EELU Egyptian E-Learning University

Введення

Прочитайте офіційний опис

EELU надає високоякісні освітні послуги і навчання з доступною ціною на поставку на ринку праці з готовими робочими промисловості, здатними впоратися з передовими технологіями, а також для створення та постійного вдосконалення викладання та навчання.

Освітня політика університету залежить від інтегрованої системи освіти, яка полегшує навчається модель центрованої на основі шляхом надання: 1. Віч-на-віч лекції між викладачами і студентами.

  1. Асинхронні самопідготовки через університетський портал, щоб отримати доступ до електронних курсів і електронне змістом.

  2. Синхронні віртуальні класи, які використовують Інтернет і Інтранет університету.

  3. Відеоконференція.

Ця освітня модель поєднує між перевагами як традиційної освіти та електронного навчання в освіті на краще змішаної моделі. Оскільки традиційне освіту дозволяє студенту безпосередньо зв'язатися з інструкторами в одній руці і з іншими студентами, з іншого боку, в той час як модель електронного навчання дозволяє студенту використовувати найсучасніші і передові технології, і дозволяє йому / їй набути навичок спілкування, презентації навички і знання пошук навички. Таким чином, студент в єгипетському E-Learning університет стає центром системи освіти і кваліфікується знаннями і навичками, щоб приєднатися до конкурентоспроможного на ринку праці в усьому світі.

Розташування

Єгипет Інтернет

Address
Єгипет Інтернет, Єгипет

Гіза

Address
33, Elmesaha St., Dokki
Гіза, Управа Гізи, Єгипет

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія