GBSB Global Business School - Online programs

Введення

Прочитайте офіційний опис

GBSB Global Business School - перша в Іспанії бізнес-школа, орієнтована на світ. Журнал Newsweek журналом Newsweek у школі бізнес-школи зайняв перше місце в Європі та був визнаний лідером глобальної освіти журналом Newsweek. GBSB Global Business School (GBSB Global) - це освітня організація, створена для виклику нових економічних питань обставини та зміни часу. GBSB Global була єдиною випускницею школи в Іспанії, яку запросили взяти участь у Міжнародному конкурсі кейсів ділової етики в Каліфорнії, поряд з такими університетами, як Оксфорд, INSEAD, Каліфорнійський університет - Ірвайн тощо, де його студенти стали фіналістами та зайняли перше місце у змаганнях, таким чином досягаючи міжнародного визнання якості освіти, що надається в Глобальній бізнес-школі GBSB.

GBSB Global Business School пропонує бізнес-програми, які заохочують, розвивають та розвивають інноваційний потенціал, який мають наші студенти. GBSB Global Business School - це навчальний заклад, який відзначає різноманітність на кожному рівні навчального процесу завдяки інклюзивності, емпатії та інтернаціоналізму. GBSB Global Business School - це місце, де студенти можуть рости як професійно, так і особисто, здобувати нові знання та навички, розвивати свою мережу та розвивати культурний та емоційний інтелект. Навчання в GBSB Global - це досвід, що змінює життя. www.masterstudies.com

Глобальні основні цінності GBSB

 • Глобальна різноманітність | Студенти з 85 країн і викладачів з 20 країн світу
 • Зосередитися на інноваціях | Від методів навчання, навчального курсу курсу та семінарів до цілком оцифрованого освітнього середовища ми всі про інновації та складні статус-кво
 • Можливості працевлаштування та кар'єрного розвитку | Практичні знання та навички, профорієнтація та індивідуальні тренерські заняття

Визнано в рейтингу Global MBA Tier One і # 11 Online MBA в журналі CEO

Чому GBSB Global?

 • Єдина бізнес-школа в Іспанії з міжнародною акредитацією від ASIC
 • Акредитована Радою з акредитації бізнес-шкіл та програм (ACBSP), США
 • Офіційна демонстраційна школа Microsoft
 • Офіційний член Європейської ради з бізнес-освіти (ECBE)
 • Перша і єдина офіційна школа Microsoft в Іспанії, акредитована корпорацією Майкрософт як лідер у цифровій освіті, надає студентам найсучасніший досвід навчання з першого дня
 • Єдина бізнес-школа в Барселоні та Мадриді зі статусом Центру іспитів на базі комп'ютерних програм ACCA та має статус срібного навчального партнера
 • MYBS (Mind Your Own Business School) - одна з найкращих бізнес-шкіл Європи
 • Повторний переможець конкурсу міжнародної комерційної етики, США
 • Журнал Newsweek визнаний лідером світової освіти
 • На першому місці в Європі в "Довіднику зі шкіл навколишнього середовища"

GBSB Global Business School визнана однією з найбільш інноваційних бізнес-шкіл Європи, де навчальна програма відображає поточний попит на ринку. Це також єдина бізнес-школа в Іспанії, яка викладає регіональні дослідження, такі як "ведення бізнесу в Африці", "ведення бізнесу в Латинській Америці" і т. Д. Студентський корпус є дуже міжнародним, що представляє понад 85 різних національностей. Школа має стратегічних партнерів у США, Великобританії та Швейцарії, які гарантують гнучку мобільність студентів та викладачів.

GBSB Global Business School акредитована Службою з акредитації міжнародних шкіл, коледжів та університетів (ASIC) - визнана Міністерством внутрішніх справ Великобританії та затверджена Радою з питань акредитації вищої освіти Офстедом. GBSB Global є членом Ради з акредитації бізнес-шкіл та програм (ACBSP), США. GBSB Global була визнана Microsoft в 2017 році першою і єдиною офіційною школою демонстрацій Microsoft в Іспанії, GBSB Global зробила неабиякий прогрес у досвіді цифрових аудиторій, трансформуючи навчальне середовище студентів та розширивши можливості інструментів для того, щоб піти далеко. Крім того, у листопаді 2013 року Глобальній бізнес-школі GBSB було запропоновано стати офіційним академічним партнером Європейської Комісії під час Європейських днів розвитку, головного форуму зі світової політики та розвитку. Знову ж таки, це єдина бізнес-школа з Іспанії, яка досягла цих заслуг разом із 20 найкращими університетами з усього світу.

Навчання в GBSB Global пропонує:

 • Унікальні промислові візити до міжнародних компаній у вашій галузі навчання
 • Microsoft 365 Education пропонує безпрецедентне середовище цифрового навчання та навчання
 • Вивчення додаткових іноземних мов
 • Допомога в галузі кар'єрного розвитку та консультації та стажування пропонуються по всьому світу
 • Доступ до університетської консалтингової компанії, щоб розпочати свій бізнес
 • Європейська ступінь магістра з 60 кредитами ECTS, визнаних Болонським процесом вищої освіти
 • Зустрічі з керівниками різних компаній, які приходять до школи в якості запрошених доповідачів
 • Заняття з професорами з великим стажем роботи
 • Глобальні навчальні поїздки до Організації Об'єднаних Націй, Світової організації торгівлі та інших важливих організацій з можливістю забезпечити стажування
 • Інноваційний освітній підхід, що підкреслює практичні знання

137151_137144_logo.jpg

GBSB Global Business School удостоєний глобальної акредитації бізнесу від ACBSP

Ми з гордістю поділимося з вами тим, що 28 травня 2020 року Рада з акредитації бізнес-шкіл та програм (ACBSP) присудила GBSB Global глобальну акредитацію бізнесу за своїми бізнес-програмами. GBSB Global Business School має честь і гордість бути частиною спільноти установ, що надають провідну бізнес-освіту у всьому світі.

ACBSP - це провідна асоціація з акредитації бізнес-освіти та одне з найвідоміших імен у бізнес-вищій освіті у всьому світі - в даний час вона акредитує бізнес-програми на майже 1200 кампусах у 63 країнах та відома тим, що має найвищі стандарти акредитації.

Акредитація ACBSP оцінює аспекти лідерства, стратегічного планування, стосунків із зацікавленими сторонами, якість академічних програм, атестації викладачів та освітню підтримку. Акредитація ACBSP засвідчує, що процеси викладання та навчання в рамках бізнес-програм, пропонованих через GBSB Global Business School, відповідають освітнім стандартам, встановленим ACBSP.

Переваги з акредитації ACBSP для потенційних студентів

Акредитація від ACBSP служить свідченням для всіх потенційних студентів, які бажають подати заявку на навчання в Глобальну бізнес-школу GBSB. Завдяки цьому всі потенційні студенти GBSB Global можуть бути впевнені, що сама школа та всі її навчальні програми були ретельно розглянуті та оцінені за різними категоріями.

Визнано, що GBSB Global надає своїм студентам висококваліфікований викладач , потужну навчальну програму та різні освітні партнерські стосунки з іншими установами. Також було оцінено, що GBSB Global має потужну систему підтримки освіти протягом тривалості бізнес-досліджень і після закінчення навчання.

Переваги з акредитації ACBSP для глобальних студентів та випускників GBSB

 • Простіший переказ кредиту: акредитація ACBSP полегшує процес передачі зароблених кредитів. Оскільки ці кредити частіше приймаються іншими установами, студентам та випускникам ГБСБ у світі простіше, аби здобути вищу освіту або інші курси, простіше передати їх згодом.
 • Можливості зайнятості: стандарти акредитації ACBSP є дуже цінними для роботодавців, ліцензійних органів та регуляторних органів. Навчання в GBSB Global відкриває двері новин та професійні можливості у всьому світі. Закінчивши і отримавши ступінь ділового рівня в установі, затвердженій ACBSP, це полегшує пошук роботи після завершення навчання.
 • Членство та зв’язок: визнані ACBSP бізнес-школи є частиною глобальної освітньої мережі. Ця мережа надає студентам та випускникам GBSB Global доступ до різноманітних програм дослідження та обміну, а також можливості збагачення культури.

Розташування

Іспанія Інтернет

Address
Aragon Campus
Carrer d'Aragó, 179
Barcelona

08011 Іспанія Інтернет, Іспанія

Барселона

Address
Carrer d'Aragó,179
08011 Барселона, Каталонія, Іспанія

Мадрид

Address
28039 Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

BBA
MBA
Masters