ENyD - Escuela de Negocios y Dirección

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа бізнесу та менеджменту

Школа бізнесу та менеджменту ENyD - це навчальний заклад, який спеціалізується на післядипломному навчанні, головна мета якого - сприяти засвоєнню ключових компетенцій, необхідних професійним профілям, завдяки 100% практичній методології, застосовній до робочого середовища з першого дня

За майже 20-річний досвід його понад 40 000 студентів з 50 різних національностей вирішили довіряти педагогічній моделі ENyD, схваленій Європейським університетом Мігелем де Сервантесом. Серед його напрямів навчання: управління бізнесом, цифровий маркетинг, бухгалтерський облік та фінанси, бізнес-консалтинг, управління бізнесом, великі дані або управління талантами, можливість вибору між різними рівнями підготовки, такими як спеціалізація університетських курсів, магістерських ступенів або офіційний MBA.

132929_SocialMedia_09_web.jpg

У школі бізнесу та менеджменту ENyD є онлайн-навчання, що дозволяє студенту більшу сумісність між їх навчальним та робочим життям; відвідування віртуальних занять, доступ до 100% оновлених посібників, розв’язання інтерактивних вправ тощо. Розраховуючи на це за допомогою спеціалізованих репетиторів та професійних координаторів, завжди готових відповісти на будь-які запитання.

Крім того, ENyD пропонує фінансову допомогу та стипендії для полегшення доступу до якісного навчання. Щодо доступу до ринку праці, школа бізнесу та менеджменту пропонує своїм учням повну службу працевлаштування та стажування, уклавши угоди з більш ніж 2000 компаніями.

Розташування

Мадрид

Address
ENyD Madrid
Calle Mauricio Legendre 33B 28046 MADRID

Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми