Al-Mustafa Open University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Відкритий університет "Аль-Мустафа" - це міжнародне культурне та академічне установа, метою якого є поширення ісламських знань, гуманітарних та соціальних наук ". Використовуючи новітні технології, доступні у віртуальному просторі, відкритий університет "Аль-Мустафа" надає рівних можливостей кожній людині, яка зацікавлена ​​в отриманні ісламських знань та гуманітарних наук незалежно від релігії, віри, статі та національності. Це забезпечує основу для підготовки благочестивих експертів вчених та фахівців з метою вироблення, пояснення та поширення чистих вчень Ісламу, святого дому пророка Мухаммада (мир йому) та святого Корану.

Статус та авторитет

Цей відкритий університет пов'язаний з університетом Аль-Мустафи ПБУХ та має офіційний дозвіл Міністерства освіти, науки і техніки Ісламської Республіки Іран. Сертифікати та ступені, надані університетом, також мають міжнародний авторитет.

Цілі та завдання створення

Підтримувати відповідальних вчених та науковців у галузі ісламських та гуманітарних наук; Заохочувати іслам та вчення Ахлу-Байт про мир над ними для всього світу за допомогою виробництва віртуального контенту та поширення захоплюючих релігійних матеріалів на різних мовах.

Для полегшення та надання підтримки учням Аль-Мустафи ПБУХ для продовження навчання у віртуальних середовищах.

Адресат цього університету

Мусульмани в усьому світі незалежно від віри та національності; Люди, які зацікавлені в культурі та ісламських вченнях різних етнічних груп та національностей; Різні верстви суспільства, включаючи жінок та чоловіків з різним рівнем освіти. (Університет / генерал)

Академічні курси

Ця академічна організація прагнула розробляти та впроваджувати різноманітні різноманітні академічні та практичні програми на різних академічних рівнях базових, бакалаврських та магістерських програм. Він також забезпечує короткі курси, а також модульні курси для задоволення потреб та очікувань студентів у всьому світі.

Основні переваги відкритого університету Аль-Мустафа

  • Він має більш ніж десятирічний досвід та відмінні записи в різних галузях ісламських дисциплін та гуманітарних наук в кіберпросторі;
  • Комплексність і різноманітність на різних рівнях академічного рівня - асоціенти, бакалаври та магістри в галузі права та юриспруденції, Коран і хадиси, моральність та освіта, філософія, теологія і містика, ісламські науки, історія та цивілізації, релігії, мовна література, гуманітарні науки І соціальні науки тощо.
  • Пропонуючи різноманітні короткі та модульні курси, що відповідають потребам своєї аудиторії;
  • Користуючись останніми технологічними досягненнями в галузі освіти та комунікації;
  • Інтернет-доступ до академічних ресурсів;
  • Наявність курсів у різних живих мовах світу;
  • Користь отримати наукову консультацію;
  • Офіційні та міжнародно визнані сертифікати та ступені

Крива навчання

Навчання в цьому університеті забезпечує переваги використання новітніх методів дистанційної освіти, включаючи використання інтернету та мобільних систем взаємодії. Таким чином, всі етапи реєстрації, вибору курсу, академічної оцінки, навчання, дослідження та культурні послуги механізовані. Студенти користуються багатими, різноманітними та захоплюючими змістом, що їм надаються. Під тавтологією досвідчених вчителів і професорів вони піднімаються на шляху до вищих рівнів чеснот і досконалості. Це дає підстави для того, щоб вони переживали життя з гідністю та самооцінкою за ісламським вченням.

Географічне положення

Головний офіс університету розташований у святому місті Ім. Ісламської Республіки Кум. Вона має багато філій та представництв у різних частинах світу.

Необхідність віртуального навчання

Обмеження фізичного навчання, з одного боку, та інтересів студентів, які бажають вивчати різні дисципліни та науку разом з швидкими досягненнями в області інформаційних технологій, з іншого, породили нове інноваційне і бачення ефективної освіти, що забезпечує рівні можливості для всіх. Одним з таких нових ідей є Інтернет-дистанційне навчання (e-learning).

За допомогою цього методу в електронному вигляді здійснюється весь процес оцінювання та прийняття кандидата, вибір курсу, презентація курсу, питання та відповіді між викладачами та студентами, іспити та академічна оцінка, навчально-дослідницькі послуги. Студенти можуть отримати доступ до свого облікового запису, коли хочете, з будь-якої частини світу. Використовуючи технологічні можливості, вчителі та адміністратори здійснюють моніторинг та оцінку прогресу учнів та забезпечують їм індивідуальні плани навчання та уроки.

Розташування

Qom

Address
Al-Mustafa Open University,
Mosalla St,
Qom, Islamic Republic of Iran

Qom, Провінція Кум, Іран