Огляд

Крім того, в ресторанному бізнесі це величезна різниця, чи працюють один або не мають відповідної кваліфікації, або мають професійну кваліфікацію!

Для забезпечення кваліфікованих і некваліфікованих робочої сили професійної кваліфікації промисловості і торгівлі в якості / систем -frau, які обслуговують торгово-промислової палати, готель Fernschule Поппе & Neumann надає унікальний в Німеччині шанс наздогнати на це неповний курс дистанційного навчання і без втрати заробітку.

перспективи

З дистанційного навчання готель Fernschule Поппе & Neumann і професійної кваліфікації в якості спеціаліста / жінка для харчової CCI запропонувати широкі можливості на ринку праці:

 • Окупація ступінь (свідоцтво CCI)
 • Більш визнання на роботі
 • соціальний поступ
 • Краще потенційний дохід
 • Розвиток і можливості кар'єрного росту в галузі громадського харчування

Асистенти іспит в / -frau системи харчування CCI перебуває в кар'єрі зміні часто перший крок на шляху подальших цілей навчання: Подальше навчання поновлення для бізнесу-адміністратора в індустрії гостинності може бути наступною зупинкою на шляху вгору по кар'єрних сходах, навіть з вами. Скористайтеся цією можливістю!

Курс спрямований на покупку і некваліфікованих працівників в ресторанному бізнесі, принаймні, 34 місяців досвіду роботи.

зміст курсу

Державний сертифікат і схвалений курс / для / -frau для харчової CCI характеризуються зрілим, на основі професійних практики вивчення документів. Як і всі відстані Neumann навчання Попп і також курс / -frau система харчування ТПП призначене для роботи і навчання можна оптимально організувати.

міждисциплінарна частина

 • Робота з гостями, консультування та продаж
 • , Обладнання, товари народного споживання, методи і гігієна праці, обладнання
 • площа кухні
 • зона обслуговування
 • Управління запасами, організація офісу і зв'язок
 • Реклама, стимулювання продажів і бізнес-послуги

Складіть певну частину

 • система організації
 • презентація продукту та консультації
 • кадрам

Zulassungssvoraussetzungen

Вони мають час тестування по крайней мере, 4 ½ років відповідного досвіду роботи Це означає, що ви вже можете почати з професійним досвідом 34 місяців з дистанційного навчання, як ви будете продовжувати працювати під час навчання і, таким чином, є час тестування необхідного професійного досвіду.

Тривалість дослідження і вартість

організація часу

Дистанційне навчання (20 місяців)

На цьому етапі Вашого курсу дистанційного навчання ви будете отримувати щомісячний урок. Матеріал курсу готує вас до іспитів в / для / -frau систем, які обслуговують Ihk.

Тест (ТПП)

Після успішного дистанційного навчання курс обстеження в МТП відбувається.

базисний

Ви завжди можете зареєструватися - звичайно починаються кожного місяця на 1-го або 15-го

Вартість навчання

Плата за навчання € 85,00 в місяць (загальна вартість € 1,700.00)

нормальний період

Нормальний період для курсу становить 20 місяців.

Звичайно, ви можете - без будь-яких додаткових витрат - або вкорочувати дистанційне навчання в індивідуальному порядку і розтягуватися. Залежить тільки від того, скільки часу ви повинні вчитися і, звичайно, той факт, що ви відповідаєте вимогам прийому на момент тестування.

Фінансування і просування

щомісячний платіж

У Поппе & Neumann оплатити плату за навчання в комфорті місячних ставок курсу.

зберегти податки

Ви можете зробити до € 4,000.00 на рік для навчання в Poppe & Neumann податок як пов'язані з цим витрати. Для цього ви отримаєте в кінці календарного року сертифікат на рік компенсації податку на зарплату.

Bildungsscheck

Щоб протистояти насувається нестачі кваліфікованих робітників, багато держав почали своє власне фінансування з Європейського соціального фонду. Будучи визнаним навчальним закладом, ви можете отримати вигоду з цього спеціального гранту для витрат на навчання.

Доступні навчальні програми:
 • німецький

Переглянути 11 інших курсів в Hotelfernschule Poppe+Neumann »

Цей курс Онлайн
Start Date
Жов 2019
Duration
20 Місяця
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Жов 2019
Кінець терміну надання заяв

Жов 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date