Aucal Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Хто ми

Aucal, фахівці з Інтернет-навчання

Як безперечна потреба, 18 років тому на іспанському ринку Мануель Гонсалес Фольгадо , фахівець у галузі приватної безпеки та завжди пов'язаний з освітнім світом, вирішив створити інноваційну та підприємницьку систему навчання, яка б вирішила проблему доступу до університети всіх молодих людей та робітників, які з професійних причин, відстань або які не могли відвідувати уроки віч-на-віч, розчарували можливості успішного працевлаштування в майбутньому.

Ця академічна система навчання базувалася б на методології навчання на відстані, у темпі кожного студента, від дому та без постійних подорожей, через систему через власну онлайн-платформу, яка б з'єднувала прогрес та спілкування між самими студентами та професіоналами викладачі, які відповідають за кожною програмою і повністю персоналізовано.

Так народився Аукал.

Aucal - це міжнародна бізнес-школа вищої освіти, яка народилася в 1999 році як один із піонерів у галузі онлайн-навчання в Іспанії, яка бере на себе зобов’язання та покликання до досконалості підготовки людей та внесок у професійний розвиток кожного студент, в даний час стає його головною місією та бойовим духом.

Завдяки визнанням протягом багатьох років академічної майстерності та професіоналам з різних секторів з великим професійним досвідом та соціальною відповідальністю, Aucal Business School зосереджує всю свою енергію на наданні реальних можливостей для навчання та професійного розвитку усім, хто має бажання вдосконалюватись та розвиватися на цьому ринку. дуже грамотна і часто несправедлива робоча сила.

Консолідація Aucal відображається на більш ніж 35 000 студентів, які покладалися на методику та якість її програм з часом, із рівнем задоволеності вище 98% усіх, хто закінчив різні курси чи магістрів і які зараз вписані у світ праці.

Розташований у місті Мадрид та Замора, Aucal підтверджує на цьому ринку, що можна прогресувати професійно, не змінюючи нинішній темп життя, що вже важко і дуже принесено в жертву.

Aucal Business School - справжня альтернатива для вашого майбутнього.

Businessman working and writing notes in office

місія

Наша місія полягає у підготовці професіоналів майбутнього, відповідаючи на потреби у навчанні чи спеціалізації, які вимагає ринок у будь-який час для розширення технічного профілю професіоналів та їх конкурентоспроможності.

цінності

Ми базуємо свою діяльність на інноваціях , розвиваючи підприємницький дух . Ми не тільки передаємо знання, але хочемо прищепити своїм студентам професійні навички, щоб вони могли отримати максимальну користь від них як експерти.

Якість

В Aucal ми вважаємо, що важливо викладати поняття, але тим більше, як вони вивчаються. З цієї причини ми пропонуємо якісну інформацію, засновану на практичному її застосуванні та максимально динамічну, щоб вона була ефективною та захоплюючою .

Наша методологія

Онлайн-модальність дозволяє гнучко присвячуватись та навчатись, адаптуючись до потреб кожного студента, а також бути сумісною з іншими видами діяльності через модель 24/7, за допомогою якої ви можете отримати доступ до платформи 24 години на день, 7 днів на тиждень. .

139032_startup-photos.jpg

В Aucal ми надаємо великого значення практичному навчанню , тому ви не тільки матимете теоретичні знання, а й нотатки репетитора, як у традиційному класі, але адаптовані до нових технологій із сучасними мультимедійними ресурсами для активізації навчання: відео, голосові повідомлення , відеоконференції, форуми, крім вправ та практик, які ви будете виконувати під час курсу, щоб застосувати отримані знання.

Ви завжди матимете допомогу репетитора для вирішення будь-яких технічних питань, а також контролюватимете свій навчальний прогрес.

Наші викладачі мають великий навчальний та професійний досвід, щоб бути в курсі вимог ринку та технологічного прогресу.

Чому вибираєте нас?

  • Оптимізація навчання
  • Канали чату, форуми та послуги обміну повідомленнями.
  • Мультимедійний контент у веб-форматі.
  • Вчителі з великим професійним та викладацьким досвідом.
  • Адаптований до вашого часу та темпу навчання.
  • Персоналізована порада.
  • 7x24 доступ до нашої платформи електронного навчання.
  • Взаємодія вчителя та вихователя між собою.
  • Оновлений вміст.
  • Навчальні матеріали включені.

Розташування

Getafe

Address
C/ Emilia Pardo Bazán 1, 28903
Getafe, Мадридська громада, Іспанія

Замора

Address
C/ Postigo de Nuestra Señora 2, 49800
Замора, Кастилія та Леон, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія