ESEUNE Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

ESEUNE, заснована в Більбао (Країна Басків, Іспанія) у 1992 році, є європейською бізнес-школою з яскраво вираженим світовим духом та динамічним та інноваційним ставленням .

Ми глобальні

Сьогодні керівну людину потрібно навчити вирішувати проблеми на ринку, який називається світом . Глобалізація - це безсумнівна реальність, і в ESEUNE ми віримо, що найкращий спосіб зрозуміти глобалізацію - це пережити її з перших вуст.

Наш кампус - це світ: у нас є два місця (в Іспанії та Китаї), і наші програми включають періоди викладання в країнах, що визначають світову економіку, і в деяких найбільш захоплюючих містах світу: Тяньцзінь, Пекін, Гонконг, Шанхай , Бангалор, Бомбей, Пуна, Москва, Вашингтон, Силіконова долина, Сан-Франциско, Нью-Йорк, Брюссель, Більбао тощо. Наші групи мультикультурні: мультикультуралізм та різноманітність є важливими цінностями для організацій та допомагають людям, які беруть участь у наших програмах, рости, відкриваючи свої думки. Наші студенти приїжджають з 15 країн світу та з усіх континентів. Вчителі - це професіонали, які працюють у Європі, Азії та Америці та передають дуже різний досвід та перспективи, що сприяють навчанню. З часу свого існування ESEUNE співпрацював з одними з найкращих університетів світу у США, Канаді, Великобританії, Австралії, Китаї, Латинській Америці. Такі установи, як Джорджтаунський університет, Каліфорнійський університет у Берклі, Каліфорнійський університет у Лос-Анджелесі (UCLA), Каліфорнійський університет у Ірваїні, Нью-Йоркський університет, Чиказький університет, Ютиканський коледж Сіракузького університету, Університет Макмастера, Університет Свінберна, Політехнічний університет Тяньцзіня , Університет Лінкольна та ін.

Ми динамічні

Ми прагнемо навчатись діючи, ділитися досвідом, живою реальністю. Ось чому ми розробили унікальну методологію, яка перетворює наших майстрів на дію: MBAction! Від практичного досвіду до засвоєння змісту та інструментів; від проблем у реальному світі до їх вирішення. Методологія, що підвищує мотивацію та розуміння з боку учасників, досягаючи більш ефективного навчання, основними стовпами якого є:

Підготовка MAP (Multidisciplinary Action Project) у командах, що дозволяє студентам створити реальний проект для компанії, що включає всі сфери організації. Завжди надаючи пріоритет розвитку управлінських навичок (спілкування, ведення переговорів, адаптація до змін, креативність, лідерство, емпатія тощо) Стажування в компаніях за денними програмами завдяки інтенсивному спілкуванню, яке за ці 25 років досвіду створило екосистему досконалого симбіозу між організаціями, людьми, які беруть участь у наших майстрах та ESEUNE. Програми, що викладаються, завжди з практичної та реальної точки зору, командою фасилітаторів навчання першого рівня : це не викладачі-теоретики, а люди компанії, які приносять свій повсякденний досвід у клас. Професіонали, що володіють навичками для вдосконалення навчання, створюють динамічне середовище та середовище участі; Відмінна риса ESEUNE та диференційований елемент щодо закладів, що мають, по суті, академічну перспективу.

Ми новатори

Світ швидко змінюється, і навчальні програми, і методики швидко застарівають. Потрібно постійно впроваджувати інновації, і небагато бізнес-шкіл у світі роблять це так швидко і добре, як ESEUNE.

У ESEUNE інновації не є питанням. Це частина нашої ДНК . Ми живемо в епоху цифрових технологій, світ біотехнологій, нанотехнологій, наук про життя. Не може бути, щоб діловий світ залишався не зважаючи на цю революцію. Ми віримо, що настав час, коли бізнес-організації повинні скинути одяг компанії, успадковану від промислової революції, і створити плаття відповідно до часу. Наша місія - працювати з людьми, які вигадують бізнес-моделі 21 століття Ми були першопрохідцями у використанні новітніх технологій для сприяння навчанню та створення унікальних методологій, що створюють досвід, який буде корисним для особистого та професійного зростання учасників: реальні практичні проекти, розроблені для компаній як основа для навчання, стажування в компаніях (у Іспанія, США та Китай), бізнес-симулятори та ін. У 1992 р. ESEUNE запровадив у свої програми MBA одномісячний термін в університеті Нью-Йорка. З тих пір ми стали першопрохідцями в розробці багатомісцевих програм із перебуванням на різних континентах.

Наша екосистема

Наша місія полягає в тому, щоб підготувати менеджерів, які будуть розбивати форми машинобудівної компанії та розробляти нові організаційні форми, використовуючи розумні способи, що пропонуються людьми та технологіями, пристосовуючись до вимог динамічного, гіперконкурентного та глобального ринку. Для цього ми покладаємось на унікальну екосистему, яка розвивалась протягом 25 років і яка являє собою ідеальний симбіоз між людьми, які беруть участь у наших програмах, організаціями в нашому середовищі та нашою власною установою.

Мережа та співпраця є запорукою успіху цієї екосистеми. За його підтримки ми досягаємо надзвичайно динамічних та практичних програм, які допомагають людям закріпити свої знання та вдосконалювати та розвивати особисті та професійні навички, необхідні їм для адаптації до змін та керування конкурентними організаціями.

У цій екосистемі ми всі стаємо перетворювачами одночасно з перетворенням.

Люди

Люди, які беруть участь у наших програмах, походять з більш ніж 15 країн світу (Європи, Азії, Америки, Австралії ...); з найрізноманітніших секторів (промисловість, споживання, послуги, державне управління ...); деякі мають тривалу професійну кар’єру (виконавчий директор), а інші закінчили навчання кілька років тому; Одні - менеджери, інші - бізнесмени та підприємці; багато хто робить ставку на управління бізнесом, а інші хочуть заглибитися у цифровий світ, інновації чи коучинг. Але всі вони мають щось спільне: це люди, які вірять в інший спосіб робити щось і хочуть підвищити свої особисті та професійні навички для розробки нових організаційних моделей , керуючи компанією як еволюцію, не закриваючи процес рішенням, а просто прийняття такої організації - це мета, а не засіб.

Наші програми розроблені як досвід на досвіді, щоб відкрити розум людей та розвинути їм необхідні навички: швидка адаптація до змін, здатність вирішувати проблеми, коли вони виникають у будь-якій галузі компанії, здатність приймати рішення , міжнародне бачення бізнесу, орієнтація на людей та робота в команді, повага фундаментальних етичних принципів, креативність та інновації, використання нових технологій….

Завдяки нашій екосистемі, програми денної форми роботи, орієнтовані на людей з невеликим досвідом роботи, дають можливість проходити стажування до 6 місяців у компаніях, щоб навчання генерувалось завдяки реальній практичній роботі, і ці люди досягали ефективного засвоєння знання при формуванні управлінських навичок. У багатьох випадках екосистема дозволяє наймати людей, які ведуть наші програми , в організаціях, для яких вони розробляли стратегічні проекти, як частину їх практичного навчання.

Організації

Організації нашої екосистеми відіграють фундаментальну роль, надаючи тематичні дослідження, реальний досвід, інноваційні інструменти, власне бачення ділового світу, фасилітаторів і навіть підтримуючи частину академічних внесків студентів за рахунок внесків у фонд стипендій.

У той же час ці організації отримують кваліфіковану підтримку у своєму власному розвитку шляхом:

  • Співпраця з людьми, які беруть участь у програмах, які через стажування забезпечують їм свіжість, знання, час, присвячений стратегічним проектам та ресурсам, оскільки, крім власних знань, вони мають всю структуру ESEUNE, яка їх підтримує в ваші проекти.
  • Шлях до інших ринків (особливо Латинської Америки та Китаю) завдяки студентам, які походять з цих регіонів. Багато компаній шукають у наших студентів міжнародних культурних знань для розробки проектів інтернаціоналізації.
  • Можливість найняти людей із баченням, досвідом, знаннями та вміннями тих, хто жив у наших майстрів. Крім того, випускники ESEUNE завжди можуть отримати доступ до оновленого змісту магістра, який вони вивчали, що робить їх професіоналами завжди в курсі, що є дуже цінним для організацій.

Розташування

Більбао

Address
Більбао, Країна Басків, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія