть зосередити свою професійну кар'єру в спортивному менеджменті; професіонали в галузі спорту, які бажають оновлювати свої знання; фахівці з інших областей знань, які бажають вийти на світ спортивних або професійних спортсменів, які, вийшовши з конкурсу, прагнуть продовжувати займатися спортом як менеджери.

Ключові аспекти

В останні роки спорт став дисципліною, яка вийшла за рамки визначених раніше меж, що збільшує потребу спеціалізованих фахівців у різних сферах, пов'язаних із світом спортивних організацій та спорту. Магістерський магістратура з менеджменту спортивних об'єктів на 100% онлайн іспанською мовою пропонує спеціальні тренінги в області спортивного менеджменту.

Цей MBA складається переважно з десяти модулів з управління бізнесом, а потім трансверсальний модуль з управлінських навичок.

Програма містить сегмент, що спеціалізується на спорті та зосереджений на маркетингу, управлінні та експлуатації спортивних об'єктів.

ДИФЕРЕНЦІАЛЬНІ АСПЕКТИ МАЙСТЕРА:

 • Тренінг призначений для задоволення реальних потреб спортивних організацій
 • У Лондоні та Нью-Йорку перебувають зупинитися на знайомству з керівництвом різних спортивних центрів та організацій.
 • На факультеті працюють фахівці галузі та візити директорів організацій, пов'язаних із спортивним менеджментом, як гостьових викладачів.
 • Міжнародне бачення цього ступеня підкріплюється співіснуванням на кампусі зі студентами понад 40 національностей.
 • Завершення мінімум 150 годин обов'язкової професійної практики.

СТУДЕНЧНИЙ ПРОФІЛЬ:

Метою Майстра є підготовка керівників у світі спорту та особливо відзначається для випускників, які хочуть орієнтувати свою професійну кар'єру на спортивний менеджмент . Він також спрямований на професіоналів галузі, які мають намір оновлювати свої знання, професіонали з інших секторів, які бажають приєднатися до спортивного світу та професійних спортсменів, які прагнуть продовжувати свою діяльність у сфері спорту як керівники

ДОСЛІДЖЕННЯ:

Іспанська презентація / англійська присутність / онлайн іспанська / онлайн англійська

МЕТОДОЛОГІЯ ТА ВІЗИТ:

Майстер слідкує за методологією справи разом з теоретичним та практичним розвитком кожного з навчальних предметів.

Предмети розповсюджуються в десять модулів. Кожен модуль структурований наступним чином:

 • 25% теоретичних початкових (загальні поняття)
 • 50% теоретико-практичного розвитку
 • 25% практичних випадків

У магістрантів магістра менеджменту спортивних об'єктів "Alfredo Di Stéfano" навчаються протягом року, монографічні заняття пов'язані з такими напрямками:

 • Спорт і здоров'я (медичні центри, фітнес, допінг)
 • Відвідування об'єктів Лондонської Олімпіади-2012
 • Асфальтові види спорту (мотоциклі, автоспорт, велоспорт)
 • Організація основних подій: O2 Arena, фінал ATP World Tour, майстер-серія тенісу та Уімблдон, серед інших
 • Американський вид спорту (НБА, НХЛ, НФЛ, МЛС)
 • Спонсорські та маркетингові компанії: IMG, Mindshare та Optagon, серед інших.

На протязі всього курсу також проводяться візити до спортивних заходів, щоб студент знав з перших рук керування подібними подіями.

Також буде дві поїздки в Лондон і Нью-Йорк, які будуть необхідними для збагачення і розширення зору за допомогою різних моделей управління.

Підхід, з яким розробляються поїздки, є вищим чином формуючим та розширенням знань "на місці", проведення навчальних сесій та конференцій, а також відвідування спортивних майданчиків.

Це буде чудовим способом зрозуміти різні підходи та навчитись практикам, які рухаються у різні види спорту та навколишнього середовища. Це також стане гарним способом здійснення важливих міжнародних контактів.

ДІЯЛЬНІСТЬ

Під час магістратури три аспекти виділяються особливо, щоб допомогти студенту в його особистому та професійному розвитку. Це відбувається через спеціальні сесії щомісяця.

 • підприємництво
 • тренування
 • Постійний талант (досвід для покращення професійного профілю та кращого положення при виборі таланту).
 • Навчання живим, передача цінностей та компетенцій через спорт.
 • Спорт волонтерства

ПРОЦЕС ДОСТУПУ

Процес прийому для програм вищої школи Європейського університету може бути здійснений протягом року, хоча зарахування до будь-якої програми післядипломної освіти залежить від наявності вакансій.

Для персональної консультації Ви можете зв'язатися з будь-яким з наших двох університетських містечок (La Moraleja або Villaviciosa de Odón), або ви можете зв'язатися з нами за телефоном 34 91 112 88 50 або за наступним електронним листом escuelauniversitariarealmadrid@universidadeuropea.es , де ви отримаєте поради від приймальної комісії післядипломної освіти.

Після того, як кандидат отримав пораду та надав необхідну документацію, команда прийому післядипломної освіти закликає вас виконати вступні іспити, що відповідають програмі вашого інтересу, та особисту співбесіду з керівником магістра або членом Приймальна комісія.

Процес прийому не передбачає будь-яких витрат для кандидата або будь-яких зобов'язань до оформлення бронювання.

Європейський університет залишає за собою право не навчати ступеню післядипломної освіти або затримати його початок, якщо не досягнуто мінімальної кількості студентів, необхідних для програми, або для зміни графіку та / або факультету, якщо це необхідно для організаційних потреб. Крім того, він залишає за собою право вносити зміни в місце розташування та кампус, де його навчають. Для отримання додаткової інформації зверніться до Положення про аспірантуру.

ДОПОМОГА

У Європейському університеті Мадрида ми маємо повну систему фінансової допомоги у вашому розпорядженні, щоб полегшити оплату вашої освіти. Деякі приклади:

 • Гнучкість оплати
 • Відкладений щомісячний платіж
 • Допомога для швидкої оплати
 • Допомога на продовження навчання
 • Допомога одночасності навчання
 • Допомога за те, що він є родичем у Європейському університеті

ФІНАНСУВАННЯ

З Європейського університету ми підписали кілька угод з банками, які допоможуть вам фінансувати навчання.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

In 2006 Real Madrid C.F.and Universidad Europea de Madrid created the first University School specialized in sports and its relationship with management, health, communications and leisure/recreation.

In 2006 Real Madrid C.F.and Universidad Europea de Madrid created the first University School specialized in sports and its relationship with management, health, communications and leisure/recreation. Згорнути