згорнути силу в gastgewerbe

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Це тільки в індустрії гостинності величезна різниця чи один працює або некваліфікований, або має професійну кваліфікацію!

Для того, щоб забезпечити кваліфіковані і некваліфіковані робітники і сімейні помічник професійної кваліфікації Торгово-промислової палати в якості спеціаліста в індустрії гостинності МТПА, готелю Fernschule Поппі & Neumann пропонує унікальну в Німеччині шансу наздогнати на це неповний курсі дистанційного навчання без втрати заробітку.

перспективи

З дистанційного навчання, звичайно, готель Fernschule Поппе & Neumann і професійної кваліфікації як фахівця в індустрії гостинності (CCI), щоб забезпечити широкі можливості на ринку праці:

 • Окупація ступінь (свідоцтво CCI)
 • Більш визнання на роботі
 • соціальний поступ
 • Краще потенційний дохід
 • Розвиток і можливості кар'єрного росту в індустрії гостинності, в сфері громадського харчування і громадського харчування

Асистенти іспит, щоб стати фахівцем в індустрії гостинності CCI зазвичай є першим кроком на шляху до інших продовжують освітнім цілям в кар'єрі зміні: Подальша модернізація навчання з чемпіонським титулом може бути наступною зупинкою на шляху вгору по кар'єрних сходах, навіть з вами. Скористайтеся цією можливістю!

Курс спрямований на

Нишпорення, початківці, кваліфіковані і некваліфіковані робітники і сімейні працівники, по крайней мере, 16 місяці досвіду роботи в індустрії гостинності (кухня, обслуговування) у сфері громадського харчування або харчування.

зміст курсу

Державний сертифікат і затверджений курс / експерт в індустрії гостинності CCI характеризується зрілим, на основі професійних практики вивчення документів. Як і всі відстані Neumann навчання Поппе і також є фахівцем курс, розроблений в індустрії гостинності IHK, що зайнятість і навчання може бути оптимально організувати.

 • Робота з гостями, консультування та продаж
 • , Обладнання, товари народного споживання, методи і гігієна праці, обладнання
 • площа кухні
 • зона обслуговування
 • Управління запасами, організація офісу і зв'язок
 • Реклама, стимулювання продажів і бізнес-послуги

Zulassungssvoraussetzungen

Вони мають час тестування не менше 3 років відповідного досвіду роботи, так що ви можете почати з професійним досвідом 16 місяців з заочної, як ви будете продовжувати працювати на курсі і, таким чином, є час тестування необхідного професійного досвіду.

Тривалість дослідження і вартість

організація часу

Дистанційне навчання (20 місяців)

На цьому етапі Вашого курсу дистанційного навчання ви будете отримувати щомісячний урок. Матеріал курсу підготує вас до екзамену, щоб стати фахівцем в індустрії гостинності IHK.

Семінар (8 днів)

У восьми днів інтенсифікації семінарі ви будете повністю готові до вашої теоретичної і практичної перевірки. Семінар закінчується письмовий іспит IHK. Усний і практичний іспит, як правило, про Шість тижнів по тому замість.

базисний

Ви завжди можете зареєструватися - звичайно починаються кожного місяця на 1-го або 15-го

Вартість навчання

Плата за навчання € 85,00 в місяць (загальна вартість € 1,700.00).

нормальний період

Нормальний період для курсу становить 20 місяців.

Звичайно, ви можете - без будь-яких додаткових витрат - або вкорочувати дистанційне навчання в індивідуальному порядку і розтягуватися. Залежить тільки від того, скільки часу ви повинні вчитися і, звичайно, за умови, що ви відповідаєте вимогам прийому на момент тестування.

Фінансування і просування

щомісячний платіж

У Поппе & Neumann оплатити плату за навчання в комфорті місячних ставок курсу.

зберегти податки

Ви можете зробити до € 4,000.00 на рік для навчання в Poppe & Neumann податок як пов'язані з цим витрати. Для цього ви отримаєте в кінці календарного року сертифікат на рік компенсації податку на зарплату.

Bildungsscheck

Щоб протистояти насувається нестачі кваліфікованих робітників, багато держав почали своє власне фінансування з Європейського соціального фонду. Будучи визнаним навчальним закладом, ви можете отримати вигоду з цього спеціального гранту для витрат на навчання.

Останнє оновлення Квітень 2017

Про навчальний заклад

Mit inzwischen über 120 Jahren Marktpräsenz ist die Hotelfernschule Poppe & Neumann die älteste Bildungseinrichtung für die Menschen im Hotel- und Gaststättengewerbe, in der Gemeinschaftsverpflegu ... Детальніше

Mit inzwischen über 120 Jahren Marktpräsenz ist die Hotelfernschule Poppe & Neumann die älteste Bildungseinrichtung für die Menschen im Hotel- und Gaststättengewerbe, in der Gemeinschaftsverpflegung und der Systemgastronomie. Згорнути