магістр мистецтв у класичній археології

Загальні відомості

Доступних місць: 11

Опис програми

Цілі

Ступінь магістра в галузі класичної археології представляє собою чудове нововведення серед курсів італійських університетів. Відомі наукові дослідження в археології Римського університету Сапієнца поєднуються з онлайновими інструментами Unitelma Sapienza University, який надає італійським та іноземним користувачам ексклюзивний і престижний навчальний проект. Це ступінь магістра - це міжвузівська ступінь, нагороджена спільно двома університетами-партнерами.

Ступінь магістра в галузі класичної археології спрямована на забезпечення повного навчання в галузі класичної археології. Зокрема, через дидактичну методологію, яка поєднує як традиційні (археологічні, лінгвістично-філологічні, художньо), так і інноваційні ресурси (використовуючи найсучасніші методи пізнання матеріальної культури), має намір навчити випускників другого рівня з археологічними та історичними навичками.

57834_PMPZ3QCY0U.jpg

Кар'єра

Випускник класичної археології зможе співпрацювати з державними та приватними установами, які займаються питаннями захисту та управління національною та міжнародною археологічною та культурною спадщиною. Студент буде кваліфікований взяти на себе керівництво проектами та програмами міжнародного співробітництва з просування археологічних ресурсів неєвропейських країн та покращення культурних ресурсів та туристичних цілей; приєднатися до місцевих органів, для яких очікується широкий мандат в управлінні та зміцненні культурної спадщини.

Огляд програми

Програма підготовки магістрів ведеться англійською мовою та відповідає моделі електронного навчання Unitelma Sapienza. Студент зобов'язаний заповнювати навчально-виховне заняття, яке проводиться в Римі або на іншому археологічному місці, узгодженому з директорами ради. Іспити будуть проводитися виключно в штаб-квартирі Unitelma Sapienza в Римі.

Розклади класу

Предмети першого курсу будуть доступні в навчальному році 2017-2018 років за наступним графіком:

  • Грудень 2017: передісторія та протоісторія; Етрускологія
  • Лютий 2018: Римська історія та археологія
  • Квітень 2018: класична археологія; Латинська література
  • Травень 2018: грецька історія; Егейські цивілізації; Топографія

Всі предмети другого курсу будуть доступні в 2018-2019 навчальному році.

Іспити будуть проходити в Римі разом із стажуванням / стажуванням на археологічних об'єктах.

Формувальне виховання 6 CFU передбачає наявність на присадкуваному ділянці видобутку приблизно 10-15 днів. Календар буде заплановано з огляду на дату іспитів (для навчання у Римі).

Збори

Зарахування відкрито протягом року без обмеження часу. Ви можете пройти уроки, скласти іспити, надрукувати сертифікати та з'єднуватися з Unitelma Sapienza 24 години на добу, 365 днів на рік, з будь-якого комп'ютера, планшета та смартфона. Вартість зарахування складає € 2,300.00 (плюс регіональний податок у розмірі 140 євро), який можна виплатити в три розстрочки. Для асоційованих членів Unitelma Sapienza плата за реєстрацію становить 1800 євро (плюс регіональний податок 140 євро), який можна виплатити в три розстрочки.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Unitelma Sapienza is the only on-line Italian university that is maintained by a consortium composed of public enterprise and directly linked to the best Italian public university: the University of R ... Детальніше

Unitelma Sapienza is the only on-line Italian university that is maintained by a consortium composed of public enterprise and directly linked to the best Italian public university: the University of Rome "La Sapienza", with 130,000 students and a staff of 4,000 teachers and researchers. Згорнути
Рим , Іспанія Інтернет , Мексика Інтернет , Австралія Інтернет , США Інтернет , Канада Інтернет , Іспанія Інтернет , Мексика Інтернет , Австралія Інтернет , США Інтернет , Канада Інтернет + 10 Більше Менше