Юрист з музичної продукції

Загальні відомості

Опис програми

Ви захоплені музикою? Чи є у вас сильне бажання дізнатися про професійну сторону музичної індустрії? З нашою програмою онлайн-ступенів, ви дізнаєтеся, як виробляти і створювати свою власну музику і що потрібно, щоб ваші пісні почули.

Програма для аспірантів з наукової музики - це 60-годинна програма ступеня кредитування, яка доставляється на 100% в режимі онлайн через нашу унікальну систему управління навчанням (LMS) - безпечну веб-платформу, яка використовує сучасні мультимедійні технології і доступна 24 години на добу через Інтернет. Онлайн-студенти використовують цю систему для перегляду відео-контенту, отримання та подання проектних робіт та завдань, проведення тестів та вікторин, спілкування з викладачами та однокласниками, а також оцінювання та прогрес. Наше онлайн навчальне середовище використовує комбінацію інтерактивних та веб-медіа для створення різноманітних навчальних матеріалів для підтримки динамічних, самостійних і спільних навчальних заходів. Ці заходи можуть забезпечити студентів більш різноманітними варіантами навчання і сприяти більш значущому співробітництву між студентами та викладачами.

israel palacio / Unsplash

Наша місія, Ваша освіта

Бути успішним професіоналом музичної індустрії вимагає розуміння того, що потрібно, щоб перетворити пісню з концепції на добре продуману та успішну запис. Наша програма не тільки навчить вас технологіям та методам виробництва музики, але й захищати свої творчі інтереси юридично та фінансово. Чи приїхали ви до нашої програми як пристрасний початківець або як вже успішний художник, і незалежно від вашого стилю музики - від хіп-хопу і R

Ви отримаєте навчання:

  • Змішування
  • Написання пісень
  • Послідовність
  • Цифрова запис
  • Виробництво
  • Авторське право

Як це працює

Наша програма ступінь поставляється 100% онлайн через нашу систему управління навчанням, безпечну веб-мультимедійну платформу, доступну 24 години на добу.

Лос-Анджелес фільм школа - навчання онлайн з Лос-Анджелесі кіношкола на Vimeo.

Спорядження та програмне забезпечення

Ми оснащуємо вас усім необхідним для запуску професійної музичної студії: MacBook Pro, Logic Pro, Pro Tools, Ableton Suite, навушники, MIDI-клавіатура, аудіоінтерфейс USB, мікрофон з великим діафрагмою та багато іншого! *

* Конкретні типи передач та передач можуть змінюватися без попередження. Програма Entertainment Business Completer не отримує ноутбук.

Цілі

Асоційована програма наукових студій в музичному виробництві забезпечує освітній трек для осіб, які хотіли б розширити свою пристрасть до створення музики у виробництві музики для різноманітних медіа-додатків, використовуючи сучасні цифрові музичні технології. Попит на оригінальний музичний контент у всіх засобах масової інформації продовжує зростати, оскільки індустрія розваг розширює використання онлайн-контенту та мультимедійного програмування. Навчальний план програми "Ступінь музичного виробництва" представляє учневі комплексні курси, які зосереджуються на теорії музики, жанрах, композиції, виробництві цифрової музики, запису музики, змішуванні та освоєнні для різних засобів масової інформації. Ці акценти на творчі аспекти виробництва музики включають курси в структурі бізнес-розваг, галузевих конвенціях та інтелектуальній власності. Загальноосвітні курси завершують програму. Ці курси створюють основу для студента як професійного професіонала в індустрії розваг. Вміст ступеня охоплює безліч різних процедур і додатків, знайдених у сучасному світі музичного виробництва.

Мета полягає в тому, щоб надати студенту знання та розуміння технології виробництва музики, а також навички та концепції, необхідні для отримання випускників на посади першого рівня промисловості, такі як інженери запису музики, MIDI / оператори цифрових аудіостанцій та програмісти, музичні редактори, музика супервайзери, музичні організатори та композитори для кіно, відеоігор, мультимедійного контенту, а також різноманітні інші позиції в аудіо та індустрії розваг. Окрім здобуття технічних знань, освіта студентів допоможе розвинути критичне мислення, вирішення проблем, аналітичні та творчі навички, які сприяють навчанню протягом усього життя. Студенти залишають програму з інструментами, які допоможуть підтримати довгу та продуктивну професійну кар'єру в індустрії розваг та медіа.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Almost 100 years after the dedication of Sunset Boulevard, The Los Angeles Film School opened its doors. In a story that includes iconic moments, from the creation of the Walk of Fame to the Hollywood ... Детальніше

Almost 100 years after the dedication of Sunset Boulevard, The Los Angeles Film School opened its doors. In a story that includes iconic moments, from the creation of the Walk of Fame to the Hollywood Sign, we are a new chapter. Sunset went from being a cattle path at the turn-of-the-century to the world-famous boulevard where our campus is located today. Згорнути