ESCP Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в 1819 році, ESCP Business School дала покоління лідерів та підприємців. Маючи шість міських містечок у Берліні, Лондоні, Мадриді, Парижі, Турині та Варшаві, справді європейська ідентичність ESCP дозволяє йому запропонувати унікальний полікультурний стиль освіти у сфері бізнесу та глобальний погляд на питання міжнародного менеджменту. Щороку ESCP приймає понад 6000 студентів та 5000 керівників із понад 120 різних країн, надаючи їм повну пропозицію курсів з управління та спеціалізованих програм (бакалавр, магістр, Executive MBA, PhD та Executive Education). www.escpeurope.eu - Слідуйте за нами в Twitter @ESCPeurope

Ключові факти

 • 6 кампусів: Берлін, Лондон, Мадрид
  Париж, Турін і Варшава
 • 130 академічних союзів у Європі та світі
 • Триразове акредитація: AACSB - EQUIS - AMBA
 • Регулярно входить до кращих ділових шкіл світу
 • Європейське управління, що представляє глибоку європейську ідентичність Школи

Історія

Хоча бренд ESCP Business School розвивався протягом майже 200-річної історії, він завжди залишався вірним своїм першим трьом буквам. Починаючи з 1819 року під назвою École Spéciale de Commerce et d'Industrie і незабаром перейменований на École Supérieure de Commerce , він перетворився на ESCP через п'ятдесят років у 1869 році. Після об'єднання зі своєю сестринською школою, Європейською школою управління (EAP) 1999 р. Школу близько десятиліття називали ESCP-EAP. Нарешті, у 2009 році назва школи перетворилася на ESCP Europe, чітко посилаючись на її європейську спадщину та позиціонування.

Міжнародний обсяг ESCP Business School був помітний з самого раннього віку. Вже у класі 1824 року нараховувалось 30% іноземних студентів з 15 різними національностями, серед них сім іспанців, п'ять бразильців, п'ять голландців, четверо німців та двоє американців.

Мовна освіта була важливою частиною її першої навчальної програми, яка, крім граматики французької мови, включала також курси англійської, німецької та іспанської мов. Станом на 1825 рік в ESCP викладали загалом десять мов, і студенти мали вивчати принаймні три з них.
Приблизно через півтора століття ESCP знову став піонером завдяки створенню бізнес-школи з декількома містечками. Для того, щоб відповісти на європейські заклики Школи, кампуси в Німеччині та Великобританії були відкриті в 1973 р., За ними слідували Іспанія в 1988 р., Італія в 2004 р. Та Варшава у 2015 р. У контексті все більш глобалізованого світу амбіція ESCP Business School сьогодні має на меті навчати справді європейських менеджерів, розвиваючи зв’язок між гуманістичними цінностями та освітою управління. ESCP стає справжньою європейською школою, відкритою для світу.

Основні моменти 21 століття

 • 2001: Магістерська програма ESCP затверджена Лондонським міським університетом, що дає студентам можливість отримати європейську ступінь магістра в галузі управління.
 • 2002: ESCP Business School акредитована Асоціацією для розвитку колегіальних шкіл бізнесу (AACSB), що робить її однією з перших бізнес-шкіл з акредитацією Triple Crown: AACSB, EQUIS та AMBA.
 • 2004 рік: засновано п'ятий кампус у Турині, Італія. Майстер в управлінні студенти можуть отримати італійський ступінь Laurea Magistrale, затверджений Університетом в Тороні.
 • 2005: Школа відкриває свій кампус у Лондоні після переїзду з Оксфорда. Зараз ESCP має міські кампуси у п’яти найбільших європейських містах: Парижі, Лондоні, Берліні, Мадриді та Торіно.
 • 2007: програма магістра в галузі менеджменту визнана Мадридським університетом Карлоса III, і студенти можуть отримати іспанську ступінь магістра Європи та адміністративної імпреси. ESCP може присудити національний ступінь у кожній з п'яти країн імплантації.
 • 2015 рік: Школа заснувала свій шостий Європейський кампус за допомогою стратегічного альянсу з Варшавським університетом Козмінського, єдиною бізнес-школою в Центральній та Східній Європі з потрійною акредитацією (AACSB, EQUIS, AMBA).
 • 2016 рік: Паризький кампус поширюється на район Монпарнас (Паризький лівий берег), щоб розвивати діяльність у сфері виконавчої освіти та підтримувати розвиток і розвиток школи.
 • 2018: ESCP Business School стає автономним від Регіональної торгово-промислової палати Париж Іль-де-Франс, яка зараз є мажоритарним акціонером школи.

Місія

"Місія ESCP Business School - надихати та виховувати бізнес-лідерів завтра".

Наша переконаність полягає в тому, що завтрашній бізнес-лідер повинен мати міжнародний, цифровий та міжкультурний ефект. Наш підхід до освіти та організаційної структури відображає це, завдяки сильним міжнародним програмам, що проводиться інтегрованим (загальноєвропейським) факультетом в межах кампусів на кожному з основних ринків Європи.

Ми просуваємо цю місію за допомогою нашого унікального підходу до міжнародної освіти та досліджень з менеджменту, що сприяє транснаціональному досвіду, співпраці та навчання в загальноєвропейському контексті.

У 2015 році Школа формалізувала унікальний підхід та перспективу під абревіатурою C4B: Cultures for (4) Business . Це продовжує керувати нашою роботою і зараз вбудовано у новий Стратегічний план на період 2018-2022 років.

Наше бачення

(Що і де ми хочемо бути 2022)

«У 2022 році ESCP буде визнаний у всьому світі провідною європейською бізнес-школою для міжнародно-орієнтованої освітньої програми управління.
Наше бачення передбачає
 • виробництво та розповсюдження досліджень світового рівня в міжнародному / порівняльному менеджменті, які формують спосіб організації та лідерів, які продукують та ведуть себе;
 • виробництво культурних і цифрових розумних випускників, які мають можливість формувати і підключати завтрашні ділові світи;
 • значущі залучення до бізнесу, випускників та уряду, щоб сприяти розвитку міжнародної практики управління та міжкультурних відносин;
 • Використовуючи різноманіття у всіх його формах як джерело інновацій, сили та лідерства

Розташування

Іспанія Інтернет

Address
Іспанія Інтернет, Іспанія

Мадрид

Address
c/ Arroyofresno, 1
28035 - Madrid
Spain

Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited