ESCP Europe

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в 1819 році, ESCP Europe створила покоління лідерів та підприємців. Завдяки шести міським кампусам у Берліні, Лондоні, Мадриді, Парижі, Турині та Варшаві, справді європейська ідентичність ESCP Europe дозволяє їй запропонувати унікальний мультикультурний стиль навчання у сфері бізнесу та глобальний погляд на проблеми міжнародного менеджменту. Щорічно ESCP Europe вітає понад 6 000 студентів та 5000 керівників з більш ніж 120 різних країн, надаючи їм всебічну пропозицію курсів з менеджменту та спеціалізованих програм (бакалавр, магістр, Executive MBA, доктор наук та вищих навчальних закладів). ESCP Europe входить лише до 1% бізнес-шкіл у світі, які мають акредитацію потрійної корони (AACSB, AMBA та EQUIS). www.escpeurope.eu - Дотримуйтесь нас у Twitter @ESCPeurope

Ключові факти

 • 6 кампусів: Берлін, Лондон, Мадрид
  Париж, Турін і Варшава
 • 130 академічних союзів у Європі та світі
 • Триразове акредитація: AACSB - EQUIS - AMBA
 • Регулярно входить до кращих ділових шкіл світу
 • Європейське управління, що представляє глибоку європейську ідентичність Школи

Історія

Хоча бренд ESCP Europe розвинувся протягом майже 200-річної історії, він завжди залишався вірним першим трьома літерами. Починаючи з 1819 року під назвою École Spéciale de Commerce et d'Industrie та незабаром після перейменування École Supérieure de Commerce , він розвинувся до ESCP через п'ятдесят років з 1869 року. Після об'єднання зі своєю сестринською школою, Європейська школа управління (EAP), в 1999 рік школа отримала назву ESCP-EAP близько десяти років. Нарешті, у 2009 році назва школи була перетворена в ESCP Europe , в якій було висловлено чітке посилання на європейську спадщину та позиціювання.

Міжнародна сфера діяльності ESCP Europe була помітна ще з раннього віку. Вже в класі 1824 р. Налічувалося 30% іноземних студентів з 15 різних національностей, серед них сім іспанських, п'ять бразильців, п'ять голландців, чотири німці та дві американці.

Мовне виховання було важливою частиною свого першого навчального плану, який включав, крім французької граматики, також курси англійської, німецької та іспанської мов. Станом на 1825 р. На ESCP Europe викладено 10 мов, а студенти повинні були навчатися принаймні трьом з них.
Близько півтора століття пізніше, ESCP Europe знову стала піонером, створивши бізнес-школу з багатьма кампусами. Щоб відповісти на європейське покликання школи, університети у Німеччині та у Великобританії були відкриті в 1973 році, потім Іспанія в 1988 році, Італія в 2004 році та Варшава у 2015 році. У контексті все більш глобалізованого світу амбіції сьогодні ESCP Europe - це навчання дійсно європейським менеджерам, підтримуючи зв'язок між гуманістичними цінностями та управлінською освітою. ESCP Europe стає справжньою європейською школою, відкритою для світу.

Основні моменти 21 століття

 • 2001: Програма магістра в галузі менеджменту ESCP Europe підтверджена Лондонським міським університетом, який надає студентам можливість отримати європейський магістра в галузі управління.
 • 2002 рік: ESCP Europe є акредитованою Асоціацією по просуванню колегіальних бізнес-шкіл (AACSB), що робить її однією з перших бізнес-шкіл з акредитацією Triple Crown: AACSB, EQUIS та AMBA.
 • 2004 рік: засновано п'ятий кампус у Турині, Італія. Майстер в управлінні студенти можуть отримати італійський ступінь Laurea Magistrale, затверджений Університетом в Тороні.
 • 2005 рік: Школа відкриває свій лондонський кампус після переїзду з Оксфорда. ESCP Europe зараз має міські кампуси в п'яти найбільших європейських містах: Парижі, Лондоні, Берліні, Мадриді та Туріні.
 • 2007: Програма магістра в галузі менеджменту визнана Мадридським університетом ім. Карлоса III, і студенти можуть отримати іспанську ступінь магістра європейського права в адміністрації та дирекції імпреза. ESCP Europe має право нагородження національної грамоти у кожній із п'яти країн імплантації.
 • 2015 рік: Школа заснувала свій шостий Європейський кампус за допомогою стратегічного альянсу з Варшавським університетом Козмінського, єдиною бізнес-школою в Центральній та Східній Європі з потрійною акредитацією (AACSB, EQUIS, AMBA).
 • 2016 рік: Паризький кампус поширюється на район Монпарнас (Паризький лівий берег), щоб розвивати діяльність у сфері виконавчої освіти та підтримувати розвиток і розвиток школи.
 • 2018: ESCP Europe Business School стає автономним з Регіональної торгово-промислової палати Париж Іль-де-Франс, яка зараз є головним акціонером школи.

Місія

"Місія ESCP Europe - це надихнути та навчати завтрашніх лідерів бізнесу".

Наша переконаність полягає в тому, що завтрашній бізнес-лідер повинен мати міжнародний, цифровий та міжкультурний ефект. Наш підхід до освіти та організаційної структури відображає це, завдяки сильним міжнародним програмам, що проводиться інтегрованим (загальноєвропейським) факультетом в межах кампусів на кожному з основних ринків Європи.

Ми просуваємо цю місію за допомогою нашого унікального підходу до міжнародної освіти та досліджень з менеджменту, що сприяє транснаціональному досвіду, співпраці та навчання в загальноєвропейському контексті.

У 2015 році Школа формалізувала унікальний підхід та перспективу під абревіатурою C4B: Cultures for (4) Business . Це продовжує керувати нашою роботою і зараз вбудовано у новий Стратегічний план на період 2018-2022 років.

Наше бачення

(Що і де ми хочемо бути 2022)

"У 2022 році ESCP Europe буде визнана в усьому світі як провідна європейська бізнес-школа для міжнародної освіти.
Наше бачення передбачає
 • виробництво та розповсюдження досліджень світового рівня в міжнародному / порівняльному менеджменті, які формують спосіб організації та лідерів, які продукують та ведуть себе;
 • виробництво культурних і цифрових розумних випускників, які мають можливість формувати і підключати завтрашні ділові світи;
 • значущі залучення до бізнесу, випускників та уряду, щоб сприяти розвитку міжнародної практики управління та міжкультурних відносин;
 • Використовуючи різноманіття у всіх його формах як джерело інновацій, сили та лідерства

Розташування

Іспанія Інтернет

Address
Іспанія Інтернет, Іспанія

Мадрид

Address
c/ Arroyofresno, 1
28035 - Madrid
Spain

Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Акредитації

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited