Огляд

Це тільки в індустрії гостинності величезна різниця чи один працює або некваліфікований, або має професійну кваліфікацію!

Для того, щоб забезпечити кваліфіковані і некваліфіковані робітники і сімейні помічник професійної кваліфікації Торгово-промислової палати в якості спеціаліста в індустрії гостинності МТПА, готелю Fernschule Поппі & Neumann пропонує унікальну в Німеччині шансу наздогнати на це неповний курсі дистанційного навчання без втрати заробітку.

перспективи

З дистанційного навчання, звичайно, готель Fernschule Поппе & Neumann і професійної кваліфікації як фахівця в індустрії гостинності (CCI), щоб забезпечити широкі можливості на ринку праці:

 • Окупація ступінь (свідоцтво CCI)
 • Більш визнання на роботі
 • соціальний поступ
 • Краще потенційний дохід
 • Розвиток і можливості кар'єрного росту в індустрії гостинності, в сфері громадського харчування і громадського харчування

Асистенти іспит, щоб стати фахівцем в індустрії гостинності CCI зазвичай є першим кроком на шляху до інших продовжують освітнім цілям в кар'єрі зміні: Подальша модернізація навчання з чемпіонським титулом може бути наступною зупинкою на шляху вгору по кар'єрних сходах, навіть з вами. Скористайтеся цією можливістю!

Курс спрямований на

Нишпорення, початківці, кваліфіковані і некваліфіковані робітники і сімейні працівники, по крайней мере, 16 місяці досвіду роботи в індустрії гостинності (кухня, обслуговування) у сфері громадського харчування або харчування.

зміст курсу

Державний сертифікат і затверджений курс / експерт в індустрії гостинності CCI характеризується зрілим, на основі професійних практики вивчення документів. Як і всі відстані Neumann навчання Поппе і також є фахівцем курс, розроблений в індустрії гостинності IHK, що зайнятість і навчання може бути оптимально організувати.

 • Робота з гостями, консультування та продаж
 • , Обладнання, товари народного споживання, методи і гігієна праці, обладнання
 • площа кухні
 • зона обслуговування
 • Управління запасами, організація офісу і зв'язок
 • Реклама, стимулювання продажів і бізнес-послуги

Zulassungssvoraussetzungen

Вони мають час тестування не менше 3 років відповідного досвіду роботи, так що ви можете почати з професійним досвідом 16 місяців з заочної, як ви будете продовжувати працювати на курсі і, таким чином, є час тестування необхідного професійного досвіду.

Тривалість дослідження і вартість

організація часу

Дистанційне навчання (20 місяців)

На цьому етапі Вашого курсу дистанційного навчання ви будете отримувати щомісячний урок. Матеріал курсу підготує вас до екзамену, щоб стати фахівцем в індустрії гостинності IHK.

Семінар (8 днів)

У восьми днів інтенсифікації семінарі ви будете повністю готові до вашої теоретичної і практичної перевірки. Семінар закінчується письмовий іспит IHK. Усний і практичний іспит, як правило, про Шість тижнів по тому замість.

базисний

Ви завжди можете зареєструватися - звичайно починаються кожного місяця на 1-го або 15-го

Вартість навчання

Плата за навчання € 85,00 в місяць (загальна вартість € 1,700.00).

нормальний період

Нормальний період для курсу становить 20 місяців.

Звичайно, ви можете - без будь-яких додаткових витрат - або вкорочувати дистанційне навчання в індивідуальному порядку і розтягуватися. Залежить тільки від того, скільки часу ви повинні вчитися і, звичайно, за умови, що ви відповідаєте вимогам прийому на момент тестування.

Фінансування і просування

щомісячний платіж

У Поппе & Neumann оплатити плату за навчання в комфорті місячних ставок курсу.

зберегти податки

Ви можете зробити до € 4,000.00 на рік для навчання в Poppe & Neumann податок як пов'язані з цим витрати. Для цього ви отримаєте в кінці календарного року сертифікат на рік компенсації податку на зарплату.

Bildungsscheck

Щоб протистояти насувається нестачі кваліфікованих робітників, багато держав почали своє власне фінансування з Європейського соціального фонду. Будучи визнаним навчальним закладом, ви можете отримати вигоду з цього спеціального гранту для витрат на навчання.

Доступні навчальні програми:
німецький

Переглянути 11 інших курсів в Hotelfernschule Poppe+Neumann »

Цей курс Онлайн
Start Date
Жов 2019
Duration
20 Місяця
Денне навчання
Price
1,700 EUR
За розташуванням
За датою
Start Date
Жов 2019
Кінець терміну надання заяв

Жов 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date