онлайн диплом m.sc./postgraduate управління ризиком і зміни системи

Загальні відомості

Опис програми

Цей інтерактивний курс має відношення до безпеки критично важливих галузей промисловості по всьому світу і робить акцент на людей, вже в роботі, які несуть відповідальність за управління: ризик; змінити; безпеку; якість; планування; Система проектування. Це призводить наступне покоління безпеки, ризику та управління змінами для вас, у вашій роботі, вкладеної в своїй повсякденній практиці з системним, проактивного і продуктивності уваги.

Загальна мета цієї онлайн магістерської програми є забезпечення суворого, але практичну спрямованість на ризик, зміни та проектування систем в операціях, виробництва і послуг, з інноваційним комплексного підходу до ролі людей в таких системах. Вона забезпечує базову основу, яка була протестована в спільних промислових досліджень і практики управління і розвитку людей, дизайн і інтеграцію нових технологій, управління ризиками та здійснення змін. Першокласні міжнародні команди, які співпрацювали з допомогою промислових досліджень було мобілізовано, щоб забезпечити найвищий калібр дослідження під керівництвом викладача, контроль і професійний досвід.

Студенти також стануть частиною глобального співтовариства практики, співтовариство професійних учнів, з цілого ряду безпеки критично важливих секторах, де вони принесуть користь не тільки з академічних і промислових експертів, що доставляють курс, але і від розширеної мережі однокурсників ,

доставка курсу

Цей курс надає студентам Найважливіший досвід навчання в режимі онлайн, створивши структурований, але гнучкий підхід до навчання. Місцем дослідження є гнучким, як онлайн доставки дозволяє студентам брати участь у навчальній діяльності на дому або на робочому місці і не існує жодних вимог для участі в університетському містечку Трініті в Дубліні. Студенти матимуть доступ до щотижневим матеріалів з використанням віртуального середовища навчання і можливість взаємодіяти з іншими студентами і викладачами з використанням різних інтернет-дошки обговорень.

Курс складається з семи основних модулів і триває з вересня до середини травня протягом одного року. Навчальний рік розбитий на три точки, Michaelmas, Хіларі і Трініті перспективі. В 1 році курсу лекцій зазвичай проходять у вівторок (деякі з розкладом четвергах) ввечері з 17.30 до 19.30 (GMT).

Хто цей курс?

Нинішні студенти на курсі працюють в різних галузях, які включають; Фінанси, охорону здоров'я, інформаційні технології, Сил оборони, Аварійні служби, авіації і фармацевтика. Курс буде відмінним кваліфікації на додаток до подальшої освіти і розвитку кар'єри співробітників, які несуть відповідальність за управління: ризик, змінити; операції; якість; безпеку; людські ресурси; планування; і конструкція системи. Загальні знання та навички в області управління ризиками і зміна підвищує ключову організаційну компетентність і підвищує стійкість промислових і сервісних систем.

Прийом Вимоги

  • Кандидати, як правило, потрібно мати диплом з відзнакою або еквівалент та мають по крайней мере 3 до 4 років відповідного професійного досвіду.
  • Кандидати також повинні бути (або мати доступ) до обстановки зайнятості, яка полегшує заявнику, щоб бути в змозі задовольнити прикладні дослідження аспект курсу.
  • У виняткових випадках, курс виносить відповідні рекомендації декана аспірантури для кандидатів, які не в повній мірі відповідають всім зазначеним вище критеріям, але зробити розумний випадок для госпіталізації в іншому випадку.
  • Студенти, чия рідна мова не є англійською потрібно визнану кваліфікацію з англійської мови відповідно до вимог, викладених в післявузівську Calendar Частина 3 Розділ 1.5 Мова навчання.

Вартість: 6925 студентів ЄС; Не входять до ЄС студенти: € 8925

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

For over 400 years, the commitment to provide a superior education has seen Trinity College Dublin gain a well-deserved reputation as one of the world’s best universities, and as Ireland's top univers ... Детальніше

For over 400 years, the commitment to provide a superior education has seen Trinity College Dublin gain a well-deserved reputation as one of the world’s best universities, and as Ireland's top university. Згорнути