Підтримка роботи в школах 2-го рівня Курс доступний для учнів 16+, які зацікавлені в роботі в школі, особливо в ролі асистента, помічника або класі навчання помічник підтримки.

Це на основі кваліфікації знань підходить для всіх ролей допоміжного персоналу в школах, в тому числі співробітників сайту, адміністраторів і т.д., а також тих, хто безпосередньо працює з дітьми та молоддю.

Вона прагне розвивати знання і розуміння того, що всі ті, хто працює в умовах школи буде потрібно, і охоплює такі області, як збереження, спілкування і розуміння контексту школи.

Оскільки це кваліфікація, заснованої на знаннях, воно може бути прийнято учнями ще не зайнятих в школі, а також забезпечення початкової підготовки / індукції для новачків в пост.

Ця кваліфікація була акредитована на кваліфікацію і кредитну структуру баз даних. Це нагорода 2-го рівня і має 12 кредитів.

Курс охоплює наступні 5 обов'язкових навчальних блоків:

  • Розділ 1: Дитина і розвиток молода людина
  • Розділ 2: Забезпечення благополуччя дітей і молоді
  • Розділ 3: Зв'язок і професійні відносини з дітьми, молоді та дорослих
  • Розділ 4: Рівність, різноманітність і включення в роботу з дітьми та молоддю
  • Розділ 5: Школи в якості організацій

Передумови

Там немає особливих вимог в'їзду.

Тривалість курсу і підтримка

Студенти можуть зареєструватися в будь-який час і мати цілий рік, щоб завершити свої дослідження. У вас також є доступ до персональних викладачем поштою або по електронній пошті протягом 12 місяців. У міру того як курс самонавчання ви можете закінчити як мало або до тих пір, час, як ви вважаєте за краще.

Оцінка

Курс оцінюється через ряд письмових завдань, які представляються потім помічених вашим викладачем. Там немає зовнішнього огляду потрібно.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
Distance Learning Centre

Переглянути 24 інших курсів в Distance Learning Centre »

Цей курс Онлайн
Start Date
Відкритий конкурс
Duration
інформація
Заочне навчання
Price
250 GBP
За розташуванням
За датою
Start Date
Відкритий конкурс
Кінець терміну надання заяв

Відкритий конкурс

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date