Купити Заочне відділення Центру бестселерів для веб-майстрів - HTML і CSS курс, для веб-майстрів - Адаптивний веб-дизайн курс і веб-майстрів - JavaScript курс всього за £ 475.00.

Веб-дизайн Професійний комплект складається з наступних дій: WEBMASTER - HTML і CSS курс дистанційного навчання Центру веб-майстрів - HTML & CSS Курс приймає вас крок за кроком через будівництво високоякісних веб-сторінок, в той час як навчання основам дизайну сайту за допомогою HTML програмування і каскадних таблиць стилів (CSS).

Під час курсу ви будете насолоджуватися творчим досвідом розробки веб-сторінок, мультимедійних та навчиться використовувати спеціалізовані продукти, такі як Adobe Flash, Dreamweaver і Photoshop і ShopFactory Pro, поступово спираючись на досвід і в кінцевому рахунку, проектування і створення високої якості професіонала своїх власних.

WEBMASTER - Java-script курс дистанційного навчання Центру веб-майстрів - JavaScript Розширений Дизайн сайту Курс повністю підтримується, самостійного навчання програма для тих, хто хоче зайняти нову кар'єру в якості веб-програміста або тих, хто просто хоче, щоб мати можливість побудувати передову комерційно якісних сайтів. Webmaster - навчальна програма JavaScript був розроблений, щоб познайомити вас з основами JavaScript (об'єктно-орієнтована, керований подіями мову веб-програмування), який тісно інтегрується з HTML, і дасть вам важливе розуміння JavaScript, JQuery і AJAX ,

В рамках курсу ви будете створювати інтерактивні ігри JavaScript. WEBMASTER - адаптивний веб-дизайн КУРС Webmaster - Адаптивний веб-дизайн курс призначений для студентів з раніше існуючого знання HTML і CSS, і є ідеальним продовженням на програму для тих, хто завершує веб-майстру HTML і модуль CSS для початківців, цей курс вчить вам все, що вам потрібно знати про адаптивний веб-дизайн (RWD), і надає вам ноу-хау для створення приголомшливих, що реагують сайти, використовуючи найостанніші HTML5 та CSS3 технології. При успішному закінченні курсів слухачі отримають наступні Open Нагороди Сертифікат:

  • Open Awards Webmaster - HTML і CSS Level 3 Award Certificate (8 Open Нагороди кредити).
  • Відкриті нагороди Webmaster - JavaScript Award Рівень 4 Сертифікат (9 Open Нагороди Кредити).
  • Відкритий нагороди Webmaster - Адаптивний веб-дизайн Рівень 4 Award Certificate (9 Open Нагороди Кредити).
Доступні навчальні програми:
  • англійська
Distance Learning Centre

Переглянути 24 інших курсів в Distance Learning Centre »

Цей курс Онлайн
Start Date
Сер 2020
Duration
480 Часів
Заочне навчання
Price
475 GBP
За розташуванням
За датою
Start Date
Сер 2020
Кінець терміну надання заяв

Сер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date