Управління магістрами підприємства

Загальні відомості

Опис програми

Деталі курсу

Управління об'єктами надає організацію з великою кількістю допоміжних послуг за відповідну вартість для підтримки основної ділової активності. Менеджери повинні продемонструвати свої навички ефективного надання та моніторингу послуг та розуміти стратегію бізнесу, контроль за витратами, управління людьми та питання, пов'язані з майном.

Ви посилите свою здатність виявляти та оцінювати відповідні стратегії прийняття рішень, і ви будете розвивати свої дослідницькі здібності та пізнавальні навички, що дозволить вам проаналізувати та вирішити проблеми у вашій професії.

Ряд завдань буде включати практичну роботу та тематичні дослідження. Це дасть змогу вирішувати ситуації та проблеми, які мають відношення до вашого робочого місця, і які потім можна застосувати для задоволення оперативних потреб організації.

Цей гнучкий курс дистанційного навчання - це чудовий варіант, якщо вам потрібно підібрати навчальний посібник навколо вашого робочого життя. Надання віртуального навчального середовища для доступу до великих навчальних ресурсів та матеріалів для підтримки, це дозволить вам навчатися в будь-який час та місце, щоб підходити вам.

Переваги курсу

Цей курс доставляється в Інтернеті, щоб ви могли навчатися в будь-якій точці світу. Управління об'єктами тут, в Лідсі Бекетт, має відмінну репутацію у професії, а наші студенти та випускники можуть бути знайдені у багатьох провідних організаціях, як у Великобританії, так і за кордоном.

Діапазон предметів, вивчених на курсі, допоможе вам особистому розвитку, а також вашій кар'єрі. Ряд завдань базується на практичній роботі, включаючи відповідні тематичні дослідження, які дають змогу вирішувати ситуації, які безпосередньо стосуються вашого робочого місця, які можуть бути адаптовані для задоволення конкретних операційних потреб. Ви знайдете підхід до роботи з підвищеною впевненістю.

Вимоги до вступу

Кандидати повинні мати принаймні другий ступінь з відзнакою або мати еквівалентний досвід або підготовку, як правило, в межах робочого середовища управління об'єктами. Усі заявки повинні бути підтримані довідником, академічним чи професійним. Всі заявники повинні відповідати нашим вимогам англійської мови.

IELTS:

IELTS 6.0 без навиків нижче 5,5, або еквівалентна кваліфікація. Університет надає відмінну підтримку для будь-якого заявника, якому, можливо, буде потрібно провести додаткові курси англійської мови.

ЗАГАЛЬНІ ЗАЯВНИКИ

Наш університет приймає запрошення від зрілих заявників, які демонструють академічний потенціал. Зазвичай ми потребуємо деяких свідоцтв про нещодавнє академічне дослідження, наприклад, про закінчення курсу доступу, однак недавній відповідний досвід роботи також може розглядатися. Зверніть увагу, що для деяких наших професійних курсів всі заявники повинні відповідати вказаним критеріям входження, і в цих випадках досвід роботи не може розглядатися замість.

Якщо ви хочете подати заявку через цей маршрут, вам слід звернутися до нашої політики визнання університету попереднього навчання.

Будь-ласка, зверніть увагу, що всі претенденти до нашого університету повинні відповідати нашим стандартним вимогам до англійської мови GCSE-класу C або еквівалент, варіанти для цього будуть вказані в окремих вимогах до вступу.

Перспективи роботи

Цей курс буде сприяти вашому особистому розвитку, а також вашій кар'єрі. Оскільки керівники об'єктів зосереджують увагу на підтримці основних видів діяльності своїх організацій та задоволенні законодавчих вимог, ваші знання про стан здоров'я та безпеку, управління ризиками та безперервність бізнесу нададуть вам міцну позицію для роботи в цьому секторі.

  • Замовник та контрактний менеджер
  • Менеджер технічного обслуговування
  • Координатор об'єктів
  • Менеджер будівель

Кар'єра поради

Наша спеціальна група "Роботи та кар'єри" пропонує експертну консультацію та безліч ресурсів, які допоможуть вам вибрати та отримати роботу. Незалежно від того, чи є ви в перший або останній рік, ви можете поговорити з співробітниками нашого офісу з питань кар'єри, які можуть запропонувати вам консультацію з написання резюме для пошуку роботи.

Комісії та фінансування

Великобританія та ЄС

Навчання за сумісництвом дає вам можливість навчатися у власному темпі. Через це наші збори за навчання розраховуються за допомогою кредитних балів. Кожен модуль, який ви вивчаєте, має значення кредитної точки. Більшість викладаються модулів аспірантури мають бальну суму 20. 20. Вартість навчання для студентів цього курсу становить 661 фунтів стерлінгів за кожен 20 модуль кредитної бали. Для модулів з різною вартістю кредитної точки їх вартість може бути розрахована шляхом множення кредитної вартості модуля на вартість одного кредитного пункту в 33,05 фунтів стерлінгів. Сума, яку ви будете платити, може збільшуватися з кожним роком відповідно до інфляції.

Міжнародний

Навчання за сумісництвом дає вам можливість навчатися у власному темпі. Через це наші збори за навчання розраховуються за допомогою кредитних балів. Кожен модуль, який ви вивчаєте, має значення кредитної точки. Більшість викладаються модулів аспірантури мають бальну суму 20. 20. Вартість навчання для студентів цього курсу становить 661 фунтів стерлінгів за кожен 20 модуль кредитної бали. Для модулів з різною вартістю кредитної точки їх вартість може бути розрахована шляхом множення кредитної вартості модуля на вартість одного кредитного пункту в 33,05 фунтів стерлінгів. Сума, яку ви будете платити, може збільшуватися з кожним роком відповідно до інфляції.

Засоби

Бібліотека

Десятки тисяч цифрових ресурсів нашої бібліотеки, у тому числі електронних книг, електронних журналів та баз даних, можна переглянути в Інтернеті в будь-який час і місце відповідно до ваших потреб, а бібліотека відкрита цілодобово, якщо ви хочете відвідати. Наша команда за кордоном також надає спеціалізовану підтримку студентам дистанційного навчання.

Виділена команда підтримки

Просто тому, що ви не навчаєтесь в університетському містечку, це не означає, що вам доведеться справлятися самостійно - ви будете мати підтримку особистого репетитора разом з Університетським центром і Центром добробуту. Вони готові запропонувати вам пораду про все, починаючи від академічних проблем, до стресу та тривоги.

Віртуальне навчальне середовище

VLE надає вам доступ до матеріалів курсу, таких як відео, електронні книги та інші документи. Ви також використовуєте його для подання своїх завдань та отримання зворотного зв'язку.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Згорнути
Лідс , Великобританія Інтернет + 1 Більше Менше