The Lean MBA є інноваційним і прискорюються 1-річної програми бізнес-адміністрування для зайнятих людей, доступних в Інтернеті, на будь-якому пристрої. Ти навчишся 12 функціональних областей бізнесу (Стратегія, генеральний менеджмент, маркетинг, фінанси, управління персоналом, підприємництво, ...) над 52 тижнів (50 тижнів звичайно + 2 тижні з вичерпаним-річної перерви). Присвятивши в середньому 15-30 хв / день, навчання в цілому більше 300 розміру укусу курсів, ви будете значно збільшити свій бізнес-знання.

Це допоможе вам:

 • Підготувати на керівні посади - стати більш ефективним людиною - краще спілкуватися з колегами і начальством - піднятися по кар'єрних сходах швидше, застосовуючи те, що ви будете вчитися - приймати більш зважені бізнес-рішення - запустити більш успішний бізнес - підкреслити вашу здатність домагатися поліпшення Таким чином, самі, показуючи дуже позитивний настрій Чим сильніше ваше знання бізнесу, тим краще ви будете виконувати на робочому місці. Чим краще ви виконуєте, тим швидше ваш кар'єрний ріст буде.

Як така плата низька плата за навчання можливо?

Lean MBA є інтерактивна програма 100%, що дає нам постачатимуть більші Курси якості за невелику платню. Це також стало можливим завдяки підтримці наших великих професорів, які поділяють наше бачення рішень підготовки бізнес-адміністрування доступним для всіх.

Що я буду вчитися?

Навчальний план складається з більш ніж 300 розміру укусу курсів через 12 функціональних областях управління бізнесом:

 1. - Підприємництво (4 тижні)
 2. - Загальне управління, стратегія і лідерство (6 тижнів)
 3. - Маркетинг і Продажі (8 тижнів)
 4. - Економіка (4 тижні)
 5. - Статистика & Big Data (4 тижні)
 6. - Операційний менеджмент (4 тижні)
 7. - Господарське право і етика (2 тижні)
 8. - Бухгалтерський облік (3 тижні)
 9. - Фінанси (7 тижнів)
 10. - Управління персоналом (3 тижні)
 11. - Міжнародний бізнес (2 тижні)
 12. - Проект & Quality Management (3 тижні)

Програма призначена для зайнятих людей, а також дозволяє студентам вчитися присвячуючи 15-30 хвилин в день. Тим не менш, студенти, які хочуть дізнатися більше і отримати максимальну віддачу від їх Lean досвід MBA може скористатися нашим додатковим матеріалом (далі читань, відео, тематичні дослідження), а також дискусії з однокласниками і співробітниками по групах свого класу.

Як працює MyLeanMBA?

Кожного тижня ви будете отримувати по електронній пошті, щоб оголосити про початок нового набору уроків. Ви не маєте 7 днів, до ночі неділі *, щоб завершити серію 6 до 8 курсів, тривалістю 15 хвилин, в середньому, і пройти завершальний щотижневий множинного вибору тесту.

 • Термін неділю 11:59 вечора за центральноєвропейським часом (CET)
Доступні навчальні програми:
 • англійська
Цей курс Онлайн
Start Date
Відкритий конкурс
Duration
1 Рік
Заочне навчання
Price
299 EUR
Якщо ви віддаєте перевагу платити щомісяця, це також можливо. В цьому випадку щомісячний платіж становить 35 € / місяць.
За розташуванням
За датою
Start Date
Відкритий конкурс
Кінець терміну надання заяв

Відкритий конкурс

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date