Підтримка Навчання та навчання в школах Рівень 3 курс доступний для учнів 16+, які зацікавлені в роботі в школі, особливо в ролі асистента, помічника або класі навчання помічник підтримки.

Курс спрямований на можливість учням зрозуміти роль і відповідальність тих, хто бере участь в підтримці викладання і навчання в школах, а також надає можливість розвивати навички і знання, необхідні для ефективного і самонаправленности способом зробити це.

Він також готує учнів підтримати Вчителі та доставку навчальної програми в рамках школи, а також розвиток навичок, щоб допомогти дітям і молодим людям розвинути почуття власної гідності, незалежність і навички для навчання.

Курс спрямований на подальший розвиток професійних і технічних навичок і знань, а також розуміння важливості позитивних відносин всередині шкільному середовищі.

Цей курс дає студентам успішні кваліфікації, перерахованих на Кваліфікації і Credit Framework (QCF) База даних з 32 кредитів.

БУДЬ ЛАСКА, ЗАПИШИ: Місцем розміщення роботи в шкільному середовищі, щонайменше, 50 годин потрібно, щоб завершити цю опцію Рівень 3 кваліфікації в підтримці викладання і навчання в школах покликана забезпечити просування до NVQ в підтримці викладання і навчання в школах, а також забезпечує розвиток в зайнятості , Слухачі також можуть прогресувати, щоб досягти статусу HLTA.

Це на основі кваліфікації компетентності підходить для всіх ролей в школах, в тому числі співробітників сайту, адміністраторів і т.д., а також тих, хто безпосередньо працює з дітьми та молоддю.

Вона прагне розвивати знання і розуміння того, що всі ті, хто працює в умовах школи буде потрібно, і охоплює такі області, як збереження, спілкування і розуміння контексту школи.

Курс охоплює такі 11 обов'язкових навчальних блоків:

 • Розділ 1: Розуміння дитина і молодий розвитку особистості. (L / 601/1693)
 • Розділ 2: Зрозуміти, як зберегти хороше самопочуття дітей і молоді. (Y / 601/1695)
 • Розділ 3: Підтримка дітей і молодих людей здоров'я і безпеку. (D / 601/1696)
 • Розділ 4: Участь в особистому розвитку в установах молодих людей. (A / 601/1429)
 • Розділ 5: Підтримка навчальної діяльності. (F / 601/4073)
 • Розділ 6: Заохочення дітей та позитивну поведінку молоді. (A / 601/4069)
 • Розділ 7: Розвиток професійних відносин з дітьми, молоді та дорослих. (H / 601/4065)
 • Розділ 9: Підтримка оцінки для навчання. (A / 601/4072)
 • Розділ 10: Зв'язок і професійні відносини з дітьми, молоді та дорослих. (F / 601/3327)
 • Розділ 11: школи як організації. (A / 601/3326)

Передумови

Там немає особливих вимог в'їзду, хоча ви не можете завершити цей курс, якщо у вас є відповідне місце розміщення для збору вашої роботи на основі доказів для курсу завдань.

Тривалість курсу і підтримка

Студенти можуть зареєструватися в будь-який час і мати цілий рік, щоб завершити свої дослідження. У вас також є доступ до персональних викладачем поштою або по електронній пошті протягом 12 місяців. У міру того як курс самонавчання ви можете закінчити як мало або до тих пір, час, як ви вважаєте за краще.

Оцінка

Студенти зобов'язані складати портфель доказів, який демонструє свої знання щодо кожного з критеріїв оцінки курсу. Портфелі оцінюються викладачем. Деякі портфель докази повинні бути засвідчені компетентною особою на робочому місці, отже, студенти повинні бути використані в школі або організувати і завершити розміщення досвід роботи.

Доступні навчальні програми:
 • англійська
Distance Learning Centre

Переглянути 24 інших курсів в Distance Learning Centre »

Цей курс Онлайн
Start Date
Відкритий конкурс
Duration
180 Часів
Заочне навчання
Price
395 GBP
За розташуванням
За датою
Start Date
Відкритий конкурс
Кінець терміну надання заяв

Відкритий конкурс

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date