КЕШ Догляд за дітьми і освіту (VRQ) - Рівень 3 Нагорода курсу є курс призначений для студентів, які хочуть почати кар'єру в догляді за дітьми і діє як ідеальна підготовка для тих, хто хоче слідувати за робити КЕШ Рівень 3 Сертифікат або диплом про закінчення кваліфікації.

Догляд за дітьми є конкурентоспроможною промисловості, і роботодавці все частіше шукають кандидатів на роботу, проведення національно визнаних кваліфікацій. Цей КЕШ курс забезпечує успішні учнів з 3-го рівня кваліфікації, спеціально призначені для тих, хто хоче працювати з дітьми у віці 0-5 в професійній обстановці по догляду за дитиною.

Курс рівня Диплом дозволить учням отримати знання і досвід, щоб дати їм можливість працювати з дітьми від народження до 5 років в необслуговувані потужності. Слід підкреслити, проте, що саме по собі нагорода є цінним автономним кваліфікація в своєму власному праві, і буде особливо корисно для тих, хто хоче підвищити своє резюме з метою роботи з дітьми в піднаглядний якості. Було б також підходить для тих, хто вже працює в догляді за дітьми, як шматок CPD (Постійний професійний розвиток).

Курс включає в себе наступні блоки:

  • Розділ перший: Розвиток дитини від зачаття до семи років
  • Розділ другий: дитяче здоров'я і добре самопочуття

При успішному завершенні даного курсу студенти отримають акредитований Рівень 3 QCF Award кваліфікації з 15 UCAS очок.

Передумови

Там немає попередніх знань або досвіду навчання повинні приймати цей курс.

Тривалість курсу і підтримка

Студенти можуть зареєструватися в будь-який час і мати цілий рік, щоб завершити свої дослідження. У вас також є доступ до персональних викладачем поштою або по електронній пошті протягом 12 місяців. У міру того як курс самонавчання ви можете закінчити як мало або до тих пір, час, як ви вважаєте за краще.

Оцінка

Курс містить ряд Tutor маркованих доручень (TMAS), який ваш наставник відзначатиме і дати вам цінну зворотний зв'язок. Курс також містить деякі самооцінок, які призначені для оцінки вашого прогресу, але не є частиною процедури оцінки.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
Distance Learning Centre

Переглянути 24 інших курсів в Distance Learning Centre »

Цей курс Онлайн
Start Date
Відкритий конкурс
Duration
180 Часів
Заочне навчання
Price
342 GBP
За розташуванням
За датою
Start Date
Відкритий конкурс
Кінець терміну надання заяв

Відкритий конкурс

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date