Огляд

Майбутня індустрія гостинності, щоб допомогти сформувати, щоб протидіяти брак кваліфікованих робітників для роботи в готельному та ресторанному бізнесі, що працює в якості інструктора / к кваліфікації підготовки інструкторів не тільки необхідно, але і обов'язково.

Учасники семінару «АЛК законопроект» регулярно мають видатні результати іспиту і в якості кваліфікованого керівника. Законопроект AdA повинен бути завершений як окрема міра і як частина Master / Бізнес іспит адміністратора в комбінаційної упаковці.

перспективи

Зростаючі вимоги до індустрії гостинності вимагають різнобічний і глибоке знання співробітників і менеджерів. На додаток до фактичних професії ремесел і праці освітні кваліфікації повинні бути отримані тільки за рахунок професійного розвитку. Тому що для того, щоб виступати в якості тренерів в індустрії гостинності, щоб перевірити інструктор профпридатність має важливе значення, оскільки вона є юридично обов'язковим з серпня 2009 року. Тренери, які мають право / -in ви не МТП тільки зустріти юридичну кваліфікацію, а й звернутися до студентів в якості компетентного партнера для того, щоб підготувати фахівців завтрашнього дня свого професійного життя. Крім того, успішно завершили схильностей іспити є однією з вимог допуску для модернізації навчання (Master / бізнес-адміністратора в індустрії гостинності).

Курс спрямований на

  • Професіонали, які хочуть збільшити свої кар'єрні можливості на доказ здібностей іспитів
  • Професіонали, які хочуть брати участь в утворенні
  • Професіонали, які вимагають тесту інструктора на придатність в якості частини їх просування по службі

зміст курсу

Підстава для дистанційного навчання навчання тренера, тренер доречність Regulation (AEVO) і тест порядок CCI. Державою сертифікована і схвалена навчальний курс підготовки інструкторів характеризується витончений, на основі навчання в індустрії гостинності документів. Як і всі відстані Neumann навчання Поппе і є також підготовка інструкторів, звичайно, призначених для працевлаштування та навчання можна оптимально організувати.

Випуск 1:

Перевірте вимоги до навчання і підготовки плану

Випуск 2:

підготувати навчання і допомогу в наборі стажистів

Випуск 3:

провести підготовку кадрів

Випуск 4:

повний курс навчання

Zulassungssvoraussetzungen

Ніхто.

Тривалість дослідження і вартість

організація часу

Дистанційне навчання (6 місяців)

На цьому етапі вашого дистанційного навчання ви отримуєте в цілому шість навчальних листів, по одному на місяць. Матеріал курсу готує вас для випробування інструктор профпридатності.

Семінар і іспит Блок (4 дні)

По прибуттю в неділю в навчальній готелі і прийомі ви будете повністю готові (протягом багатьох років аудитора в самому IHK Франкфурті) на ваш інструктор випробування на придатність протягом двох днів (понеділок і вівторок) власником і менеджером готель Fernschule Попп & Neumann. На наступну середу ваш письмовий іспит проходить в першій половині дня. Після інтенсивної підготовки для практичного і усного іспиту слід в четвер. Після успішного тестування, ви негайно прийняти сертифікат, щоб забрати додому.

базисний

Ви завжди можете зареєструватися - звичайно починаються кожного місяця на 1-го або 15-го

Вартість навчання

Плата за навчання € 157,00 на місяць (загальна вартість € 942,00).

нормальний період

Нормальний період для курсу становить 6 місяців.

Звичайно, ви можете - без будь-яких додаткових витрат - або вкорочувати дистанційне навчання в індивідуальному порядку і розтягуватися. Залежить тільки від того, скільки часу ви повинні вчитися і, звичайно, той факт, що ви відповідаєте вимогам прийому на момент тестування.

Фінансування і просування

щомісячний платіж

У Поппе & Neumann оплатити плату за навчання в комфорті місячних ставок курсу.

зберегти податки

Ви можете зробити до € 4,000.00 на рік для навчання в Poppe & Neumann податок як пов'язані з цим витрати. Для цього ви отримаєте в кінці календарного року сертифікат на рік компенсації податку на зарплату.

Bildungsscheck

Щоб протистояти насувається нестачі кваліфікованих робітників, багато держав почали своє власне фінансування з Європейського соціального фонду. Будучи визнаним навчальним закладом, ви можете отримати вигоду з цього спеціального гранту для витрат на навчання.

Доступні навчальні програми:
  • німецький

Переглянути 11 інших курсів в Hotelfernschule Poppe+Neumann »

Цей курс Онлайн
Start Date
Жов 2020
Duration
6 Місяця
Денне навчання
Price
157 EUR
в місяць.
За розташуванням
За датою
Start Date
Жов 2020
Кінець терміну надання заяв

Жов 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date