ExcelR Raising Excellene

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до ExcelR

У програмах ExcelR Solutions ми пропонуємо найкраще навчання в класі через Agile, управління проектами, управління IT-обслуговуваннями та якість -Assurance -spaces. Наші тренери працювали з всесвітньо відомими MNC і прагнуть підвищувати свої рівні досконалості, тим самим прискорюючи вашу кар'єру!

Ми пропонуємо тренінги з (PMP) ®, (PMI-ACP) ®, (CAPM) ®, (PMI-RMP) ®, ITIL®, ITIL-Foundation, ITIL-Intermediate, ITIL Експерт, Шість Сигма Зелений пояс, Six Sigma Black Пояс, Microsoft Project, Програмні показники, Minitab, Agile, Scrum, CMMI, ISO 9001, ISO 27001, ISO 20000.

Незабаром починатимуться партії для віртуальних тренувань в Інтернеті та в класі. Реєстрація , місця заповнення швидко. Виберіть найкращий режим навчання, який відповідає вашим ситуаціям. Не знаєте, що вибрати, дізнайтеся, який курс підходить вам, і ми рекомендуємо онлайн навчання. У нас є найкращі тренери з більш ніж 20-річним досвідом роботи та сертифіковані. Забезпечити зворотній звязок.

Консалтингові рішення, які вам потрібні

Маючи штаб-квартиру в США та присутність у Великобританії, Середньовіччя, Австралії, Нідерландах та Індії, факультет ExcelR навчав більше 20 000 професіоналів у всьому світі. ExcelR Solutions була заснована на принципі забезпечення широкого кола навчальних можливостей для працюючих професіоналів. Ми допомагаємо організаціям усіх розмірів розширювати можливості своїх співробітників, надаючи курси на основі практичних знань та теоретичних понять.

Наше рішення "Зручність та одностайність" гарантує, що вони найкращим чином навчають один з найкращих професіоналів у найкращому місці за вашим вибором. Ми досягаємо цього, надаючи амальгаму навчальних курсів під керівництвом викладачів класу та онлайн, електронного навчання, симуляційних тестів та багато іншого. Знаючи ваші потреби, ми задовольняємо широке коло ваших прагнень за допомогою цих різних каналів.

Наше бачення

Наше бачення повинно бути глобальним, як провідна організація, яка працює над виконанням навчальних потреб працівників та студентів.

Новий стандарт в навчальних програмах:
Більшість середніх і старших менеджерів вибирають рішення ExcelR по відношенню до будь-якої іншої керуючої фірми, тому що тренінги та консультаційні рішення тут гарантуються ефективними та надійними.

Ми є єдиною нашою компанією, яка працює з нашими клієнтами на кожному кроці, щоб забезпечити їм необхідне навчання, щоб вони могли розвивати свою кар'єру та створити стійке зростання своїх компаній. Коли ваш бізнес потребує сучасних методів навчання, які були перевірені в реальних ситуаціях, дозвольте ExcelR Solutions показати вам, що ми можемо зробити для вас сьогодні.

НАША ФІЛОСОФІЯ

Наша команда досвідчених професіоналів прагне забезпечити більш високий рівень обслуговування та підтримки, які наші клієнти не можуть отримати ніде більше. Наша репутація в галузі говорить сама за себе; ми пропонуємо найкращу цінність у навчальних послугах разом із підтримкою нашого творчого розуму для створення рішення, яке відповідає вашим потребам та потребам вашого бізнесу.

ExcelR є одним з провідних постачальників професійних професійних сертифікаційних навчальних рішень у світі. Ми прагнемо забезпечити найкращі методи навчання, що навчаються фахівцям галузі у різних країнах світу. Співпрацюйте з нами сьогодні і зрозумійте, чому ми є найкращим вибором для бізнес-професіоналів у всьому світі.

Зв'яжіться з нами

Щоб дізнатись більше про ExcelR Solutions та наші навчальні та консалтингові рішення світового рівня, зв'яжіться з нами сьогодні і дозвольте одному з наших досвідчених фахівців допомогти вам у будь-яких питаннях, які ви можете мати, і пояснити вам будь-яку безліч пропонованих курсів.

Розташування

Бенгалуру

Address
49, 1st Cross, 27th Main, BTM Layout stage 1, Behind Tata Motors, Jay Bheema Nagar, 1st Stage, BTM Layout, Bengaluru, Karnataka 560068
Бенгалуру, Карнатака, Індія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: