EUSchool European School of Leadership

Введення

Прочитайте офіційний опис

Навіщо вибирати EUschool?

Якщо ви шукаєте тренінги, гнучкі, онлайн, але з живими віртуальними класами, з можливістю міжнародної тижневої зустрічі, з індивідуальним подальшим навчанням, що входить до складу групи фахівців міжнародного походження, з практичним і негайним навчанням на прикладі Професійна діяльність, яку викладають визнані експерти і з хорошими відносинами якості з ціною, EUschool - ваш вибір.118766_ImagenEUschool.jpg

Хто ми є

Ми - команда професіоналів з довгою кар'єрою, захоплених навчанням, з чітким покликанням передати наш досвід і практичні знання іншим професіоналам, які зацікавлені в отриманні здатності керувати і керувати обов'язками в своїх компаніях з метою професійного просування. або розробити власну бізнес-ідею. Наш девіз: "Навчання від професійного до професійного" .

Європейська школа лідерства

EUSchool - це бізнес-школа, що базується в Мадриді, метою якої є надання якісної міжнародної підготовки за доступними цінами. Наші студенти обирають нас, тому що вони:

  • Відмінне співвідношення якості з ціною .
  • Малі групи з дуже індивідуальним контролем.
  • Команда високо визнаних професорів у своїй професійній діяльності.
  • Повністю практична підготовка, безпосереднє застосування у своїх професіях.
  • Режим змішаного навчання в поєднанні з дистанційними заняттями з коротким періодом перед лицем в Мадриді (1 або 2 тижні).
  • Міжнародні групи професіоналів, які збагачуються у своєму навчальному процесі.

118589_fondo-2.png

Розташування

Два офіси Euschool розташовані в районі Саламанка, який вважається найбільш ексклюзивним районом міста, і в декількох метрах від головного фінансового району Мадрида, поблизу стадіону Сантьяго Бернабеу.

обладнання

EUSchool має зручні та функціональні зручності, що підкреслюють кондиціювання класів, в яких навчаються сеанси особистого спілкування.

Педагогічний колектив

Найбільш цінним активом EUSchool є його команда тренерів, з довгою професійною кар'єрою. Відібрані з великою суворістю, їхнє перебування в школі підлягає відмінним результатам в опитуванні задоволеності студентів.

цінності

У EUSchool ми в першу чергу формуємо сім'ю, де ми ростемо професійно, але й особисто. Ми створюємо дуже тісні зв'язки між усіма членами, постійно спілкуємося і допомагаємо один одному.

Розташування

Мадрид

Address
C/ Diego de León, Nº, 47 / Av. Brasil, Nº, 6
28006 Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія