EDIX

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ми EDIX , Інститут цифрових експертів UNIR. Ми народилися для навчання цифрових працівників, які сьогодні потрібні компаніям.

Професійна революція тут

Ми є компанією Proeduca Group, світовим лідером в галузі онлайн-навчання іспанською мовою та промоутером UNIR, університету в Інтернеті.

З оцифруванням ми живемо в часи змін, які нікого не чекають. Можливості в технологічному секторі, і рецепт проходить лише навчання та перекваліфікацію. Ось чому ми хочемо навчити людей працювати на майбутнє та пов’язувати їх із компаніями.

Ми зробимо це так:

1. Практичний метод
Предмети, заплановані та розроблені таким чином, що ви можете вийти "знаючи, як робити", "вміючи думати".
2. Найкращі вчителі
Автентичні лідери сектору, які також є активними працівниками найвідоміших компаній.
3. Метод виклику
Ви будете брати участь у проекті справжньої компанії. Ви зробите це в команді та за допомогою інструктора
4. Гнучка та кочова підготовка
Індивідуальне навчання: ви обираєте, як і коли. Вам потрібно лише бажання та підключення до Інтернету.


5. Репетитори
Завжди в супроводі для досягнення всіх ваших цілей.
6. Зайнятість у майбутньому
Наші перегони мають реальні старти. Ось чому вони орієнтовані на здобуття студентами необхідних навичок для сучасних та майбутніх викликів.

Woman working upright on standing desk - office fit

Ось як ви навчаєтесь у EDIX

Наші студенти мають доступ до вдосконаленої онлайн-навчальної платформи, в якій вони мають дуже привабливі мультимедійні елементи. Навчання не може бути нудним. Ось чому вони навчаються за допомогою відео, подкастів та високопроектованих електронних книг, які постійно оновлюються. Основами дидактичних підрозділів є фастбуки (це ми називаємо колекційними електронними книгами), веб-семінари в реальному часі та відео реальних справ, про які розповідають їхні дійові особи.

Але це не єдині ресурси нашої кар’єри. Останні вправи з вирішення проблем пов’язують студента з професійним світом, а форуми з професорами сприяють більш ніж цікавій мережі. Крім того, усі наші студенти завжди та індивідуально керуються фігурою вихователя, який керує ними для досягнення цілей кар’єри.

# Все зміниться

Можливості кар’єрного росту - на нових робочих місцях, пов’язаних з оцифруванням. EDIX народився з сильною соціальною складовою: ми хочемо надати вам необхідні інструменти, щоб стати цифровим експертом, необхідним сьогодні ринку праці. Не має значення ваш вік, траєкторія та економічний статус.

81% компаній не можуть знайти талант, якого шукають .

Джерело: звіт Infoempleo-Adecco 2019

Міжнародна підтримка

У EDIX ми маємо підтримку групи PROEDUCA, промоутера, серед інших, Міжнародного університету Ла-Ріоха (UNIR), Інтернет-університету Мексики (UNIR Мексика), аспірантури Нейманської бізнес-школи, розташованої в Перу, Марконі Міжнародний університет, США.

Завдяки своїй онлайн-моделі PROEDUCA має студентів у понад 90 країнах, переважно в Іспанії, Еквадорі, Колумбії, Мексиці, Перу, Аргентині, Болівії та США.

Розташування

Мадрид

Address
Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія