Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Введення

Прочитайте офіційний опис

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset (IUIOG), заснований у 1986 році, є еквівалентом післядипломної освіти та дослідницького центру, по суті, до вищих навчальних закладів північноамериканських університетів. Це був перший університетський інститут, що пропагувався і керувався в Іспанії приватною організацією, Фондом Хосе Ортега і Гассет, і приєднався до державного університету, Мадридського університету Комплутенсе. Його патронаж об'єднаний Фондом Хосе Ортега і Гассет-Грегоріо Мараньоном , Автономним співтовариством Мадрид, Міністерством освіти, культури і спорту, Міністерством закордонних справ і співробітництва та Мадридським університетом Комплутенсе, а також обраним група вчених, обрана консенсусом.

місія

Розробка і просування талантів студентів в створенні синергії між академічними світами, професійними, науковими і діловими мережами з метою підготовки студентів, які знають і делікатних проблем в соціальному просторі середовища.

вид

Сприяти формування наукового досвіду, з сильною міждисциплінарної та поперечної природою, для задоволення потреб все більш глобального і конкурентного світу, через модель навчання, яка ставить персоналізоване увагу студенту в цінностях, співіснування в класі, критичного мислення та використання нових технологій.

цінності

  • Соціальна відповідальність і чутливість
  • наукова строгість
  • академічні інновації
  • Множинність і різноманітність ідей і думок
  • Прагнення до соціальної інтеграції та рівності

Наш кампус

Кампус розташований у центрі Мадрида, а в емблематичній будівлі - старому Residencia de Señoritas, розташованому на злитті вулиць Фортуні та генерала Мартинес-Кампос. Ця установа відіграла важливу роль у включенні іспанських жінок у професійні сфери. Серед викладачів були виділені такі фігури, як Марія Замбрано, Зенобія Камбрубі, Габріела Містраль, Вікторія Окампо, Марія Мартінес Сьєрра і Клара Кампоамор. З їхніх класів прийшли такі педагоги, як Хуана Морено, табори Марія Комас, Кармен Кастилья, Маргарита де Майо Ізарра і Кармен Ісерн; вчені, такі як Марія Гарсія Ескалера або Сесілія Гарсія де Коза; Такі політики, як Вікторія Кент, або фахівці з права, такі як Матілде Хуйчі.

Перетворена в штаб-квартиру Фонду Ортеги і Гассета в 1978 році, бібліотека виділяється, створена з 13 тисяч томів Хосе Ортеги і Гассета, до яких додано бібліографічні колекції відомих інтелектуалів, національних та міжнародних інституцій. ; і в 2011 році, і завдяки злиттю з Фондом Грегоріо Мараньона, бібліотеки Грегоріо Мараньона.

Кампус має всі необхідні можливості для навчання, а також оснащений найсучаснішими технологіями для полегшення, як викладачів, так і студентів, завершення відповідних робіт.

Злиття навколишнього середовища з присутністю провідних професійних та інтелектуальних експертів, які здійснюють своє викладання, сприяють забезпеченню МУІОГ відповідного середовища для здобуття відмінної освіти, формування пристрасті до досліджень та створення критичного духу Це дозволить нашим студентам зіткнутися з особистими та професійними проблемами.

Спільнота FOM

Віртуальний простір, де вчителі та студенти мають місце зустрічей. Найкращий порядок денний культурних заходів, організованих Фондом Ортега Мараньон, та всіма брендами та установами, які він проводить: IUIOG , Instituto Marañón , Goberna та міжнародні програми.

Найостанніша інформація про тренінгові пропозиції, а також шлюз до віртуального кампусу, де студенти отримають доступ до академічного змісту, форумів, заходів і всіх необхідних інструментів для розробки віртуальних сеансів.

Студенти повинні отримати доступ до віртуального кампусу через сторінку спільноти FOM . Академічна координація програми надасть їм ім'я користувача і пароль, щоб вони мали доступ. Щоб ознайомитися з роботою цієї платформи, будуть надані основні інструкції щодо використання.

Розташування

Мадрид

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Address
Instituto Universitario Ortega y Gasset
c/ Fortuny, 53 -

28010 Мадрид, Мадридська громада, Іспанія
Телефон
+34 917 00 41 00

Програми