Прочитайте офіційний опис

Знайомтеся з експертами TEFL

Команда Premier TEFL своєї місії : створити найновіший, найбільш унікальний життєвий досвід викладачів на ринку TEFL.

З 25-річчям поїздок TEFL між нами, ми знаємо, як вдосконалюються іноземні мови. Ми навчаємо наших вчителів англійської мови бути впевненими, вдалими мандрівниками, які готові вивчити весь світ. Наші міжнародно визнані, повністю акредитовані онлайнові курси є всеохоплюючими, легко дотримуватися та дають точні відомості, необхідні для початку вивчення англійської мови як іноземної.

Про наші курси

Наш широкий спектр повністю акредитованих онлайнових курсів написано реальними професіоналами в галузі навчання, щоб відповідати міжнародним стандартам TEFL.

Широкомасштабні, освітні та надзвичайно привабливі курси Premier TEFL надають вам все необхідне навчання, щоб впевнено викладати англійську мову за кордоном. Ми гарантуємо, що ваша сертифікація на все життя гарантує вам виділятися на глобальному ринку праці та кваліфікує вас за найбільш привабливою, високооплачуваною роботою TEFL там.

Верифікація

Зіркова перевірена організація - цей рівень верифікації присуджується міжнародним організаціям програми для відображення справжньої відданості світовій освіті.

Наші переваги

  • Повністю акредитований тренінг
  • Міжнародно визнані курси
  • Гнучкий 24/7 онлайн-доступ до навчального доступу
  • Підтримка персональної репетитора
  • Експертна порада щодо полювання на роботу

У нас були наші пригоди - тепер це ваша черга.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Premier TEFL

120 годин навчання в Інтернеті TEFL ... [+]

120 годин навчання в Інтернеті TEFLACDLМіжнародно визнаний сертифікат70-сторінкова електронна книга граматикиЗавантажувана навчальна книга TEFLЕкспертна порада щодо полювання на роботуДізнайтеся на будь-якому пристроїГнучкий графік навчанняПідтримка персональної репетитора3 місяці навчання120 навчальних годинЧому потрібно взяти 120-годинний курс Advanced TEFL?

Більшість роботодавців TEFL, особливо ті, які пропонують привабливу вищу зарплату, вважають за краще найняти вчителів мінімум 120 годин навчання.... [-]

Ірландія Cork
Відкритий конкурс
англійська
120 години
Онлайн
Детальніше англійською мовою

How to choose the right TEFL course

Why teach English in Thailand

Why teach English in Spain

Teach abroad in China around Shanghai

Teach English in Taiwan

Teach English in Vietnam

Getting Hired After TEFL: 5 Things TEFL Taught Me

12 Best Countries to Teach English in 2018