бакалавра в галузі міжнародного готельного та гостинності управління

Загальні відомості

Опис програми

3 ТОП-УНІВЕРСИТЕТІВ = 1 ЄВРОПЕЙСЬКІ БАКАЛЕРИ / strong> Всі студенти матимуть на додаток до ABMS Швейцарія Бакалавр отримає Об'єднаний бакалавр з Університету Дауброво Гурніца (WSB) та Національного університету імені Тараса Шевченка (КНУ). ABMS сертифікована EFMD EOCCS, Швейцарська національна якість освіти (EduQua) та ASIC UK. WSB - це європейський державний університет, а КНУ є європейським державним університетом, заснованим 200 років тому і є одним із кращих університетів світу. 3 кращих європейських університетів = краща віртуальна / онлайн програма = 1 кращий європейський бакалавр ШВЕЙЦАРІЯ + ЄС + TOP RANKED 500 Покращити свою компетенцію в ABMS Зв'яжіться з учнями та лідерами так само, як ви в наших онлайн-програмах бакалавра. Ви будете йти, наскільки ваш розум буде вам, як студенту бакалавра в ПРО.

Для фахівців Бакалавр міжнародного менеджменту гостинності та готельного бізнесу (BBA) означає перший рівень досягнення в будь-якій академічній дисципліні.

Наприкінці бакалавра в галузі міжнародного готельного і програми навчання готельного менеджменту випускники, як очікується, поєднувати теорію з практикою і відображати глибокі знання готельного менеджменту. Студенти оснащені корисних інструментів гостинності вийти на ринок туризму і ефективно і сприяти організацій в International Hotel і готельній сфері.

Бакалавр в International Hotel і готельного менеджменту призначена для студентів, які прагнуть провести кар'єру в сфері управління, і складається з чотирьох 3-місячних блоків; Цей курс може допомогти студентам набути навичок, а також шановний кваліфікацію, яка буде краще їх шанси виходу на кар'єру своєї мрії. До 2017 року готель і туризму, як очікується, генерувати 262.000.000 робочих місць, ок. 1 з кожних 10 робочих місць по всьому світу.

У наших програмах бакалавра ви будете:

 • Зрозумійте, як запустити невелику команду в готелі чи ресторані.
 • Зрозумійте швейцарські системи готельного бізнесу.
 • Розробити та практикувати інноваційні методи дослідження.
 • Заробіть найвищу якість освіти.
 • Досвід експертизи для публікації в рецензованих журналах.
 • Стати успішним дослідником та професіоналом.

Мова навчання: ця програма вивчається повністю англійською мовою.

BBA: 1 рік. У нас 4 прийомів на рік: січень, квітень, липень та жовтень . Бакалавр займе ваше керівництво на наступний рівень. У наших програмах бакалавра ви будете:

 • Закладіть фундамент для майбутнього навчання та професійних досягнень.
 • Вивчення та застосування інноваційних методів дослідження.
 • Об'єднати прикладні дослідження та професійну практику.
 • Підготуватися до впливу політики та практики.
 • Вивчіть стратегії, щоб полегшити більш ефективні, адаптуються організації та створювати позитивні зміни.
 • Стати більш інноваційним лідером у вашій галузі.

Модулі:

Наша BBA - це 3-хрічне навчання, якщо ви тільки починаєте диплом з вищою освітою, для останнього року є наступні модулі:
 • Готельний та готельний менеджмент
 • Фінанси і бухгалтерський облік
 • Глобальні маркетингові стратегії
 • Стратегічне управління бізнесом
 • Розвиток навчальних навичок для післядипломної освіти
 • Розробка та розробка веб-сайту
 • Системи управління рішеннями та управління

Вимоги до прийому:

Тривалість: 1 рік або більше Диплом: BBA в Міжнародному менеджменті з менеджменту гостинності та гостинності Вік: мінімальний вік 18 років Попереднє дослідження: аспірант бакалавра або еквівалентний англійський рівень: IELTS або еквівалент (тільки для студентів з не англомовних країн або студентів, які не навчаються В англомовній школі) Метод дослідження: Інтернет- плата: 10900 євро на 1-й рік, 11900 євро на другий рік та 12900 євро за 3-ерічну європейську систему трансферу та накопичення кредитів: ця програма еквівалентна 180 Європейській системі кваліфікацій ECTS : це Програма еквівалентна EQF Level 6 Примітка: Плата за навчання не включає плату за заявку та бронювання (щоб гарантувати вам місце навчання) від 240 євро (одноразовий платіж і не підлягає відшкодуванню).

Бакалавр з відзнакою (на замовлення) Студенти, які хочуть мати виконавчого бакалавра з відзнакою, повинні виконати лише теза після закінчення своєї навчальної програми BBA та отримають диплом бакалавра (BBA) з відзнакою.

Тривалість дисертації: 12000 слів (студентам дозволено на 10% більше або менше.) Тривалість: 4-8 місяців (в середньому 6 місяців) Плата: 1900 євро (тільки для студентів АБМС, які закінчили програму бакалавра).

ECTS: 210 кредитів.

Які переваги? З бакалавра з відзнакою, ваші шанси, щоб бути прийнятими для майстра, як правило, вище, і це допоможе вам знайти кращу роботу. Якщо ти не хочеш робити дисертацію, то ти будеш нагороджений бакалавром з відзнакою.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

We offer a range of online study programs starting from Associate Bachelor Degree up to Doctorate Degree, including Masters and Bachelors study programs, all our Studies can be done in ONE academic ye ... Детальніше

We offer a range of online study programs starting from Associate Bachelor Degree up to Doctorate Degree, including Masters and Bachelors study programs, all our Studies can be done in ONE academic year part time (Friday to Sunday). Згорнути